برنامه «رمانتیک» CNN برای زوج همجنس‌باز اسراییلی در میانه‌ی قتلگاه غزه+عکس و فیلم

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

در حالی که زنان و کودکان غزه، تحت یک نسل‌کشی سیستماتیک هستند، شبکه خبری سی ان ان با یک اقدام محیرالعقول و انتشار گزارشی عجیب، تلاش کرد تا یک‌تنه رکوردهای دنائت و دیاثت رسانه‌ای را از ان خود کند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش سرویس جهان مشرق، در حالی که رسانه‌های جریان اصلی که وابسته به امپراتوری جهانی تبلیغات و ادراک‌سازی صهیونیزم جهانی هستند، در جریان منازعه رژیم صهیونیستی و جبهه‌ی مقاومت، مرزهای تعصب و جانبداری نسبت به اسراییل را جابه‌جا می کنند، شبکه خبری سی ان ان با یک اقدام محیرالعقول و انتشار گزارشی عجیب، تلاش کرد تا یک‌تنه رکوردهای دنائت و پستی و دیاثت رسانه‌ای را از ان خود کند.

حقیقت این است که در دوران بسیار عجیب و غریبی به سر می بریم. همه‌ی نقاب‌ها و آرایه‌ها و پیرایه‌هایی که تا پیش از این برای بزک کردن چهره‌ی منحط فرهنگ «لیبرال سرمایه‌داری» به کار می رفت و تمام شعارهای «آزادی»، «حقوق بشر» و امثال آن به یک‌باره فروریخت و دود شد و به هوا رفت.

در حالی که زنان و کودکان و مردان غزه، تحت یک نسل‌کشی سیستماتیک (در سکوت و بی‌عملی کرکننده‌ی دولت‌های غربی و حتی جهان عرب) از نوعی بی‌سابقه قرار دارند و روزی نیست که ده‌ها تصویر از به خون غلتیدن غیرنظامیان در غزه منتشر نشود، شبکه‌ی سی ان ان نگران احساسات «لطیف» و قلب «حساس» مرد همجنسبازی شده که «نامزد» ش را در جنگ با حماس از دست داده است! البته، ماهیت حقیقی سی ان ان، به عنوان یکی از بازوهای اصلی گلوبالیست‌های صهیونیست از گذشته‌ها (نقش سی ان ان در عملیات...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رایزنی تلفنی بایدن و امیر قطر درباره تحولات غزهرئیس جمهوری آمریکا و امیر قطر در جریان گفت‌وگوی تلفنی با یکدیگر درخصوص حفاظت از غیرنظامیان و تلاش‌ها برای ورود کمک‌های بشردوستانه به غزه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش ایسنا از بیست و ششمین روز بررسی لایحه برنامه هفتمبیست و ششمین روز و چهل و نهمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش ایسنا از بیست و پنجمین روز بررسی لایحه برنامه هفتمبیست و پنجمین روز و چهل و هفتمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتش اسرائیل: هیچ استثنایی برای بمباران در غزه قائل نیستیمسخنگوی ارتش صهیونیستی امروز گفت که هیچ منطقه‌ای در غزه برای بمباران استثنا نیست.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

حاشیه های سخنرانی نصرالله/ از وضعیت مشابه دربی تا تیراندازی هوایی+ عکس و فیلمسخنرانی دبیرکل حزب الله در روز شنبه در ارتباط با جنگ غزه و جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان با حاشیه های جالب توجهی در گوشه و کنار شهر بیروت همراه بود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

انتخاب «سایه‌ خاموش من» از علی حیاتی برای جشنواره‌ فیلم نیجریهفیلم‌ «سایه‌ خاموش من» ساخته‌ علی حیاتی برای حضور در بخش رقابتی دومین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «EDOSTATE» نیجریه انتخاب شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »