برگزاری اولین جلسه دادگاه گردشگر فرانسوی؛ «قاضی به مبادله اشاره کرد»

30/10/1400 10:20:00 ب.ظ

سعید دهقان، وکیل گردشگر فرانسوی، پس از برگزاری اولین دادگاه موکل خود توئیت کرد که «موضع قاضی از همان ابتدای جلسه «معلوم بود» و «با استفاده از واژه مبادله، تکلیف را هم معلوم کردند».

سعید دهقان، وکیل گردشگر فرانسوی، پس از برگزاری اولین دادگاه موکل خود توئیت کرد که «موضع قاضی از همان ابتدای جلسه «معلوم بود» و «با استفاده از واژه مبادله، تکلیف را هم معلوم کردند». نسخه چاپی سعید دهقان، یکی از وکلای بنجامین بریر، روز پنج‌شنبه ۳۰ دی‌ از برگزاری نخستین جلسه محاکمه...

نسخه چاپی سعید دهقان، یکی از وکلای بنجامین بریر، روز پنج‌شنبه ۳۰ دی‌ از برگزاری نخستین جلسه محاکمه گردشگر فرانسوی در شعبه سوم دادگاه انقلاب اسلامی مشهد خبر داد. بنجامین بریر از بیست ماه پیش تاکنون، به صورت «بلاتکلیف» در زندان وکیل‌آباد مشهد و

در بازداشت نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی بوده است. او با اتهاماتی چون «جاسوسی» و «اقدام علیه امنیت ملی» روبه‌رو است. آقای بریر امروز در حالی‌که به دلیل ادامه اعتصاب غذای یک‌ماهه خود دچار ضعف شدید جسمی شده بود، در دادگاه انقلاب مشهد حاضر شد.

آقای دهقان پس از برگزاری اولین دادگاه موکل خود در توئیتی نوشت که «موضع قاضی از همان ابتدای جلسه «معلوم بود» و «با استفاده از واژه مبادله، تکلیف را هم معلوم کردند». حکومت ایران در سال‌های گذشته، برخی از شهروندان خارجی و ایرانی‌های دوتابعیتی را به اتهام‌های گوناگون از جمله «جاسوسی، همکاری با نهادهای امنیتی خارجی و یا اقدام علیه نظام» بازداشت و تعدادی از آن‌ها را با زندانیان وابسته به جمهوری اسلامی در خارج مبادله کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یک خبرنگار حوزه اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی به بیش از سه سال زندان محکوم شدامیرعباس آذرم‌وند که خبرنگار حوزه‌ اقتصادی در برخی از رسانه های داخل ایران بود،‌ از سوی دادگاه انقلاب تهران به حداقل سه سال و هفت سال زندان محکوم شد.

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های آمریکا بودوزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگویی خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای را یکی از بدترین تصمیمات سیاست خارجی آمریکا خواند. کدام تصمیم امریکادرمورد نحوه برخورد باایران درست بوده که بلینکن تصمیم کشورش بخروج از برجام را اشتباه اعلام کرده است.؟ترامپ برای خشنودی لابی اسراییل و عربستان لازم بود امریکا را هم آتش میزد.

میراسماعیلی: چرا باید هم از خارج سیلی بخوریم، هم از داخل؟رییس فدراسیون جودو گفت: چرا کمیته ملی المپیک ۵۰ درصد بودجه ما را کاهش داده است؟ چرا باید هم از بیگانگان سیلی بخوریم، هم از داخلی‌ها؟

بازگشت مهدی تاج پس از ۱۶ ماه سکوت؛ از او چه سوالاتی بپرسیم؟

آزادی «افشار محب» از زندان اردبیل پس از یک ماه بازداشت

کلاهبرداری از دانش‌آموزان و معلمان از طریق سامانه «شاد»