ثروت, جف بیزوس, آمازون, ویروس کرونا, بیل گیتس

ثروت, جف بیزوس

برندگان و بازندگان کرونا؛ سرمایه‌دار چینی ۱۱ میلیارد دلار از دست داد

برندگان و بازندگان کرونا؛ بزوس رکورد ثروت را شکست و سرمایه‌دار چینی ۱۱ میلیارد دلار از دست داد

05/07/2020 07:12:00 ب.ظ

برندگان و بازندگان کرونا؛ بزوس رکورد ثروت را شکست و سرمایه‌دار چینی ۱۱ میلیارد دلار از دست داد

در حالی «جف بزوس» طی هفته‌های اخیر رکورد بیشترین ثروت فردی را در جهان شکست، «کولین هونگ» به تنهایی ۱۱.۵ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داد.

بر پایه رده‌بندی صورت گرفته بر پایه شاخص ثروت بلومبرگ، ثروت نزدیک‌ترین رقیب او، بیل گیتس خالق شرکت مایکروسافت، اخیرا ۴۹۰ میلیون دلار افزایش یافته و به ۱۱۴ میلیارد دلار رسیده است. با این حال، برنارد اَرنو که سومین ثروتمند جهان به شمار می‌رود، شاهد افزایش ۳.۱۶ میلیارد دلاری ثروت شخصی خود طی هفته‌های اخیر بوده است.

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد توضیحات دفتر رییس‌جمهوری در پی برخی شایعات درباره دیدار اخیر هیات دولت با رهبر معظم انقلاب

آقای ارنو که سرمایه‌داری فرانسوی و مالک یا سهامدار ده‌ها برند لوکس شناخته شده در سطح جهان است، در حال حاضر نزدیک به ۹۱ میلیارد دلار ثروت دارد. البته او سال گذشته به عنوان سومین فرد دارای ثروت بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار شناخته شده بود ولی طی یکسال گذشته ثروت او ۱۴.۴ میلیارد دلار کاهش یافته است.

چگونه کرونا ۱ میلیارد دلار از ثروت شخصی ترامپ را یک ماهه به باد داد؟اما دو سرمایه‌دار چینی و آمریکایی رشد ثروت بیشتری را نسبت به آقای ارنو و در شرایطی که اقتصاد جهان در رکود ناشی از شیوع ویروس کرونا فرو رفته به نام خود ثبت کردند.ثروت شخصی «هوی کا یان»، سرمایه‌دار چینی فعال در صنعت ساختمان اخیرا ۳.۶۷ میلیارد دلار افزایش یافته و او را با مجموع ثروت ۳۲.۹ میلیارد دلار به بیست و هفتمین ثروتمند جهان بدل کرده است. headtopics.com

ایلان ماسک، بنیانگذاری و مدیرعامل خودروسازی تسلا نیز طی هفته‌های اخیر و به ویژه در پی جهش قیمت سهام شرکتش ۳.۵۹ میلیارد دلار به ثروت شخصی خود افزود. او در حال حاضر با ۵۷ میلیارد دلار چهاردهمین ثروتمند جهان است. ادامه مطلب: euronews فارسی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

حمله بانک مرکزی ایران به نرخ آزاد ارز؛ دلار از اوج ۲۲ هزارتومان عقب‌نشینی کردبانک مرکزی ایران با عرضه‌های روز یک‌شنبه خود در نرخ‌های صعودی، مانع از عبور قیمت آزاد دلار از مرز ۲۲ هزار تومان شد.

از توهین نمایندگان به ظریف تا تشکر کنایه‌آمیز وزیر امورخارجه از مهمانوازی مجلسجلسه امروز (یکشنبه ۱۵ تیر) مجلس شورای اسلامی با دستور کار ارائه گزارش از سوی وزیر امور خارجه آغاز شد که به دور از حاشیه نبود.

آیا انتشار عکس از وضعیت بد اقتصادی از سوی عکاسان خبری جرم است؟

اجساد ده‌ها نفر از قربانیان یکی از بدترین حوادث معدن در میانمار به خاک سپرده شد🔺اجساد ده‌ها نفر از قربانیان یکی از بدترین حوادث معدن در میانمار به خاک سپرده شد ⚡️اجساد ده‌ها تن از جان باختگان حادثه رانش زمین در یک معدن سنگ یشم در میانمار به طور دسته‌جمعی در روزهای جمعه و شنبه به خاک سپرده شد.

ایرانیان از فردا ملزم به استفاده از ماسک در مکان‌های سرپوشیده هستندرئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد استفاده از ماسک از روز یکشنبه در مکان‌های عمومی و سرپوشیده اجباری است. - خبرگزاری آناتولی

برخورد با رانندگان اتوبوسی که از ماسک استفاده نمی‌کنند/ مردم از پرداخت پول نقد اجتناب کنندمدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهرهای کشور: *برخورد با رانندگان اتوبوسی که از ماسک استفاده نمی‌کنند *مردم از پرداخت پول نقد اجتناب کنند *تمامی مسافرینی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند ملزم به استفاده از ماسک هستند