شبنم‌_نعمت‌زاده

شبنم‌_نعمت‌زاده

برگزاری سومین جلسه دادگاه شبنم‌ نعمت‌زاده؛ کشف انبار جدید متهمان در کرج

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شبنم‌ نعمت‌زاده، دختر وزیر پیشین صنعت‌ و ‌معدن، با اعلام خبر کشف انبار جدید متعلق به او در کرج برگزار شد.

28/09/2019 02:39:00 ب.ظ

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شبنم‌_نعمت‌زاده ، دختر وزیر پیشین صنعت‌ و ‌معدن، با اعلام خبر کشف انبار جدید متعلق به او در کرج برگزار شد.

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شبنم‌ نعمت‌زاده، دختر وزیر پیشین صنعت‌ و ‌معدن، با اعلام خبر کشف انبار جدید متعلق به او در کرج برگزار شد.

این در حالی است که احمدرضا لشگری‌پور،‌ متهم دیگر این پرونده، از وجود انبار شهر کرج ابراز بی‌اطلاعی کرد.او درباره ارتباط شرکت توسعه دارویی «رسا» با داروخانه‌ها گفت: «نعمت‌زاده درباره شرکت دارو و داروخانه‌ها می‌گفت که آن‌ها مانند کیف پولند و هر جایی که به مشکل بر بخوریم باید به سراغ این‌ها برویم زیرا در این دو مکان پول بسیار زیادی وجود دارد.»

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است شماری از معترضان در مرکز تهران با سر دادن شعارهای تند سیاسی راهپیمایی کردند تکذیب خبر'تصادف خودروی سفیر بلاروس با سرباز راهور'

وکیل این متهم نیز مسئولیت انبار کشف‌شده در کرج را متوجه نعمت‌زاده دانست.در ادامه،‌ نماینده «سازمان غذا و دارو» ضمن اشاره به غیرقانونی و بدون مجوز بودن انبار شهر کرج نسبت به دپوی دارو در انبارها و ارائه آن با تخفیف و جایزه در شرایط تحریم از سوی شرکت «رسا»، متعلق به متهمان، اعتراض کرد.

او همچنین ارائه مستقیم دارو به داروخانه‌ها از سوی این شرکت را اقدامی «ممنوع» خواند.پس از آن،‌ نماینده شرکت دارویی شستا وابسته به تامین اجتماعی در دادگاه از جهش سرمایه شرکت دارویی رسا از ۱۰۰ هزار تومان در زمان تاسیس تا حجم تراکنش ۳۵۰ میلیارد تومان انتقاد کرد و آن را نشانه کیفری بودن موضوع پرونده دانست. headtopics.com

نماینده شستا در ادامه همچنین شرکت رسا را به ایجاد «شوک» در بازار دارو و کمبود آنتی‌بیوتیک در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ متهم کرد.پرونده فعالیت‌های شرکت دارویی «رسا» به همراه متهمان نعمت‌زاده و لشگری‌پور با اتهام‌هایی از جمله «ایجاد اخلال در توزیع مایحتاج عمومی از طریق اخلال در نظام توزیع دارو»، «ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی»، «تحصیل مال نامشروع و نگهداری غیرمجاز دارو» در حال رسیدگی است.

نعمت‌زاده در جلسه اول دادگاه اتهامات خود را رد کرده و گفته بود:‌ «خیلی چیزها را نمی‌گویم، چون مردم باور نمی‌کنند.» ادامه مطلب: ايران اينترنشنال »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

کشف انبار جدید شبنم نعمت‌زاده در کرج- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«کشف انبار جدید شبنم_نعمت‌زاده در کرج» این انبار در شهرستان کرج کشف شده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد

قاضی: متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند/ لشکری‌پور: اگر در یک ریال از اموال شرکت امضای من بود، اعدامم کنید/ نعمت‌زاده ماشین امضا بودسومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشکری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

قاضی مسعودی‌مقام خطاب به متهمان پرونده شبنم نعمت‌زاده: صداقت را رعایت نمی‌کنیدقاضی مسعودی‌مقام خطاب به متهمان پرونده شبنم نعمت‌زاده: *متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند و هم چنان به موارد به دور از حقیقت اصرار می‌ورزند *هر یک از متهمان تقصیرات را به گردن دیگری می‌اندازند *به تازگی انباری در کرج از شبنم نعمت‌زاده کشف شده است

متهمان صداقت را رعایت نمی کنندتهران- ایرنا-قاضی شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم و مفاسد اقتصادی در سومین جلسه دادگاه «شبنم نعمت زاده» گفت: متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند و همچنان به موارد دور از حقیقت و واقعیت اصرار دارند اما واقعیت‌ها را کشف می‌کنیم.

ویزیت و انجام عمل زایمان رایگان به جای 1 سال حبسدادرس شعبه چهارم دادگاه عمومی بخش چهارباغ در خصوص انتشار فیلمی که در آن فردی با رفتن بر روی خودرو پلیس اقدام به کشف حجاب کرده بود، گفت: بر خلاف رویه قضایی که بعضاً کشف حجاب را در زمره اقدامات تبلیغی علیه نظام تلقی کرده‌اند، دادگاه این موضوع را از مصادیق جرایم امنیتی تشخیص نداده و مجازات وی را با 1080 ساعت خدمات عمومی رایگان از طریق ارائه خدمات رایگان ویزیت و مشاوره پزشکی در شهر و انجام عمل پزشکی زایمان رایگان 2 بار در ماه جایگزین کرد. بهترین حکمی که میتونست صادر بشه👏 این بنده خدا باید از کجا فاکت علمی بیاره که پزشکان زن باید حجاب داشته باشن؟ مقاله پژوهشی؟؟؟؟؟ 🤣😂 التزام به حجاب - اعتراف کردین 🤣😂🤣

قطر: نوشیدنی‌های الکلی در دسترس هواداران جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد بودقطر میزبان جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ اعلام کرد در طول برگزاری این رقابت‌ها نوشیدنی‌های الکلی برای هواداران در دسترس خواهد بود بیشتر بخوانید🔽 مشکل باز شدن پیچ یورونیوز هنوز وجود داره یه کار درست رو نمیتونید انجام بدید!! زیبایی‌های فوتبال 😂 پس ایران نمیاد