برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ناهید خداجو، عضو هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران

10/07/1398 08:42 ب.ظ

امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه 13۹۸، جلسه دادگاه ناهید_خداجو، در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران و با حضور وکیل مدافع وی برگزار شد.اتهامات این عضو اتحادیه آزاد کارگران «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور» و «اخلال در نظم و آسایش عمومی» عنوان شد.

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه 13۹۸، جلسه دادگاه ناهید خداجو، در در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران و با حضور منیژه محمدی وکیل مدافع وی برگزار شد.

در جلسه دادگاه امروز، اتهامات ناهید خداجو «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور» و «اخلال در نظم و آسایش عمومی» عنوان شد که ناهید خداجو به همراه وکیل خود منیژه محمدی با رد اتهامات وارده به دفاع از خود پرداختند.

جلسه آخرین دفاع ناهید خداجو در تاریخ ۱۹ مردادماه ۹۸، در شعبه ۴ بازپرسی دادسرای اوین برگزار شده بود. چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با روز جهانی کارگر، ده‌ها تن از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مجلس در پی ورود نیروهای امنیتی و به خشونت کشیده شدن این تجمع بازداشت شدند.اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:📞

ادامه مطلب:
iranwire »

هر کسی بگه قوقم رو میخوام، یا این کار غلط و آن دیگری درست است، مغایر با قوانین کشور و مخاطب اگر مفسدالفی‌الرض نباشد، خطری برای امنیت کشور است! از شما بزرگ دیکتاتور ها هم در اوج قدرت تبدیل به محتوی آشغالدونی تهریخ شدند، یکتان آدم باشه و زجر مردم‌رو کم کنه!

حضور روحانی در جلسه بررسی ظرفیت‌های حمل و نقل اوراسیارئیس جمهوری ایران با حضور در مرکز فناوری‌های نوین تومو ارمنستان در جلسه بررسی ظرفیت‌های حمل و نقل اوراسیا شرکت کرد.

تشکیل پرونده برای خواننده معروف به اتهام "افساد فی‌الارض"- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«تشکیل پرونده برای خواننده معروف به اتهام افساد فی‌الارض» پرونده یک خواننده معروف پاپ به اتهام افساد فی‌الارض برای رسیدگی به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب ارسال شد در تسنیم بخوانید : آهان دزدی و فساد و کثافت کاری روی تخت صورتی هیچی نیست برا مردم فقط فساد معنی پیدا میکنه کیه؟ حمید عسگری

جعفر کاشانی درگذشتجعفر کاشانی درگذشت *جعفر کاشانی، پیشکسوت و رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صبح امروز دار فانی را وداع گفت. *او بین سال‌های ۱۳۴۷ تا ۱۳۵۳ برای تیم ملی فوتبال ایران ۳۸ بازی انجام داد.

ممدوح المهینی رئیس شبکه العربیه و الحدث شدهیات مدیره شبکه العربیه روز سه‌شنبه اول اکتبر 2019 ممدوح المهینی را به عنوان رئیس این شبکه برگزید. اون قبلی اره شد که خیالتون راحت باشه؟😂😂

بانک برای ارائه ۲۲۰ میلیون درهم تسهیلات کپی شناسنامه هم نگرفته استتهران- ایرنا- رئیس شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی گفت: بانک ملت برای ارائه ۲۲۰ میلیون درهم تسهیلات حتی کپی شناسنامه از متهم فلاحتیان نگرفته است.

جعفر کاشانی درگذشت- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«جعفر_کاشانی درگذشت» کاشانی متولد ۱۱ اسفندماه ۱۳۲۲ بود و سابقه سال‌ها بازی در تیم پرسپولیس و همچنین عضویت در هیئت مدیره این باشگاه را داشت

استان وایر- جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ناهید خداجو، امروز دهم مهرماه در شعبه 26 دادگاه انقلاب تهران برگزار شد. ناهید خداجو عضو هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران و از بازداشت شدگان تجمع روز جهانی کارگر روز ۱۱ اردیبهشت‌ماه به همراه ده‌ها تن از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مجلس بازداشت و در تاریخ ۱۳ خردادماه با تودیع قرار وثیقه آزاد شده بود.

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۱۰ مهرماه 13۹۸، جلسه دادگاه ناهید خداجو، در در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران و با حضور منیژه محمدی وکیل مدافع وی برگزار شد.

در جلسه دادگاه امروز، اتهامات ناهید خداجو «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور» و «اخلال در نظم و آسایش عمومی» عنوان شد که ناهید خداجو به همراه وکیل خود منیژه محمدی با رد اتهامات وارده به دفاع از خود پرداختند.

جلسه آخرین دفاع ناهید خداجو در تاریخ ۱۹ مردادماه ۹۸، در شعبه ۴ بازپرسی دادسرای اوین برگزار شده بود.

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با روز جهانی کارگر، ده‌ها تن از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مجلس در پی ورود نیروهای امنیتی و به خشونت کشیده شدن این تجمع بازداشت شدند.اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:📞

اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با مسئولین تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسؤلین در سراسر ایران مراجعه کنید: