برندگان لاله طلایی سینمای تاجیکستان معرفی شدند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

اسامی برندگان جایزه ملی'لاله طلایی' در بخش سینما در تاجیکستان اعلام شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این جایزه را مرکز فرهنگی'باختر' با همکاری سفارت فرانسه در تاجیکستان و استودیی'تاجیکفیلم' تأسیس کرده‌اند. هدف تأسیس این جایزه رشد سینمای ملی و تبلیغ فیلمهای تاجیکی در خارج از تاجیکستان عنوان شده است.

این جایزه را مرکز فرهنگی'باختر' با همکاری سفارت فرانسه در تاجیکستان و استودیی'تاجیکفیلم' تأسیس کرده‌اند. هدف تأسیس این جایزه رشد سینمای ملی و تبلیغ فیلمهای تاجیکی در خارج از تاجیکستان عنوان شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عاملان آزار کودک کار، تسلیم قانون شدندسخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد: عاملان آزار کودک کار خود را به نیروهای امنیتی معرفی کردند. عین کفتار دروغ میگن
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عاملان آزار کودک زباله گرد، تسلیم قانون شدندتهران- ایرنا- سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد: عاملان آزار کودک زباله گرد خود را به نیروهای امنیتی معرفی کردند. خيلي همه چيز درسته، اين دو تا كثافت نجس لينكارو با اين بچه بيچاره ميكنن. لعنت به شرفتون. اينهمه ادم بايد گير بدي به اين بدبخت؟؟؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

باشگاه ایتالیایی چطور به پیدا شدن پنج کودک گم شده، کمک کردچرا باشگاه آ اس رم ویدئوهای مربوط به کودکان گمشده را در کنار معرفی بازیکنان جدید خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد؟ اوه چقدر شما خوب و نازنین هستید. فقط پنج تا پلیس انگلیس فرد اسیر شده رو از یک متری با گلوله زدند در حالیکه رو زمین افتاده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عاملان آزار یک کودک در فردیس توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شدند- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: سازمان اطلاعات سپاه البرز عاملان آزار و اذیت یک کودک در این استان را بازداشت کرد. :) چرا باید اطلاعات سپاه وارد این قضیه بشه واقعا چرا دروغ میگید اوف بر شما ننگ بر شما مستحق بلای آسمانی هستین شما چه دستگري خفني عضو سازمان مخوف زباله اندازان كودك رو گرفتن بابا برين آشنا رو بگيرين كه نيمازم تا شماره عيكنش رو هم بهتون داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یازده غیرنظامی در حمله امارات متحده به لیبی کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران: عوامل شبکه «ایران‌اینترنشنال» دستگیر شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »