برگزاری رزمایش مشترک آمریکا، اسرائیل، بحرین و امارات

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیروهای دریایی آمریکا، اسرائیل، بحرین و امارات متحده عربی رزمایش مشترک در دریای سرخ آغاز کردند. - خبرگزاری آناتولی

11.11.2021فرماندهی مرکزی نیروی دریایی آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای این کشور، اسرائیل، بحرین و امارات متحده عربی رزمایش مشترک در دریای سرخ آغاز کردند.

بر این اساس، رزمایش فوق دیروز در دریای سرخ آغاز شده و 5 روز ادامه خواهد یافت و شامل عملیات‌ چند جانبه امنیت دریایی می‌شود. در این بیانیه همچنین آمده است: آموزش‌های دریایی در کشتی «یو اس اس پورتلند» با تمرکز بر تاکتیک‌های بازدید، سوار شدن، جستجو و توقیف می‌شود. این رزمایش قابلیت همکاری بین تیم‌های بازدارنده دریایی نیروهای شرکت‌کننده را تقویت می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تل‌آویو: آماده هرگونه درگیری احتمالی با ایران و شبه‌نظامیان وابسته به آن هستیمژنرال کوخاوی، رئيس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، اعلام کرد، نیروهای این کشور در حال سرعت بخشیدن به برنامه‌های عملی و آمادگی برای مقابله با هرگونه تشدید تنش‌ یا بزن نیستن فقط بلوف میان همش بلوفه 😂 زور تروریست های شیعه فقط به زن و بچه بیگناه میرسد ولی جرأت و مردانگی ندارند که جواب حملات اسرائیل را بدهند فلسطین رام_الله اسرائیل العربيه_فارسى تل‌آویو: آماده هرگونه درگیری احتمالی با ایران و شبه‌نظامیان وابسته به آن هستیم .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا و اتحادیه آفریقا بر ضرورت همکاری برای حل بحران اتیوپی تاکید کردنددر حالی است که سازمان ملل هشدار داد که خطر فرو رفتن اتیوپی در یک جنگ داخلی تمام عیار، «بسیار جدی» است، اتحادیه آفریقا و آمریکا نیز ضمن تاکید بر ضرورت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در آمریکا طی یک روز 1293 قربانی گرفتکرونا در آمریکا طی یک روز 1293 قربانی گرفت شمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 1293 بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 755 هزار و 724 نفر افزایش یافت. فايزر چرا نميزنن 🥰 سلامتی همه واکسن زده ها بمیرن کسانیکه واکسن نزدن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

با کاهش محدودیت‌های سفر به آمریکا قیمت نفت خام به ۸۴ دلار رسید▪️لغو محدودیت‌های سفر به آمریکا توسط دولت ایالات متحده و نشانه‌های بیشتر بهبود اقتصادی در جهان پس از همه‌گیری کرونا، چشم‌انداز تقاضا برای نفت را تقویت کرده است. این در حالی است که به نوشته رویترز، عرضه نفت به شدت نزدیک به تقاضا است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سالگرد آتش‌بس ارمنستان و جمهوری آذربایجان؛ آمریکا خواستار تحقیق درباره موارد نقض حقوق بشر شد🔺سالگرد آتش‌بس ارمنستان و جمهوری آذربایجان؛ آمریکا خواستار تحقیق درباره موارد نقض حقوق_بشر شد ▪️وزارت خارجه آمریکا به مناسبت یک سالگی اعلام آتش‌بس جنگ ۴۴ روزه بین نیروهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان در جنوب قفقاز بیانیه‌ای داد. ⬇️ بیشتر بخوانید: گوه خورد آمریکای مستکبر آمریکا افغانستان رو دو دستی تقدیم تروریست‌ها کرد حالا دنبال نقض حقوق بشر تو آذربایجان و ارمنستان میگرده؟؟؟!!! آمریکا در این موارد خواستار تحقیق درباره نقض حقوق بشر می شود اما در حالی که رژیم پلید ملاهای ایران مدام جنایت علیه بشریت مرتکب می شود فقط بیانیه می دهند و ابراز نگرانی می کنند!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استقبال سازمان ملل از توافق اقلیمی غیرمنتظره آمریکا و چین | DW | 11.11.2021نمایندگان آمریکا و چین در کنفرانس اقلیمی گلاسکو از توافق دو کشور در زمینه همکاری برای مقابله با گرمایش زمین خبر دادند. دبیرکل سازمان ملل از این توافق استقبال کرد و آن را گامی مهم در مسیری درست خواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »