برندگان و بازندگان کرونا؛ سرمایه‌دار چینی ۱۱ میلیارد دلار از دست داد

05/07/2020 07:12:00 ب.ظ

برندگان و بازندگان کرونا؛ بزوس رکورد ثروت را شکست و سرمایه‌دار چینی ۱۱ میلیارد دلار از دست داد

ثروت, جف بیزوس

برندگان و بازندگان کرونا؛ بزوس رکورد ثروت را شکست و سرمایه‌دار چینی ۱۱ میلیارد دلار از دست داد

در حالی «جف بزوس» طی هفته‌های اخیر رکورد بیشترین ثروت فردی را در جهان شکست، «کولین هونگ» به تنهایی ۱۱.۵ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داد.

بر پایه رده‌بندی صورت گرفته بر پایه شاخص ثروت بلومبرگ، ثروت نزدیک‌ترین رقیب او، بیل گیتس خالق شرکت مایکروسافت، اخیرا ۴۹۰ میلیون دلار افزایش یافته و به ۱۱۴ میلیارد دلار رسیده است. با این حال، برنارد اَرنو که سومین ثروتمند جهان به شمار می‌رود، شاهد افزایش ۳.۱۶ میلیارد دلاری ثروت شخصی خود طی هفته‌های اخیر بوده است.

آقای ارنو که سرمایه‌داری فرانسوی و مالک یا سهامدار ده‌ها برند لوکس شناخته شده در سطح جهان است، در حال حاضر نزدیک به ۹۱ میلیارد دلار ثروت دارد. البته او سال گذشته به عنوان سومین فرد دارای ثروت بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار شناخته شده بود ولی طی یکسال گذشته ثروت او ۱۴.۴ میلیارد دلار کاهش یافته است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

حمله بانک مرکزی ایران به نرخ آزاد ارز؛ دلار از اوج ۲۲ هزارتومان عقب‌نشینی کردبانک مرکزی ایران با عرضه‌های روز یک‌شنبه خود در نرخ‌های صعودی، مانع از عبور قیمت آزاد دلار از مرز ۲۲ هزار تومان شد.

از توهین نمایندگان به ظریف تا تشکر کنایه‌آمیز وزیر امورخارجه از مهمانوازی مجلسجلسه امروز (یکشنبه ۱۵ تیر) مجلس شورای اسلامی با دستور کار ارائه گزارش از سوی وزیر امور خارجه آغاز شد که به دور از حاشیه نبود.

آیا انتشار عکس از وضعیت بد اقتصادی از سوی عکاسان خبری جرم است؟

اجساد ده‌ها نفر از قربانیان یکی از بدترین حوادث معدن در میانمار به خاک سپرده شد🔺اجساد ده‌ها نفر از قربانیان یکی از بدترین حوادث معدن در میانمار به خاک سپرده شد ⚡️اجساد ده‌ها تن از جان باختگان حادثه رانش زمین در یک معدن سنگ یشم در میانمار به طور دسته‌جمعی در روزهای جمعه و شنبه به خاک سپرده شد.

ایرانیان از فردا ملزم به استفاده از ماسک در مکان‌های سرپوشیده هستندرئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد استفاده از ماسک از روز یکشنبه در مکان‌های عمومی و سرپوشیده اجباری است. - خبرگزاری آناتولی

برخورد با رانندگان اتوبوسی که از ماسک استفاده نمی‌کنند/ مردم از پرداخت پول نقد اجتناب کنندمدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهرهای کشور: *برخورد با رانندگان اتوبوسی که از ماسک استفاده نمی‌کنند *مردم از پرداخت پول نقد اجتناب کنند *تمامی مسافرینی که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند ملزم به استفاده از ماسک هستند

ثروت جِف بِزوس، مدیر عامل آمازون با ۶۶۹ میلیون دلار افزایش طی هفته‌های اخیر و در مجموع ۵۷.Aa بانک مرکزی ایران با عرضه‌های روز یکشنبه خود در نرخ‌های صعودی، مانع از عبور قیمت آزاد دلار از مرز ۲۲ هزار تومان شد.به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایندگان پس از سخنان ظریف در بخش اول در صحبت‌های خود از هیچ توهینی به ظریف دریغ نکردند و او را ذلیل و دروغگو خواندند و گفتند که به آمریکا در بحث برجام کمک کرده است.سلام! یک عکاس خبری هستم که در اینستاگرام فعالیت دارم و تقریبا اکثر اهالی شهرستانمان اینستاگرام من را دنبال می‌کنند.

۴ میلیارد دلار جهش طی یک سال گذشته به ۱۷۲ میلیارد دلار رسید و رکورد جدیدی برای ثروتمندترین فرد جهان ثبت شد. بر پایه رده‌بندی صورت گرفته بر پایه شاخص ثروت بلومبرگ، ثروت نزدیک‌ترین رقیب او، بیل گیتس خالق شرکت مایکروسافت، اخیرا ۴۹۰ میلیون دلار افزایش یافته و به ۱۱۴ میلیارد دلار رسیده است. به طوری که قیمت فروش دلار در بازار آزاد تهران ظهر یکشنبه رکورد جدید ۲۲ هزار تومان را ثبت کرد. با این حال، برنارد اَرنو که سومین ثروتمند جهان به شمار می‌رود، شاهد افزایش ۳. اگر از حاج قاسم می‌گویید بدانید که هر هفته با او جلسه داشتم و هر اتفاقی در منطقه می‌افتاد با هماهنگی کامل بود.۱۶ میلیارد دلاری ثروت شخصی خود طی هفته‌های اخیر بوده است. همزمان قیمت رسمی هر یورو نیز توسط بانک مرکزی ایران ۲۴ هزار تومان تعیین شد و بهای آزاد آن نیز در بازار بین ۲۴ هزار و ۵۰۰ تا ۲۴ هزار و ۷۸۰ تومان نوسان کرد. آقای ارنو که سرمایه‌داری فرانسوی و مالک یا سهامدار ده‌ها برند لوکس شناخته شده در سطح جهان است، در حال حاضر نزدیک به ۹۱ میلیارد دلار ثروت دارد. خلاصه یک جوری می‌گفتند که نباید عکس‌هایی که در مورد وضعیت بد اقتصادی مردم است را منتشر کنم.

البته او سال گذشته به عنوان سومین فرد دارای ثروت بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار شناخته شده بود ولی طی یکسال گذشته ثروت او ۱۴. این در حالی بود که بازار جهانی طلا به دلیل تعطیلی پایان هفته کاری فعال نبود و بهای هر اونس طلا در نرخ هزار و ۷۷۴ دلار و ۴۰ سنت ثابت مانده بود. ظریف گفت: شما نماینده ملت هستید من سر تعظیم فرود می‌آورم که چنین چیزی گفتم! من در برابر نمایندگان ملت شریف ایران با کمال خضوع می‌ایستم و با گوش جان به صحبت‌ها، انتقادات و سخنان‌شان گوش می‌دهم.۴ میلیارد دلار کاهش یافته است. چگونه کرونا ۱ میلیارد دلار از ثروت شخصی ترامپ را یک ماهه به باد داد؟ اما دو سرمایه‌دار چینی و آمریکایی رشد ثروت بیشتری را نسبت به آقای ارنو و در شرایطی که اقتصاد جهان در رکود ناشی از شیوع ویروس کرونا فرو رفته به نام خود ثبت کردند. بانک جهانی: ایران جزء ۷ کشوری است که ۳ سال متوالی رشد منفی اقتصادی دارند کارشناسان اقتصادی افزایش سالانه هزینه‌ها و کسری بودجه دولت، افزایش مستمر حجم نقدینگی، چشم‌انداز نزولی قیمت نفت و تشدید تحریم‌های آمریکا را از جمله مهمترین عوامل ایجاد التهاب در بازار ارز ایران و ادامه روند کاهش ارزش پول ملی این کشور می‌دانند. ثروت شخصی «هوی کا یان»، سرمایه‌دار چینی فعال در صنعت ساختمان اخیرا ۳.» در  انتها ظریف عنوان کرد: ممنونم از مهمان‌نوازی شما، لینک کوتاه.۶۷ میلیارد دلار افزایش یافته و او را با مجموع ثروت ۳۲.

۹ میلیارد دلار به بیست و هفتمین ثروتمند جهان بدل کرده است. ایلان ماسک، بنیانگذاری و مدیرعامل خودروسازی تسلا نیز طی هفته‌های اخیر و به ویژه در پی جهش قیمت سهام شرکتش ۳.۵۹ میلیارد دلار به ثروت شخصی خود افزود. او در حال حاضر با ۵۷ میلیارد دلار چهاردهمین ثروتمند جهان است. در مقابل «کولین هونگ»، ثروتمند فعال در حوزه فناوری با زیان ۱۱.

۵ میلیارد دلاری مواجه شده است و بیشترین میزان ثروت فردی را طی هفته‌های گذشته از دست داده است. پس او مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک قرار دارد که اخیرا ۱.۵۲ میلیارد دلار از ثروتش کاسته شده ولی همچنان با مالکیت ۸۸.۶ میلیارد دلار، چهارمین ثروتمند جهان است. .