برگزاری سومین جلسه دادگاه شبنم‌ نعمت‌زاده؛ کشف انبار جدید متهمان در کرج

28/09/2019 02:39:00 ب.ظ

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شبنم‌ نعمت‌زاده، دختر وزیر پیشین صنعت‌ و ‌معدن، با اعلام خبر کشف انبار جدید متعلق به او در کرج برگزار شد.

شبنم‌_نعمت‌زاده

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شبنم‌_نعمت‌زاده ، دختر وزیر پیشین صنعت‌ و ‌معدن، با اعلام خبر کشف انبار جدید متعلق به او در کرج برگزار شد.

سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شبنم‌ نعمت‌زاده، دختر وزیر پیشین صنعت‌ و ‌معدن، با اعلام خبر کشف انبار جدید متعلق به او در کرج برگزار شد.

این در حالی است که احمدرضا لشگری‌پور،‌ متهم دیگر این پرونده، از وجود انبار شهر کرج ابراز بی‌اطلاعی کرد.او درباره ارتباط شرکت توسعه دارویی «رسا» با داروخانه‌ها گفت: «نعمت‌زاده درباره شرکت دارو و داروخانه‌ها می‌گفت که آن‌ها مانند کیف پولند و هر جایی که به مشکل بر بخوریم باید به سراغ این‌ها برویم زیرا در این دو مکان پول بسیار زیادی وجود دارد.»

وکیل این متهم نیز مسئولیت انبار کشف‌شده در کرج را متوجه نعمت‌زاده دانست.در ادامه،‌ نماینده «سازمان غذا و دارو» ضمن اشاره به غیرقانونی و بدون مجوز بودن انبار شهر کرج نسبت به دپوی دارو در انبارها و ارائه آن با تخفیف و جایزه در شرایط تحریم از سوی شرکت «رسا»، متعلق به متهمان، اعتراض کرد.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »

سیزدهمین روز اعتراضات در ایران؛ بازداشت خبرنگاری که مراسم خاکسپاری مهسا امینی را گزارش کرده بود

همزمان با تداوم اعتراضات خیابانی، شمار افراد و صاحبان کسب و کاری که به شیوه‌های مختلف از جمله از مسیر لینکدین آمادگی خود را برای برگزاری اعتصابی سراسری اعلام می‌کنند نیز رو به افزایش است ادامه مطلب >>

کشف انبار جدید شبنم نعمت‌زاده در کرج- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«کشف انبار جدید شبنم_نعمت‌زاده در کرج» این انبار در شهرستان کرج کشف شده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد

قاضی: متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند/ لشکری‌پور: اگر در یک ریال از اموال شرکت امضای من بود، اعدامم کنید/ نعمت‌زاده ماشین امضا بودسومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشکری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی، به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

قاضی مسعودی‌مقام خطاب به متهمان پرونده شبنم نعمت‌زاده: صداقت را رعایت نمی‌کنیدقاضی مسعودی‌مقام خطاب به متهمان پرونده شبنم نعمت‌زاده: *متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند و هم چنان به موارد به دور از حقیقت اصرار می‌ورزند *هر یک از متهمان تقصیرات را به گردن دیگری می‌اندازند *به تازگی انباری در کرج از شبنم نعمت‌زاده کشف شده است

متهمان صداقت را رعایت نمی کنندتهران- ایرنا-قاضی شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم و مفاسد اقتصادی در سومین جلسه دادگاه «شبنم نعمت زاده» گفت: متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند و همچنان به موارد دور از حقیقت و واقعیت اصرار دارند اما واقعیت‌ها را کشف می‌کنیم.

ویزیت و انجام عمل زایمان رایگان به جای 1 سال حبسدادرس شعبه چهارم دادگاه عمومی بخش چهارباغ در خصوص انتشار فیلمی که در آن فردی با رفتن بر روی خودرو پلیس اقدام به کشف حجاب کرده بود، گفت: بر خلاف رویه قضایی که بعضاً کشف حجاب را در زمره اقدامات تبلیغی علیه نظام تلقی کرده‌اند، دادگاه این موضوع را از مصادیق جرایم امنیتی تشخیص نداده و مجازات وی را با 1080 ساعت خدمات عمومی رایگان از طریق ارائه خدمات رایگان ویزیت و مشاوره پزشکی در شهر و انجام عمل پزشکی زایمان رایگان 2 بار در ماه جایگزین کرد. بهترین حکمی که میتونست صادر بشه👏 این بنده خدا باید از کجا فاکت علمی بیاره که پزشکان زن باید حجاب داشته باشن؟ مقاله پژوهشی؟؟؟؟؟ 🤣😂 التزام به حجاب - اعتراف کردین 🤣😂🤣

قطر: نوشیدنی‌های الکلی در دسترس هواداران جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد بودقطر میزبان جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ اعلام کرد در طول برگزاری این رقابت‌ها نوشیدنی‌های الکلی برای هواداران در دسترس خواهد بود بیشتر بخوانید🔽 مشکل باز شدن پیچ یورونیوز هنوز وجود داره یه کار درست رو نمیتونید انجام بدید!! زیبایی‌های فوتبال 😂 پس ایران نمیاد

اسدالله مسعودی‌مقام‌، قاضی این دادگاه، روز شنبه ششم مهرماه اعلام کرد:‌ «متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند و همچنان به موارد به دور از حقیقت اصرار می‌ورزند و به تازگی انباری در کرج از شما کشف و گزارش آن واصل شده است.خبرگزاری تسنیم ، قاضی مسعودی‌مقام در ابتدای سومین جلسه رسیدگی به پرونده شبنم نعمت‌زاده،‌ در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی، از کشف یک انبار جدید متعلق به این متهم  خبر داد.به گزار‌ش خبرنگار سیاسی ایلنا،  در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی مقام ضمن تذکر به متهمان  گفت: متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند و هم چنان به موارد بدور از حقیقت اصرار می‌ورزند و به تازگی انباری در کرج از شما کشف و گزارش آن واصل شده است.به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه، قاضی مسعودی مقام ضمن تذکر به متهمان گفت: متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنند و هم چنان به موارد به دور از حقیقت اصرار می‌ورزند و به تازگی انباری در کرج از شما کشف و گزارش آن واصل شده است.

» این در حالی است که احمدرضا لشگری‌پور،‌ متهم دیگر این پرونده، از وجود انبار شهر کرج ابراز بی‌اطلاعی کرد. او درباره ارتباط شرکت توسعه دارویی «رسا» با داروخانه‌ها گفت: «نعمت‌زاده درباره شرکت دارو و داروخانه‌ها می‌گفت که آن‌ها مانند کیف پولند و هر جایی که به مشکل بر بخوریم باید به سراغ این‌ها برویم زیرا در این دو مکان پول بسیار زیادی وجود دارد. رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم ا خلالگران اقتصادی با بیان اینکه متاسفانه متهمان صداقت را رعایت نمی‌کنید و به موارد دور از حقیقت اصرار دارند، گفت: دفاعیات به دور ازواقعیت قابل پذیرش نیست و حواشی مطرح شده در دادگاه تأثیری در مسئولیت کیفری متهمان ندارد.» وکیل این متهم نیز مسئولیت انبار کشف‌شده در کرج را متوجه نعمت‌زاده دانست. حواشی مطرح شده هیچ تاثیری در مسئولیت کیفری شما متهمان ندارد. در ادامه،‌ نماینده «سازمان غذا و دارو» ضمن اشاره به غیرقانونی و بدون مجوز بودن انبار شهر کرج نسبت به دپوی دارو در انبارها و ارائه آن با تخفیف و جایزه در شرایط تحریم از سوی شرکت «رسا»، متعلق به متهمان، اعتراض کرد.. او همچنین ارائه مستقیم دارو به داروخانه‌ها از سوی این شرکت را اقدامی «ممنوع» خواند. ما واقعیت را کشف کردیم و بقیه متهمان نیز در حال تعقیب هستند و انبارها در حال کشف است و خروج کالاها از کشور رصد می‌شود.

پس از آن،‌ نماینده شرکت دارویی شستا وابسته به تامین اجتماعی در دادگاه از جهش سرمایه شرکت دارویی رسا از ۱۰۰ هزار تومان در زمان تاسیس تا حجم تراکنش ۳۵۰ میلیارد تومان انتقاد کرد و آن را نشانه کیفری بودن موضوع پرونده دانست. قاضی از متهم لشگری‌پور خواست به ادامه دفاعیات خود بپردازد. نماینده شستا در ادامه همچنین شرکت رسا را به ایجاد «شوک» در بازار دارو و کمبود آنتی‌بیوتیک در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ متهم کرد. پرونده فعالیت‌های شرکت دارویی «رسا» به همراه متهمان نعمت‌زاده و لشگری‌پور با اتهام‌هایی از جمله «ایجاد اخلال در توزیع مایحتاج عمومی از طریق اخلال در نظام توزیع دارو»، «ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی»، «تحصیل مال نامشروع و نگهداری غیرمجاز دارو» در حال رسیدگی است. نعمت‌زاده در جلسه اول دادگاه اتهامات خود را رد کرده و گفته بود:‌ «خیلی چیزها را نمی‌گویم، چون مردم باور نمی‌کنند. قاضی پرسید: داروها را چه کسی جابه‌جا می‌کرد؟ لشگری‌پور پاسخ داد: من مطلع نیستم.» نیازآبادی، نماینده دادستان، نیز اعلام کرده بود که این متهم نسبت به حضور و فعالیت در شرکت‌ پدرش،‌ محمدرضا نعمت‌زاده، به عنوان فرد «دست راست» و همچنین دریافت تسهیلات بانکی و وام میلیاردی از بانک‌هایی از جمله ملت،‌ شهر و سینا اعتراف کرده است..

.