برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوریه؛ بشار اسد در شهر محل انجام حمله شیمیایی رای داد

26/05/2021 10:28:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

انتخابات, سوریه

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوریه ؛ بشار_اسد در شهر محل انجام حمله شیمیایی رای داد بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه ، روز چهارشنبه پنجم خرداد در انتخابات ی شرکت کرد که به طور حتم حاکمیت او را بر کشوری که در یک جنگ داخلی ویران شده است، تمدید می‌کند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه، روز چهارشنبه پنجم خرداد در انتخاباتی شرکت کرد که به طور حتم حاکمیت او را بر کشوری که در یک جنگ داخلی ویران شده است، تمدید می‌کند.به گزارش خبرگزاری رویترز، اسد رای خود را در شهر دوما، شهری سنی‌نشین که از مراکز مهم تحت کنترل مخالفانش بود و آنها تلاش داشتند اسد را از قدرت برکنار کنند، به صندوق انداخت. ارتش بشار اسد متهم است که در سال ۲۰۱۸ در این شهر از تسلیحات شیمیایی علیه مخالفان استفاده کرد، امری که حملات هوایی غربی را در پی داشت.

دولت سوریه می گوید که این انتخابات نشان می دهد سوریه به رغم یک دهه جنگ، به طور عادی کار می کند. جنگ داخلی سوریه صدها هزار نفر را کشته و حدود ۱۱ میلیون نفر را مجبور کرده است که خانه های‌شان را ترک کنند.به گزارش رویترز، بشار اسد پس از رای دادن گفت: «سوریه آن چیزی نیست که آنها سعی دارند عرضه کنند: یک شهر علیه شهر دیگر، یک قوم علیه قوم دیگر یا جنگ داخلی. امروز ما از دوما ثابت می کنیم که مردم سوریه یکی هستند.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ای ملت سوریه رای ندید به بشار اسد یزید زمانه با پول ایران این دیکتاتور جانی همچنان به جنایت ادامه می دهد بقیه کاندیداها کیا بودن؟! اصلا غیر از بشار اسد کاندید دیگه ای بود؟!؟!