برگزاری تظاهرات در استانبول علیه رفتار یونان با مهاجران غیرقانونی

16/11/1400 10:58:00 ب.ظ

برخی سازمان‌های مردم‌نهاد ترکیه در اعتراض به رفتار یونان با مهاجران غیرقانونی تظاهرات برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی

برخی سازمان‌های مردم‌نهاد ترکیه در اعتراض به رفتار یونان با مهاجران غیرقانونی تظاهرات برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی 05.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی اعضای برخی سازمان‌های مردم‌نهاد در استانبول در اعتراض به مرگ 19 پناهجو به‌علت سرمازدگی در مرز یونان علیه این کشور تظاهرات کردند. آنها در پی فراخوان سازمان‌هایی نظیر بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه، انجمن بین المللی حقوق مهاجران و انجمن «مظلوم‌در» در مقابل سرکنسولگری یونان در استانبول تجمع کرده و شعارهایی در محکومیت راندن مهاجران توسط یونان سر دادند.

بولنت ییلدیریم، رئیس بنیاد همیاری‌های بشری ترکیه طی سخنانی در این تجمع گفت در عصر جدید مردم را جلوی چشم دنیا به کشتن می‌دهند و اعلامیه جهانی حقوق بشر را زیر پا می‌گذارند. وی افزود: در حال حاضر یونان به تنهایی این کار را انجام نمی‌دهد. تصمیم و اراده مشترک اروپا این اقدامات را آشکار می‌کند. آنها همه چیز مهاجران را گرفته و در سوز سرما رها می‌کنند. در دریای مدیترانه در تابستان، اینجا در زمستان این اتفاقها می‌افتد. حالا تمام دنیا در برابر آن سکوت کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مراسم برافراشتن پرچم‌های ایران و‌ کره‌جنوبی در قطر، میزبان جام جهانی ۲۰۲۲، برگزار شدقطر، میزبان جام‌ جهانی ۲۰۲۰، طی مراسمی پرچم دو‌ کشور ایران و کره‌جنوبی را که موفق به کسب جواز حضور در این دوره از این رقابت‌ها شده‌اند بر افراشت. قطر در پایان هر فیفادی، پرچم کشورهایی را که حضورشان در جام‌ جهانی پیش رو قطعی شده در منطقه کورنیش به اهتزاز در می‌آورد. ایران و کره جنوبی به عنوان...

بنیادی‌فرد: فیفا به‌زودی دوره VAR را برای داوران ایرانی برگزار می‌کند/ این تکنولوژی جایگاهش را در فوتبال باز کرده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimبرگزاری دوره VAR برای داوران ایرانی بنیادی‌فرد داور بین‌المللی فوتبال: فیفا به‌زودی برای داوران ایرانی دوره VAR را برگزار می‌کند این تکنولوژی جایگاهش را در فوتبال باز کرده است Dajjal is about 6 feet 1 or 2 inches, and has curly hair with black tanned skin. Muhammad Qasim has seen Dajjal will have unimaginable magical powers and will claim to be God. In these dreams, he has also seen Imam Al-Mahdi fighting Dajjal.

ترکیه خواستار پایان رفتار غیرانسانی یونان با پناهجویان در مرزها شدوزارت دفاع ملی ترکیه خواستار پایان فوری رفتار غیرانسانی یونان با پناهجویان در مرزهای زمینی و دریایی شد. - خبرگزاری آناتولی

پکن و مسکو خواستار توقف گسترش ناتو به سوی شرق اروپا شدنددر گرماگرم تنش‌های میان روسیه و غرب بر سر بحران اوکراین و همزمان با تهدیدهای اروپا برای اعمال تحریم‌های سخت‌گیرانه علیه مسکو، روسیه و چین در هماهنگی با هم -مواضع حکومت چین و روسیه بسیار مسخره وخنده دار است . - روسیه موشکهای اتمی به لاذقیة سوریه منتقل کرده است.این اقدام پوتین ، نقض آشکارقوانین بین المللی وقطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت ملل متحد درمورد سوریه است که پوتین ازامضاء کنندگان آن است . پوتین و روسیه در پرونده اوکراین بشدت ضعیف ومطلقا منزوی شده اند ومیخواهند با این اقدامات ،‌ تعادل قوا را برگردانند.

آلمان: جهان رفتار طالبان با منتقدان در افغانستان را به دقت زیر‌نظر داردمارکس پوتزل، نماینده آلمان برای افغانستان با اشاره به بازداشت زنان معترض توسط طالبان گفت:«جهان با دقت اقدامات طالبان علیه منتقدان را زیر نظر گرفته حرامزاده ها GIZ- police cooperation Project Consultants-Honest service to the German government has endangered our lives and even the lives of our innocent children. But the German government does not protect us.

آغاز هفته فیلم ایران در استانبولهفته فیلم ایران طی مراسمی با حضور مهمانان ویژه در استانبول آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی