برپایی تظاهرات در آمریکا و کانادا در حمایت از فلسطینیان

26/02/1400 11:18 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چندین هزار نفر در چند شهر آمریکا و کانادا با برپایی تظاهرات در حمایت از فلسطینیان، خواهان پایان حملات اسرائیل به نوار غزه شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، روز شنبه ۲۵ اردیبهشت شهرهای نیویورک، بوستون، واشنگتن، مونترآل، و نیز دیربورن در ایالت میشیگان، صحنه تظاهرات طرفدار فلسطینیان بودند که شعارهایی با مضامین دفاع از فلسطینیان سر می‌دادند.

در واشنگتن دی‌سی، پایتخت آمریکا، نیز حدود چندصد نفر با برپایی تظاهراتی در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن با فلسطینیان اعلام همبستگی کردند. از نکات مشترک این راهپیمایی‌ها در دست داشتن پرچم‌های فلسطین و یا پوشیدن چفیه بود و گاهی علاوه بر حمایت از فلسطینیان شعارهای تندی علیه اسرائیل سر داده شد.گفت‌وگوهایی جداگانه

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

چه عجب شما یه خبر از فلسطین رو گذاشتین، از این مظلومیت فلسطینی‌ها، یک ارتش کاملا مجهز به همه چی که به ادعای خودش شکست ناپذیر هست در مقابل مردمی که از همه طرف محاصره و تحریمه، کمی انصاف داشته باشیم Gaza Palestine گروهك هاى تروريستى و نيابتى رژيم منحوس جمهورى اسلامى هستند كه مردم و شهروندان عادى فلسطينى ساكن در غزه رو به گروگان گرفته اند و ازشون به عنوان سپر انسانى استفاده ميكنند. درست مثل مردم ايران كه الان بيش از چهل ساله توسط رژيم شيطانى آخوندها به گروگان گرفته شده اند.

خدا لعنت کنه به فلسطینی ها بگو بیان نوار غزه، ترسوها، زن و بچه را جلو فرستادید خاک بر سر هر چی مسلمون متوهمه این تظاهرات فایده ندارد چونکه غربی ها پروژه های تروریستی خود را پیش میبرند تافایده دریابند. covid1948 GazaUnderAttack فلسطين_تنتفض FreePalestine اللهم_عجل_لوليك_الفرج فلسطين_تنتصر آری_به_جمهوری_اسلامی

covid1948 GazaUnderAttack فلسطين_تنتفض FreePalestine اللهم_عجل_لوليك_الفرج فلسطين_تنتصر آری_به_جمهوری_اسلامی پولدار باشی بری آمریکا بعد پول بکیری خوش بگذرونی و تظاهرات بیایی بدون مشکل چرا یه لقمه نون برای یه عده آسونه برای یه عده سخت لابی های ج. ا هستند و مزدور 🤮🤮🤮🤮🤮🤮 بگا رفتیم از یه طرف هزینه موشک ها از یه طرفم پول تو جیبی این کسخلا

آخه یعنی چی ؟ خوب وقتی حماس موشک میزنه به اسرائیل ، اسرائیل تماشا کنه ؟!!! هر کشوری حق دفاع از خودش رو داره . فقط این وسط کودکان و مردمان بی‌سرپرست از هر دو کشور کشته می‌شن . آخرش هم بعد از پایان جنگ مردم و کودکان کار ایران هزينه مالی ساخت غزه رو میدن نه_به_جمهوری_اسلامی این بی ناموسها همه جا پخشن. بابا همه اینها را برگردونین تو خرابه های خودشون.

فاک آ‌پ .یه مشت جیره خور ریختن تو خیابونا که پولشون از جیب مردم ایران تامین میشه و در خوش بینانه ترین حالت یه مشت نفهم دوزاری که نمیدونن مقصر ماجرا کیه گه خورای احمق

تظاهرات هواداران فلسطینیان در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن دی‌سی - شنبه ۱۵ مارس

چندین هزار نفر در چند شهر آمریکا و کانادا با برپایی تظاهرات در حمایت از فلسطینیان، خواهان پایان حملات اسرائیل به نوار غزه شدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، روز شنبه ۲۵ اردیبهشت شهرهای نیویورک، بوستون، واشنگتن، مونترآل، و نیز دیربورن در ایالت میشیگان، صحنه تظاهرات طرفدار فلسطینیان بودند که شعارهایی با مضامین دفاع از فلسطینیان سر می‌دادند.

در واشنگتن دی‌سی، پایتخت آمریکا، نیز حدود چندصد نفر با برپایی تظاهراتی در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن با فلسطینیان اعلام همبستگی کردند.

از نکات مشترک این راهپیمایی‌ها در دست داشتن پرچم‌های فلسطین و یا پوشیدن چفیه بود و گاهی علاوه بر حمایت از فلسطینیان شعارهای تندی علیه اسرائیل سر داده شد.گفت‌وگوهایی جداگانه

با نخست‌وزیر اسرائیل و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی، ضمن ابراز «نگرانی عمیق» نسبت به درگیری‌های چند روز گذشته، «تعهد شدید واشنگتن به راه‌حل دو-دولت را به عنوان بهترین راه برای حل عادلانه و پایدار منازعه اسرائیل و فلسطینیان» اعلام کرده بود.