استان مرکزی, افزایش قیمت, بنزین, خودرو, شهرستان بهمئی

استان مرکزی, افزایش قیمت

برگزاری تجمعات اعتراضی در واکنش به تصمیم سران قوا درباره اصلاح قیمت بنزین

تجمعات اعتراضی در واکنش به افزایش قیمت بنزین از صبح امروز در برخی شهرهای ایران برگزار شد.

16/11/2019 12:06:00 ب.ظ

در برخی شهرهای ایران صورت گرفت؛ برگزاری تجمعات اعتراضی در واکنش به تصمیم سران قوا درباره اصلاح قیمت بنزین

تجمعات اعتراضی در واکنش به افزایش قیمت بنزین از صبح امروز در برخی شهرهای ایران برگزار شد.

برخی از تجمع کنندگان به خبرنگار ایلنا گفتند انتظار داریم دلسوزان نظام مانع از ادامه این روند شوند چرا که این مساله پیامدهای تورمی بدنبال خواهد داشت.این اعتراض‌های مسالمت‌آمیز در برخی مناطق یاسوج، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز، یاسوج، کرمانشاه، لامرد،  سنندج و... از سوی خبرنگاران ایلنا گزارش شده است.

ترامپ: اگر کالج انتخاباتی به بایدن رأی دهد از کاخ سفید می‌روم فعال کارگری را در اوین شلاق زدند - BBC News فارسی 'شواهد قوی' در مورد یافتن خانه دوران کودکی عیسی مسیح - BBC News فارسی ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

صدای خسته ترامپ در گردهمایی جمهوری‌خواهان؛ «نتیجه باید تغییر کند»

با وجود اینکه جو بایدن، رئیس‌جمهوری منتخب ایالات متحده بخشی از کابینه و تیم اجرایی خود را معرفی کرده است، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری این کش کماکان به «ادعاهای اثبات نشده خود» مبنی بر تقلب دموکرات‌ها در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری آمریکا تاکید می‌کند.

تجمع اعتراضی در برخی شهرها در پی تغییر قیمت بنزینتهران – ایرنا- گزارش‌های خبرنگاران ایرنا حاکی از برگزاری تجمع‌های پراکنده در اعتراض به افزایش قیمت بنزین در برخی از نقاط کشور در شامگاه جمعه - ۲۴ آبان - است. این اعتراض‌ها در برخی شهرها مانند مشهد و سیرجان و برخی شهرهای استان خوزستان دیده شد.

ناآرامی در چند شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزینتصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که در برخی شهرها نیروهای امنیتی با معترضان درگیر شده‌اند.

وزیر دفاع آمریکا: پنتاگون برای تغییر در فعالیت‌های نظامی خود در شبه جزیره کره آمادگی دارد🔺وزیر دفاع آمریکا: پنتاگون برای تغییر در فعالیت‌های نظامی خود در شبه جزیره کره آمادگی دارد ⚡️مارک اسپر گفت پنتاگون برای کمک به حل مناقشه در شبه جزیره کره با رویکرد دیپلماتیک، آماده است تغییراتی را در فعالیت های نظامی خود در این شبه جزیره در نظر بگیرد.

روسیه در حال ایجاد پایگاه استقرار هلی‌کوپتر در شمال سوریه استروسیه در حال ایجاد یک پایگاه برای استقرار هلی‌کوپترهای این کشور در فرودگاهی غیرنظامی در شهر قامشلی در شمال شرق سوریه است.

ادامه اعتراضات در عراق؛ 4 کشته و ده‌ها زخمی در بغدادمنابع پزشکی عراق روز پنجشنبه 14 نوامبر 2019 اعلام کردند 4 معترض عراقی در جریان شلیک گاز نارنجک‌های

«ثواب زیارت امام‌رضا در صورت دیدن رهبر در خواب»