برگزاری هشتمین آیین مذهبی در کلیسای آکدامار وان تحت تدابیر کرونایی

06/09/2020 03:51:00 ب.ظ

برگزاری هشتمین #آیین مذهبی در #کلیسای #آکدامار وان تحت تدابیر کرونایی

آیین, کلیسای

برگزاری هشتمین آیین مذهبی در کلیسای آکدامار وان تحت تدابیر کرونایی

هشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی مبارزه با کرونا برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

06.09.2020وان/خبرگزاری آناتولیهشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با حضور ساهاک ماشالیان، پاتریارک کلیسای اسقفی ارمنیان کشور با اتخاد و رعایت تدابیر کرونایی آغاز شد.این مراسم به علت پاندمی کرونا با حضور 25 نفر از جمله کشیش شیروان مورزیان و اسقف کریکور داماتیان برگزار شد.

محمد امین بیلمز، فرماندار و سرپرست شهرداری استان وان، حمید گنچ، فرماندادر شهرستان گواش و مراد سزر، شهردار گواش و علی کاراباغ، رئیس پلیس وان نیز به تماشای این آیین رفتند.تاتول آنوشیان، راهب اعظم کلیسای ارامنه پیش از آغاز آیین به خبرنگاران گفت: از سال 2010 برای انجام آیین مذهبی به کلیسای آکدامار می‌آییم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در انگلستان در 97 روز گذشته

سخنرانی چند عضو کنگره آمریکا در مراسم یادبود قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ ایران در شهر واشنگتنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا - BBC News فارسیپلیس می‌گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان کشته شدگان است و احتمالا با شلیک به خود خودکشی کرده است. تمامی قربانیان این تیراندازی اعضای یک خانواده‌اند؛ از جمله دو کودک.

تظاهرات اسلام ستیزان در سوئد و نروژ؛ چالش آزادی بیان در اروپاتظاهرات جدید اسلام ستیزان در کشورهای سوئد و نروژ منجر به درگرفتن بحث‌هایی درباره حدود آزادی بیان در این کشورها شده است. به تمام مقدسات دنیا قسم اسم این چیزی نیست که مسئولین ایرانی از خود نشان می دهند و معرفی می کنند. فقط بفکر جیبشونن که پر بشه.

دلار و طلا در ایران در ابتدای هفته گران‌تر شدقیمت طلا، سکه و دلار در آغاز کار بازار ایران در روز شنبه ۱۵ شهریور نسبت به دو روز گذشته بالاتر رفت.

هشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی مبارزه با کرونا برگزار شد.زنان در دوران حکومت طالبان اجازه تحصیل و حتی خروج آزادانه از خانه‌هایشان را نداشتند و زنده ماندن‌شان هم مخفیانه بود.با شناسایی 1940 مورد جدید ابتلا به کرونا در انگلستان، بیشترین تعداد موارد روزانه در 97 روز گذشته در این کشور به ثبت رسید.از راست: جان کاتکو، دبی لسکو و راجا کریشنامورتی شماری از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در مراسمی به یاد قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ در ایران که در مقابل کنگره ایالات متحده در شهر واشنگتن برگزار شد، شرکت کردند.

06.09. «مینه روفی» یکی از کودکانی است که دوران طالبان مخفیانه تحصیل کرد و حالا در رسانه «زاویه میدیا» مشغول به کار است.2020 وان/خبرگزاری آناتولی هشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با حضور ساهاک ماشالیان، پاتریارک کلیسای اسقفی ارمنیان کشور با اتخاد و رعایت تدابیر کرونایی آغاز شد.2020 لندن/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت انگلستان امروز جمعه 4 سپتامبر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: با شناسایی 1940 مورد جدید ابتلا به کووید-19، بیشترین تعداد موارد روزانه در 97 روز گذشته در کشور به ثبت رسیده است. این مراسم به علت پاندمی کرونا با حضور 25 نفر از جمله کشیش شیروان مورزیان و اسقف کریکور داماتیان برگزار شد. او می‌خواست دخترانش تحصیل و در زندگی پیشرفت کنند. محمد امین بیلمز، فرماندار و سرپرست شهرداری استان وان، حمید گنچ، فرماندادر شهرستان گواش و مراد سزر، شهردار گواش و علی کاراباغ، رئیس پلیس وان نیز به تماشای این آیین رفتند. مراسم یادبود قربانیان کشتار ۶۷ توسط سازمان جوامع ایرانی‌آمریکایی مقابل کنگره آمریکا برگزار شد و برخی اعضای کنگره به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس در این مراسم شرکت کردند.

تاتول آنوشیان، راهب اعظم کلیسای ارامنه پیش از آغاز آیین به خبرنگاران گفت: از سال 2010 برای انجام آیین مذهبی به کلیسای آکدامار می‌آییم. خانه لطیفه مقابل یک مدرسه‌ پسرانه قرار داشت که طالب‌ها مداوم از آن بازدید می‌کردند و ممکن بود تحصیل دخترها فاش شود. انگلستان از حیث آمار موارد مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در صدر اروپا قرار دارد. وی افزود: کلیسای آکدامار یکی از بناهای تاریخی بی‌نظیر در آناتولی است، از تلاش‌های دولت ترکیه برای بازسازی و صدور مجوز برگزاری مراسم مذهبی ارامنه در این کلیسا قدردانی می‌کنیم. . مینه حالا با یکی از رسانه‌های داخلی افغانستان کار می‌کند و این موقعیت را نتیجه تحصیل مخفیانه در دوران طالبان می‌داند.