برنامه راست افراطی دانمارک برای برگزاری تظاهرات ضد اسلامی جدید در سوئد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

راسموس پالودان، رهبر دست راستی‌های دانمارک به یورونیوز گفت: «ما می‌خواهیم مردم سوئد بیدار شوند.»

دعوت «مردم» به «بیداری» در بسیاری از کشورهای اروپایی یادآور شعار نازی‌ها در آلمان است. هفته گذشته طرح شعار مشابهی در فرانسه از سوی مارین لوپن، رهبر حزب راست‌گرای افراطی «اتحاد ملی» موجی از انتقادها را در پی داشت.

مقام‌های سوئد در هفته پایانی ماه اوت و در زمانی که راسموس پالودان در حال ورود به این کشور بود وی را با دستور دولت و برای جلوگیری از پایمال شدن منافع بنیادین سوئد بازداشت و اخراج کردند. وی تا دو سال دیگر حق ورود به سوئد را ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صد تایی شدن رونالدو مقابل سوئد؛ فقط ۸ گل تا سلام به علی داییرونالدو در دیدار سه شنبه شب که در ورزشگاه فرندز آرنا واقع در شهر سولنا سوئد و در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد هر دو گل تیم ملی کشورش را مقابل تیم میزبان به ثمر رساند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لیگ ملت‌های اروپا| پیروزی تیم ملی پرتغال در خانه سوئد با 101 گله شدن رونالدو/ جشنواره گل فرانسه و بلژیک در شب توقف انگلیس- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimدیدارهای هفته دوم از مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا با پیروزی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها، تیم‌های ملی فرانسه، بلژیک و تساوی تیم ملی انگلیس به پایان رسید.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مرگ و میرها در اروپا؛ آلودگی هوا جان ۴۰۰ هزار و کرونا جان ۱۸۳ هزار نفر را گرفتدر رومانی از هر ۵ مورد مرگ، یک مورد آن به دلیل آلودگی است اما این نسبت در سوئد و دانمارک یک به ۱۰ می شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فائزه هاشمی: خاتمی ورزش زنان را ابتر کرد، احمدی‌نژاد تیر آخر را به آن زدفائزه هاشمی،‌ رییس اسبق فدراسیون ورزش اسلامی زنان، ضمن اشاره به کارشکنی‌ دولت‌های جمهوری اسلامی برای توسعه ورزش زنان گفت «ابتر» کردن این حوزه در دولت محمد خاتمی صورت گرفت و دولت محمود احمدی‌نژاد «تیر آخر» را به آن زد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اختصاص ۸۵۰۰ میلیارد تومان برای کمک به شهرداری ها جهت توسعه مترومعاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۸۵۰۰ میلیارد تومان کمک به شهرداری ها برای توسعه مترو در سال ۹۹ خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز دور جدید مذاکره برای پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی در ۲۷ مهرآغاز دور جدید مذاکره برای پرداخت غرامت هواپیمای اوکراینی در ۲۷ مهر | رییس سازمان هواپیمایی کشوری: جلسه ایران با اوکراین در خصوص سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی روز ٢٧ مهر در تهران با حضور کشورهای مربوطه برگزار می‌شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »