برگزاری رویدادهای مهم ورزشی در حکاری ترکیه

07/08/1399 12:36 ب.ظ

حکاری که در پی عملیات موفق نیروهای امنیتی ترکیه از معضل تروریسم پاکسازی شده میزبان رویدادهای مهم ورزشی از جمله رقابت‌های قهرمانی رفتینگ و مسابقات بین‌المللی جام دوچرخه‌سواری کوهستان شد.

در نتیجه عزم راسخ نیروهای امنیتی ترکیه در مبارزه با تروریسم، امنیت و آرامش در شهر حکاری برقرار و این شهر زیبا در شرق کشور، میزبان برنامه و رویدادهای‌ گوناگون بین‌المللی شده‌است.

برگزاری دومین دور مسابقات قهرمانی رفتینگ (قایق سواری در رودخانه‌های خروشان) در حکاری توسط وزارت ورزش و جوانان ترکیه با همکاری فدراسیون رفتینگ، در معرفی این شهر زیبای تاریخی نقش بسیار مهمی ایفا کرد.

در حکاری مسابقات بین‌المللی جام دوچرخه‌سواری کوهستان و برنامه عکاسی سافاری نیز برگزار شد. این شهر تاریخی زیبا در شرق ترکیه در چارچوب مسابقات قهرمانی رفتینگ میزبان 450 ورزشکار شد. ادریس آک‌بیک‌، فرماندار و سرپرست شهردار حکاری در گفت‌وگو خبرگزاری آناتولی اظهار داشت: مسابقات قهرمانی رفتینگ با شعار ''هیجان زندگی در حکاری'' برگزار شد و استقبال بسیار گسترده‌ای از این مسابقات به عمل آمد.

وی با بیان اینکه در این منطقه زیبایی‌های طبیعی بسیار بکر و بی‌نظیری وجود دارد، گفت:"کوه‌های این منطقه را می‌توان با کوه‌های آلپ و هیمالیا مقایسه کرد. رودخانه زاب بزرگ نیز از دیگر جاذبه‌های طبیعی این منطقه است که افسانه و اشعار زیادی در وصف آن وجود دارد". headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

خروس جنگی پلیس را کشتبرگزاری مسابقه نزاع خروس‌ها در فیلیپین در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع شده است. حتما ميخواين بگين خروس قاتل مسلمونا ترغيبش كردن😂😂

رهبر اپوزیسیون بلاروس اعتصاب سراسری اعلام کرد«اعتصاب در شرکت‌های دولتی اهرم فشار اقتصادی و در بخش خصوصی نشانه همبستگی همگانی،‌ و به یک اندازه مهم است.»

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به بیش از 316 هزار نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1618 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 316 هزار و 8 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

تداوم افزایش تولیدات بومی صنایع دفاعی در ترکیهبه امید روزی که سلاحهای ترکیه به تمام دنیا صادر شوند. İnşallah Türkiye'nin silahlarını tüm dünyaya sattığı günü göreceğiz.

وزیر کشور فرانسه: ترکیه در امور داخلی ما دخالت می‌کندوزیر کشور فرانسه می‌گوید این کشورهمچنان از مقابله با ایدئولوژی اسلام‌گرایی عقب نمی‌نشیند. انگار دولت‌های بزرگ جهان قراره دست از سر ما بردارند و لولوی منطقه بشه ترکیه. بعدش هم بعد از قرن‌ها، استانبول رو پس بگیرند و دوباره بکنندش کنستانتینوپل. ترکیه و اردوغان گوه زیادی میخوره عجب کشفی.واسه همینم چرخ دنیا نمی چرخه.

حمایت آلمان از هتاکی‌های رئیس جمهور فرانسه علیه مسلمانان- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحمایت آلمان از هتاکی‌های ماکرون علیه مسلمانان دولت آلمان در حمایتی یکجانبه از رئیس جمهور فرانسه و موضع اسلام هراسانه وی، اظهارات اخیر اردوغان، رئیس جمهور ترکیه درباره ماکرون را غیر قابل قبول خواند MuhammadForAll آخرش با چشمای خودشون میبینن که خدا جای حق نشسته... زمان حیات دنیوی پیامبرمون خاکروبه به سرشون میریختن... ولی خدا عزت واقعی رو نصیبشون کرد... بازی جدید کلید خورد سر آخر همه اتباع خارجی از غرب بیرون میکنند واسشون هم نیست متدین باشی یا خیر ایرانی = مسلمان

حکاری که در پی عملیات موفق نیروهای امنیتی ترکیه از معضل تروریسم پاکسازی شده میزبان رویدادهای مهم ورزشی از جمله رقابت‌های قهرمانی رفتینگ و مسابقات بین‌المللی جام دوچرخه‌سواری کوهستان شد.حکاری/خبرگزاری آناتولی

در نتیجه عزم راسخ نیروهای امنیتی ترکیه در مبارزه با تروریسم، امنیت و آرامش در شهر حکاری برقرار و این شهر زیبا در شرق کشور، میزبان برنامه و رویدادهای‌ گوناگون بین‌المللی شده‌است.

برگزاری دومین دور مسابقات قهرمانی رفتینگ (قایق سواری در رودخانه‌های خروشان) در حکاری توسط وزارت ورزش و جوانان ترکیه با همکاری فدراسیون رفتینگ، در معرفی این شهر زیبای تاریخی نقش بسیار مهمی ایفا کرد.

در حکاری مسابقات بین‌المللی جام دوچرخه‌سواری کوهستان و برنامه عکاسی سافاری نیز برگزار شد. این شهر تاریخی زیبا در شرق ترکیه در چارچوب مسابقات قهرمانی رفتینگ میزبان 450 ورزشکار شد.

ادریس آک‌بیک‌، فرماندار و سرپرست شهردار حکاری در گفت‌وگو خبرگزاری آناتولی اظهار داشت: مسابقات قهرمانی رفتینگ با شعار ''هیجان زندگی در حکاری'' برگزار شد و استقبال بسیار گسترده‌ای از این مسابقات به عمل آمد.

وی با بیان اینکه در این منطقه زیبایی‌های طبیعی بسیار بکر و بی‌نظیری وجود دارد، گفت:"کوه‌های این منطقه را می‌توان با کوه‌های آلپ و هیمالیا مقایسه کرد. رودخانه زاب بزرگ نیز از دیگر جاذبه‌های طبیعی این منطقه است که افسانه و اشعار زیادی در وصف آن وجود دارد".

آک‌بیک تصریح کرد: از این پس حکاری با برنامه‌ و رویدادهای جذاب فرهنگی و ورزشی یاد خواهد شد.