برنج ۱۰ کیلویی در اقساط سه‌ماهه؛ فروش قسطی غذا در ایران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وب سایت تجارت نیوز در گزارشی نوشته است که کاهش قدرت خرید مشتریان ایرانی باعث شده که فروش برخی اقلام غذایی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها اقساطی شود. اخبار_ایران تهران بازار برنج تورم فقر گرانی

استان‌وایر- وب سایت تجارت نیوز در گزارشی نوشته است که کاهش قدرت خرید مشتریان ایرانی باعث شده که فروش برخی اقلام غذایی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌ها اقساطی شود.روز پنج‌شنبه ۳۱ تیر گزارش کرده است که در فروشگاه اتکا برنج ۱۰ کیلویی طارم که مبلغ کل آن ۳۶۰ هزار تومان است را با اقساط ماهانه ۱۲۰ هزار تومان به مردم می‌فروشند.

برنج عرضه شده در این طرح به صورت اقساط سه تا دوازده ماهه و محصولات پروتئینی به شکل اقساط سه تا شش ماهه و بدون پیش پرداخت عرضه می‌شود. او ادامه داده: از زمانی که ارز دولتی برنج حذف شده، بهای برنج خارجی به قیمت برنج ایرانی نزدیک شده و توان خرید برنج از سوی خانواده‌های ایرانی بسیار کمتر شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استاناعتراضات گسترده در خوزستان در شب سه‌شنبه ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه) در حالی وارد ششمین روز خود شد که گزارش‌ها از کشته‌شدن دستکم ۲ تن توسط نیروهای امنیتی حکایت دارد. جالبتر از اون اینکه ایران اینترنت خوزستان از ساعت ۸ شب تا اوایل صبح قطع میکند که مردم شریف خوزستان برای انقلابی جدید از خانه ها خارج شوند.این هیأت هرموقع برای منافعش خواسته بجنگه اشتباه زده🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فروش نخستین قلب مصنوعی جهان توسط شرکت فرانسوی؛ پیوند ۱۵۰ هزار یورویی در ایتالیا انجام شدقلب مصنوعی فروخته شده به بیمارستانی در ایتالیا منتقل شده و در جریان یک عمل جراحی پیوند قلب، در بدن بیمار نیازمند جاگذاری و فعال شده است. این عمل جراحی توسط سیرو مایلو، جراح حاذق قلب و در بیمارستان ناپل که مجرب‌ترین مرکز پیوند قلب مصنوعی در ایتالیا محسوب می‌شود، انجام شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازار فروش دام در آستانه عید قربان - همدان- عکس استانها تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اسپانیا در پی تصویب طرحی که هرگونه تبلیغ دوران «ژنرال فرانکو» را غیرقانونی کنددر لایحه پیشنهادی جدید کسانی که ایده‌ها و افراد دوران دیکتاتور قرن بیستم اسپانیا، فرانسیس فرانکو را تبلیغ کند، به پرداخت حداکثر ۱۵۰ هزار یورو جریمه نقدی محکوم خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسیح علی‌نژاد: از حکومتی حرف می‌زنیم که در خوزستان برای آب آدم می‌کشد♦ مسیح_علینژاد : از حکومتی حرف می‌زنیم که در خوزستان برای آب آدم می‌کشد ◾ خانم علی‌نژاد می‌گوید در دیدار با قانون‌گذاران ایالات متحده سعی کرد صدای کسانی باشد که «همین الان دارند در ایران کشته می‌شوند.» ⬇بیشتر بخوانید: برنامه دزدی چی شد؟ فصل جدید کی در میآد؟!🤣🤣 sina79830945 مردم لال نیستند و خودشون صدا دارن.شما هم سعی در جا زدن ایشون ب عنوان صدای مردم نباش.شرف هم خوب چیزیه AlinejadMasih زنده باد مسيح شرف و صداى ايران KhuzestanMassacre khuzestanSOS
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تبادل؛ چالش‌ها و فرصت‌های کاریابی در جهانی که هرروز دیجیتالی‌تر می‌شودبناست شغل محموله‌رسانی به‌گونه‌ای تغییر کند که با زیست‌بوم سازگارتر و با کارکنان مهربانتر باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »