برکناری شهاب‌الدین عزیزی‌خادم از ریاست فدراسیون فوتبال به رای گذاشته می‌شود

21/11/1400 05:27:00 ب.ظ

برکناری شهاب‌الدین عزیزی‌خادم از ریاست فدراسیون فوتبال به رای گذاشته می‌شود در محافل ورزشی ایران ارتباط عزیزی خادم با افرادی که به جادوگری، ‌ابطال سحر و این گونه موارد مشهور هستند با انتقاد گسترده روبرو شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

دو نفر از اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال ایران روز پنجشنبه در گفت وگو‌ با رسانه‌ها خواهان «برکناری موقت» شهاب‌الدین عزیزی‌خادم از ریاست این فدراسیون تا زمان برگزاری مجمع عمومی شدند. درخواست برکناری آنها اعلام رسمی شد و باید درباره سرنوشت رئیس فدراسیون فوتبال ایران رای گیری شود. حسین شریفی، سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران ابتدا این اخبار را شایعه خواند و اعلام کرد هیچ درخواستی برای جلسه فوق العاده هیات رئیسه دریافت نشده است.

اما شامگاه چهارشنبه وی از وصول درخواست از سوی ۵ عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال به دبیرخانه خبر داد که تقاضای برگزاری جلسه هیات رییسه را مطرح کرده‌اند. طبق ماده ۳۴ اساسنامه فدراسیون فوتبال ظرف مدت ۱۴ روز آینده این جلسه برگزار خواهد شد. با توجه به ترکیب هیئت‌رئیسه‌، باید دو سوم آرا برای عزل عزیزی‌خادم از سوی اعضای هیئت‌رئیسه به ثبت برسد.

احسان اصولی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: در یک سال گذشته تذکرات به شکل مکتوب و شفاهی گفته شده اما نشانه‌ای مبنی بر اصلاح دیده نشد. ما به نمایندگی از مجمع فدراسیون فوتبال به عنوان دومین رکن عالی فوتبال، بر خود لازم دانستیم که نسبت به این مساله ورود کنیم.

او ضمن اعلام ارایه درخواست تشکیل جلسه فوق‌العاده هیات رییسه گفت: رییس فدراسیون موظف است ظرف مدت ۱۴ روز، جلسه را برگزار کند. بحث عزل موقت بر اساس بند ۱۴ ماده ۳۵ اساسنامه جزو اختیارات هیات رییسه است. در هیات رییسه دفاعیات ایشان را می‌شنویم. در نهایت مجموع عمومی فدراسیون فوتبال تصمیم می‌گیرد. این اقدام کاملا قانونی و براساس اختیاری است که اساسنامه می‌دهد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.

سفر پنهانی چهار مدیر و مربی فدراسیون کشتی به آمریکا، تقدیر بسیج از علی‌رضا دبیر

اخراج روزنامه‌نگار فلسطینی از دویچه وله به دلیل انتقاد از عدم آزادی بیانrabieepardis از اخراج و بازداشت روزنامه نگاران در ترکیه خبر نداری؟؟؟!!! فاشیسم_عثمانی حقوق_بشر_ابزاری

وزارت دفاع ترکیه: از ابتدای امسال 316 تروریست از پای درآمده‌اندوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون 316 تروریست طی عملیات‌ داخلی و برون مرزی از پای درآمده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

سید حسن نصرالله: آمریکا از جنگ با ایران می‌ترسد/ پاسخ ایران به اسرائیل شدید خواهد بودسید حسن نصرالله در گفت‌وگو با شبکه العالم اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران قدرت منطقه‌ای بزرگی است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت و یا به آسانی با آن جنگید. سیبیلش تازه چرب شده ها ترسو از جنگ واهمه دارد ولی اگر مجبور گردد جنون‌آمیز عمل می‌کند. جنگ‌های آمریکا با ژاپن، ویتنام، افغانستان، عراق را دیدید دنبال مجالس عزا و عروسی می‌گردند. وعده ما از سپیده‌دم ۲۲_بهمن با پرچم_سه_رنگ در میدان_آزادی با شعار مطالبات_ملی و اعتراضات_سراسری جنبش_قرمز اتحاد_ملی این بیچاره قرص هاشو سر وقت نمیخوره که انقدر مزخرف میگه