برگزاری مراسم عشای ربانی در کلمبیا با حضور مومنان در خودرو

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برگزاری مراسم عشای ربانی در کلمبیا با حضور مومنان در خودرو ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

در این مراسم که در شهر چیا در ۱۰ کیلومتری شمال بوگوتا، پایتخت انجام شد کشیش کاتولیک لوئیس کارلوس آیالا به کشیدن صلیب و خواندن دعا برای خودروها پرداخت.

از زمان همه‌گیری کرونا در کلمبیا مقررات سختگیرانه بهداشتی به اجرا در آمده است و مراسم مذهبی نیز از این قوانین جدید مستثنی نبوده‌اند. با گذشت پنج ماه از آغاز اقدامات حفاظتی، دولت کلمبیا هنوز با برداشته ‌شدن محدودیت‌ها موافقت نکرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مراسم عاشورا در سایه تهدیدهای امنیتی و کرونا در کابل برگزار شد - BBC News فارسیمراسم روز عاشورا در کابل با تدابیر شدید امنیتی برگزار شد. تاکنون هیج گونه حمله و انفجار در این مراسم در سراسر افغانستان گزارش نشده است. شماری از شهروندان غرب کابل در کنار نیروهای امنیتی بسیج شده و در تامین امنیت عاشورا همکاری کردند. محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان آنرا الگو دانسته و خواستار اجرایی شدن آن در سراسر کشور شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مراسم خیمه سوزان عاشورا در چهارراه گلوبندک
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مراسم عزاداری شام غریبان شهدای کربلا در میدان امام حسین (ع)- عکس خبری تسنیم - Tasnimمراسم عزاداری شام غریبان شهدای کربلا عصر امروز یکشنبه 9 شهریور در میدان امام حسین (ع) برگزار شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مراسم عزاداری ظهر عاشورا در کربلای معلی- عکس خبری تسنیم - Tasnimمراسم عزاداری ظهر عاشورای حسینی در کربلای معلی با حضور دلدادگان حضرت اباعبدالله‌الحسین در کربلای معلی برگزار شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آلبوم عکس؛ مراسم تاسوعا در ایران - BBC News فارسیمراسم عزاداری در روز تاسوعا امسال در شرایطی برگزار شده که ایران با خطر ویروس کرونا روبه‌رو است و مقام‌های بهداشتی امیدوارند که جمع شدن مردم برای برگزاری مراسم به شیوع بیشتر بیماری دامن نزند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تاکید بر آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید/ گروه‌بندی دانش‌آموزان در مدارس پرتراکموزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ایران باید سراسر مدرسه شود، حتی همه خانه‌های ما باید تبدیل به مدرسه شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »