برگزاری دادگاه تجدیدنظر ۱۳ نفر از کارگران هفت‌تپه در اهواز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جلسه رسیدگی به اعتراض کارگران هفت‌تپه نسبت به احکام شلاق و حبس تعلیقی در شعبه شانزدهم دادگاه تجدیدنظر خوزستان امروز هجدهم دی‌۱۳۹۸ برگزار شد. حکم حبس وشلاق این کارگران در شعبه ۱۰۲ دادگاه‌های کیفری شهرستان شوش صادر شده بود. اخبار_ایران

جلسه رسیدگی به اعتراض کارگران هفت تپه نسبت به احکام شلاق و حبس تعلیقی در شعبه شانزدهم دادگاه تجدیدنظر خوزستان امروز هجدهم دی‌۱۳۹۸ برگزار شد. حکم حبس وشلاق این کارگران در شعبه ۱۰۲ دادگاه‌های کیفری شهرستان شوش صادر شده بود. در پی اعتراض کارگران، این احکام برای رسیدگی به شعبه شانزدهم دادگاه تجدید نظر خوزستان به ریاست قاضی «کوشا» ارجاع شدند. کارگران هفت‌تپه امیدوارند احکام شلاق نقض شوند.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه صدور این احکام راکه «قرون وسطایی» خوانده و هرگونه پرونده‌سازی برای کارگران را محکوم کرده و خواهان پایان دادن به احضار وتهدید کارگران از سوی نهادهای امنیتی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت ۴ ساعته سپیده قلیان در فرودگاه اهواز برای ممانعت از شهادت او در دادگاه اسماعیل بخشیشهادت زن را تو دادگاه قبول می کنند؟ یا لازم است دو تا زن شهادت بدند تا یک شهادت محسوب بشه؟ خودش تكذيب كرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعلام اسامی 4 جان‌باخته حادثه ازدحام جمعیت در کرمان- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimهویت چهار نفر از جانباختگان مراسم تشییع در کرمان مشخص شد. لا اله الا الله رحمت الله علیهم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کولیوند: ۴۰ نفر از هموطنان در حادثه کرمان جان باختندتهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور از جان باختن ۴۰ نفر و مصدوم شدن ۲۱۳ نفر در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان خبر داد. هیاتی مامور بررسی حادثه کرمان شدند | رییس دولت در پیامی با تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در مراسم خاکسپاری شهید قاسم سلیمانی در کرمان به معاون اول رییس جمهوری و وزیر بهداشت دستور داد تا سریعاً به وضعیت مصدومان و خانواده‌های بازماندگان رسیدگی کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

56 نفر در حادثه امروز جان باختندرئیس سازمان اورژانس کشور: متاسفانه در مراسم تشییع امروز در کرمان تا این لحظه ۴۰ نفر به دلیل ازدحام جمعیت جان باختند و ۲۱۳ نفر نیز مصدوم شدند که مصدومان از سوی تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل شده اند. روحشان شاد🙏 تاسف برای عدم برنامه ریزی. جون مردم از هر کالایی بی ارزشتر شده.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

شمار جانباختگان حادثه کرمان به ۵۶ نفر رسیدتهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور از درگذشت ۵۶ نفر و مجروح شدن ۲۱۳ نفر در مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در کرمان خبر داد. امیدوارم بشه ۱۵۰۰ تا خدا رحمتشون کنه ، چون برای پاس داشت اسلام اومدند شهید حساب میشند ، درسته !؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

روایت خبرنگار تسنیم از درددل مادران شهدا با حاج قاسم؛ برای پسر شهیدم مشکی نپوشیدم اما داغ سردار عزادارم کرد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimدر حاشیه تشییع میلیونی و تاریخی مردم اهواز به سراغ چند تن از اعضای خانواده شهدا رفتیم، کسانی که خود داغ شهید دیده‌اند شیرین تر و رساتر از سیدالشهدای مدافعان حرم می‌گویند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »