برچیده شدن تندیس استاد شهریار از محل برج میلاد/ اعلام آمادگی شهرداری تبریز برای نصب تندیس

19/11/1399 02:40 ب.ظ

برچیده شدن تندیس استاد شهریار از محل برج میلاد معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: با درخواست صورت گرفته و همراهی کمسیون فرهنگی اجتماعی کلانشهرها، تندیس نامانوس استاد شهریار از محل برج میلاد تهران برچیده شد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی افزود: شهرداری تبریز برای نصب مجسمه ای شایسته از استاد شهریار در برج میلاد تهران در صورت درخواست این مجموعه اعلام آمادگی می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی افزود: شهرداری تبریز برای نصب مجسمه ای شایسته از استاد شهریار در برج میلاد تهران در صورت درخواست این مجموعه اعلام آمادگی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، وی با اشاره به اهمیت و جایگاه استاد شهریار در میان مردم کشور، گفت: نصب تندیس نامانوس در مجموعه برج میلاد بلافاصله با مجمع کلانشهرهای کشور و کمسیون فرهنگی اجتماعی کلانشهرها مطرح شد و با همراهی مشفقانه دکتر مرادی، همچنین معاونت فرهنگی شهرداری تهران و مدیریت مجموعه برج میلاد، تندیس مذکور از محل برداشته شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ماجرای برچیده شدن شبانه المان 'پیانو' در تبریزماجرای برچیده شدن شبانه المان 'پیانو' در تبریز در حالی که نصب المان پیانو در فلکه دانشگاه تبریز مورد استقبال مردم و به خصوص اهالی فرهنگ شهر قرار گرفت اما این المان، شبانه و به دلایل نامعلومی با استفاده از جرثقیل برچیده شد همش زیر سر اخونداس😄 مغزهای کوچک زنگ زده شاید. پیانو چیه آخه سر میدون. مجسمه شهیدی امامی چیزی باید میذاشتن

مجازات اعدام در ایالت ویرجینیای آمریکا برچیده شد | DW | 25.03.2021رالف نورتام، فرماندار ایالت ویرجینیای آمریکا از حزب دموکرات متن تغییر قانونی را امضا کرد که دو نهاد قانونگذار ایالتی آن را تأیید کرده بودند. ویرجینیا ۲۳مین ایالت آمریکاست که مجازات اعدام در آن برچیده شده است.

۲۰ سالگی انهدام تندیس‌ بودا؛ حفره‌هایی که طالبان در قلب بامیان گذاشتند | DW | 10.03.2021با توپ و تانک و مواد منفجره قوی به جنگ دو تندیس غول‌پیکر تاریخی ایستاده در دل کوه، در قلب بامیان رفتند. طالبان مجسمه‌های منسوب به بودا را برای همیشه از خاک أفغانستان زدود. دو حفره باقی ماند و بهت و حیرت و افسوس. حکم دین و اجرا کردند مثل کاری که با کاخ کسری کردند... بابا تف تو گورتون اون که دین نیست تاریخ هستش داعش= طالبان طالبان_وحشی أفغانستان کابل طالبان این گله وحشی مزدور ننگ تاریخ استن این موجوداتی وحشی جنایتی را مرتکب شدن که هرگز تاریخ فراموش نخواهد کرد

جزایر قناری اسپانیا؛ کارگاه تولید سلاح با چاپگر‌های سه‌بعدی کشف و برچیده شدپلیس اسپانیا در بیانیه‌ای تصریح کرد که چاپگرهای مورد استفاده در این کارگاه تنها ظرف دو دقیقه قادر به طراحی و ساخت سلاح‌های گرم هستند. omid_dana

تندیس ۵ متری کپی شده از مجسمه داوود اثر میکل‌آنژ در راه دوبی | DW | 19.04.2021این اولین کپی‌بردای از اثر میکل‌آنژ، شاهکار دوره رنسانس نیست اما برابرترین آنها با اصل؛ تندیس داوود ساخته شده توسط چاپگر سه بعدی. این مجسمه، میلان را برای شرکت در نمایشگاه اکسپو دوبی ترک می‌کند.