برگزاری مسابقات ورزشی برای احیای فوکوشیما، هشت سال پس از فاجعه اتمی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمتر از یک سال به المپیک توکیو مانده؛ جشنواره ای که هزاران ورزشکار و علاقمند ورزش را از سراسر جهان به ژاپن می آورد.

کمتر از یک سال به المپیک توکیو مانده؛ جشنواره‌ای که هزاران ورزشکار و علاقمند ورزش را از سراسر جهان به ژاپن می‌آورد. اما مسابقات بیس بال، کمی دور تر از پایتخت، در منطقه فوکوشیما برگزار می‌شود؛ حدود شصت کیلومتری ناحیه‌ای که به دنبال سونامی سال ۲۰۱۱، شاهد بدترین فاجعه اتمی در این کشور بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۹ متهم پدیده شاندیز به بیش از ۱۵۰ سال حبس محکوم شدنددادگاه رسیدگی به تخلفات شرکت پدیده شاندیز ۱۹ نفر از متهمان را برای افزایش صوری سرمایه و کلاهبرداری مجرم شناخته و محسن پهلوان مقدم، مدیرعامل را به حبس ابد و شماری دیگر از متهمان را به حبس‌های طولانی محکوم کرده است. اونا حبس بشن،کوسکشا مادرقهبه‌ها بیناموسا پول ما برمیگرده؟ ۳۰میلیون اونموقع بیشتر از صد میلیون الان میشه،کو پول‌ها؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نصف ارزهای صادراتی برنگشتنصف ارزهای صادراتی برنگشت بعد از آخرین اظهارنظرهای مسئولان اقتصادی درباره بازگشت حدود ۱۸.۵ میلیارد دلار از مجموع ۴۰ میلیارد دلار ارزهای صادراتی مربوط به سال گذشته، هنوز بعد از گذشت چهار ماه از سال جدید خبری از بازگشت نیمی دیگر از این ارزها نیست واقعا چه انسانهای متدینی که آش رو با جاش خوردن سوال شرعی این دزدی یا اختلاس حکم هر کدام چیه واقعا چیه 😂🤣 آقاي روحاني در سال ٩٣فر مودند ما پسر خاله ودختر خاله نداريم اگر رانت نباشد اقتصاد نجات پيدا مي كند امروز فاميل آقاي رئيس جمهور را در امور كشور ودزدي هاي بزرگ نام ببريم طوماري مي شود ومتاسفانه كل كشور دردست همين فاميل هاي ناكار آمد مسئولان است كه اميدي به بهبودي نيست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا از کره شمالی خواست از دست زدن به اقدامات تحریک آمیز بیشتر خودداری کندبه دنبال آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی، دولت آمریکا روز پنجشنبه سوم مرداد از پیونگ یانگ خواست از دست زدن به اقدامات تحریک ‌آمیز بیشتر خودداری کند. مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست یه زمانی رهبر کره شمالی عطسه میکرد آمریکا میگفت مارو تهدید کرد اما الان چون پروژه ایرانه زیردریایی اتمی رو کنن،موشک بزنن علنا کره جنوبی رو تهدید کنن یا آمریکارو فقط این خانم میاد میگه تحریکمون!!!!نکن واقعا سیاست جالبیه مهم اینه امنیت عربها به خطر نیوفته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دولت فدرال آمریکا اجرای حکم اعدام را پس از دو دهه از سر می‌گیرد«وزارت دادگستری حاکمیت قانون را اقامه می‌کند، و ما این را به قربانیان و خانوادهٔ آنها مدیونیم که حکم نظام قضایی خود را (در مورد محکومان) به اجرا درآوریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بی‌اعتنایی بازار نهاده‌های دامی به توقف کشتی‌های ایرانی در بنادر برزیل / شکست تلاش‌های امریکا علیه امنیت غذایی ایرانچند روز پیش دو کشتی ایرانی حامل نهاده‌های دامی در یکی از بنادر برزیل متوقف شد. علت توقف این کشتی‌ها عدم سوخت رسانی توسط برزیلی‌ها به دلیل تحریم‌های سختگیرانه امریکا است. با توجه به اینکه برزیل بزرگترین تامین کننده نهاده‌های دامی کشور است انتظار می‌رفت شاهد شوک به بازار نهاده‌های دامی و افزایش قیمت باشیم، اما بازار تا امروز نسبت به این مشکل بی‌اعتنا بوده است، بی‌اعتنایی که به گفته کارشناسان دلیل آن رفتار هوشمندانه ایران برای تامین به موقع ذخایر قبل از ایجاد بحران توسط امریکا است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دادگاه قانون اساسی ترکیه رأی به لغو محکومیت ۹ دانشگاهی داد | DW | 27.07.2019دادگاه قانون اساسی ترکیه روز جمعه چهارم مرداد (۲۶ ژوئیه) محکومیت ۹ تن از دانشگاهیان ترکیه را که پیش از این به دلیل امضای 'طومار صلح' به 'تبلیغ تروریسم' متهم و سپس محکوم شناخته شدند، 'ناعادلانه' تشخیص داد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »