برگزاری جشنواره بودائیان سریلانکا بدون حضور تماشاگران

14/05/1399 05:55:00 ب.ظ

برگزاری جشنواره بودائیان سریلانکا بدون حضور تماشاگران ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

امسال به علت شیوع ویروس کرونا جشنواره بودائیان سریلانکا بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

جشنواره بودائیان سریلانکا امسال بدون حضور تماشاگران برگزار شد..به گزارش ایسنا؛ عصر امروز جلسه ای برای بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری با حضور وزاری بهداشت و علوم، روسای کمیسیون های بهداشت و آموزش مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس در محل ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد..به گزارش ایسنا، نشست تخصصی کمیسیون آموزش با حضور وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، ورزش و جوانان و بهداشت و رئیس سازمان سنجش در صحن علنی مجلس پایان یافت..به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، علیرضا منادی سفیدان با اشاره به نشست امروز کمیسیون آموزش اظهارداشت: جلسه امروز با حضور وزرای علوم، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، معاونان و نماینده دانشگاه‌ها برگزار و نظرات و نگرانی‌ها برای برگزاری آزمون سراسری ۹۹ در این جلسه مطرح شد..

رقص، آتش بازی، موسیقی و البته نمایش فیل‌های آراسته بخشی از این جشنواره بودند. نگرانی از شیوع کرونا موجب شد تا برخلاف سالهای گذشته مقامات تصمیم به برگزاری این جشنواره بدون حضور تماشاگران بگیرند...به این ترتیب و بر اساس برنامه ریزی قبلی، کنکور سراسری در روزهای پنج‌شنبه ۳۰ و جمعه ۳۱ مرداد ، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

زمان برگزاری کنکور بدون تغییرماندکنکور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در موعد مقرر برگزار می‌شود وزیر بهداشت اعلام کرد: کنکور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در موعد مقرر برگزار می‌شود

کنکور فردا تعیین تکلیف می شودوزیر علوم اعلام کرد: تصمیم گیری درباره برگزاری کنکور به فردا دوشنبه موکول شد.

روایت رییس کمیسیون‌ آموزش از دلایل نمایندگان موافق و مخالف برگزاری کنکورتهران- ایرنا- رییس کمیسیون آموزش مجلس با تشریح جلسه امروز کمیسیون درباره تصمیم‌گیری درباره کنکور سراسری گفت: برخی از نمایندگان معتقد بودند که کنکور فعلا برگزار نشود. موافقان برگزاری کنکور هم می‌گفتند پیک بیماری در پاییز با آنفلوانزا همزمان خواهد شد و باید هر چه زودتر آزمون را برگزار کرد.

کنکور سراسری در تاریخ تعیین شده برگزار می‌شودوزیر بهداشت تاکید کرد: کنکور بدون تغییر در تاریخ تعیین شده برگزار خواهد شد.

عراق| جریان صدر: الکاظمی حق تعیین موعدبرگزاری انتخابات زودهنگام را ندارد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimجریان‌صدر: الکاظمی حق تعیین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام را ندارد نخست وزیر، قانون اساسی و قانون را با تعیین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام نقض کرد تنها نهادی که حق دارد زمان برگزاری انتخابات را مشخص کند، کمیساریای عالی انتخابات است

اتصال برق کولر علت حادثه کلینیک سینا مهر استیک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ای در کمیته حادثه کلینیک سینا مهر برای بررسی ابعاد این حادثه خبر داد.