آیین, کلیسای, آکدامار, آیین, ساهاک ماشالیان, ساهاک ماشالیان پاتریارک کلیسای اسقفی ارمنیان, وان, کلیسای جزیره آکدامار استان وان

آیین, کلیسای

برگزاری هشتمین آیین مذهبی در کلیسای آکدامار وان تحت تدابیر کرونایی

برگزاری هشتمین #آیین مذهبی در #کلیسای #آکدامار وان تحت تدابیر کرونایی

06/09/2020 03:51:00 ب.ظ

برگزاری هشتمین آیین مذهبی در کلیسای آکدامار وان تحت تدابیر کرونایی

هشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی مبارزه با کرونا برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

06.09.2020وان/خبرگزاری آناتولیهشتمین آیین مذهبی در کلیسای جزیره آکدامار استان وان در شرق ترکیه با حضور ساهاک ماشالیان، پاتریارک کلیسای اسقفی ارمنیان کشور با اتخاد و رعایت تدابیر کرونایی آغاز شد.این مراسم به علت پاندمی کرونا با حضور 25 نفر از جمله کشیش شیروان مورزیان و اسقف کریکور داماتیان برگزار شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب درگذشت دوبلور دیگری با کرونا + نمونه صدا

محمد امین بیلمز، فرماندار و سرپرست شهرداری استان وان، حمید گنچ، فرماندادر شهرستان گواش و مراد سزر، شهردار گواش و علی کاراباغ، رئیس پلیس وان نیز به تماشای این آیین رفتند.تاتول آنوشیان، راهب اعظم کلیسای ارامنه پیش از آغاز آیین به خبرنگاران گفت: از سال 2010 برای انجام آیین مذهبی به کلیسای آکدامار می‌آییم.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در انگلستان در 97 روز گذشته

سخنرانی چند عضو کنگره آمریکا در مراسم یادبود قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ ایران در شهر واشنگتنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا - BBC News فارسیپلیس می‌گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان کشته شدگان است و احتمالا با شلیک به خود خودکشی کرده است. تمامی قربانیان این تیراندازی اعضای یک خانواده‌اند؛ از جمله دو کودک.

تظاهرات اسلام ستیزان در سوئد و نروژ؛ چالش آزادی بیان در اروپاتظاهرات جدید اسلام ستیزان در کشورهای سوئد و نروژ منجر به درگرفتن بحث‌هایی درباره حدود آزادی بیان در این کشورها شده است. به تمام مقدسات دنیا قسم اسم این چیزی نیست که مسئولین ایرانی از خود نشان می دهند و معرفی می کنند. فقط بفکر جیبشونن که پر بشه.

دلار و طلا در ایران در ابتدای هفته گران‌تر شدقیمت طلا، سکه و دلار در آغاز کار بازار ایران در روز شنبه ۱۵ شهریور نسبت به دو روز گذشته بالاتر رفت.