برنامه جدید اتحادیه اروپا برای تولید و توسعه خودروهای هیدروژنی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

برنامه جدید اتحادیه اروپا برای تولید و توسعه خودروهای هیدروژنی جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به موجب این طرح، اتحادیه اروپا برای رسیدن به هدف چشم انداز قاره بدون کربن و استفاده سراسری از انرژی پاک در سال ۲۰۵۰ هیدروژن مورد نیاز خود را تامین خواهد کرد.

خودروهای هیدروژنی نسلی جدید و بهره مند از انرژی پاک هستند که بیشتر از خودروهای برقی با محیط زیست سازگاری نشان می دهند. این خودروها به گونه‌ای ساخته شده اند که هیدروژن را به آب و الکتریسیته تبدیل می کنند؛ الکتریسیته صرف چرخش موتور می شود و آب از طریق اگزوز دفع می شود.هرچند خودروهای هیدروژنی نسبت به خودروهای برقی مزایای بیشتری دارند، اما مشکل فعلی این است که این خودروها به لحاظ هزینه هنوز به صرفه نیستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توافق دو شرکت دارویی با اتحادیه اروپا برای تامین داروهای تجربیِ مقابله با کرونادو شرکت «روشه» و «مرک» برای تامین دو داروی تجربی که درمان احتمالی کووید۱۹ محسوب می‌شوند، با کمیسیون اروپا به توافق رسیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اروپا خواستار ممنوعیت کار همۀ خلبانان دارای مدارک پاکستانی شددر ادامه واکنش‌های بین‌المللی به رسوایی جعلی بودن مدارک پرواز یک سوم از خلبانان پاکستانی، آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا اعلام کرد که همه کشورهای عضو این آژانس باید مجوزهای پرواز خلبانانی که مدارکشان در پاکستان صادر شده است را لغو کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: باید به روند منفی در روابط خود با ترکیه پایان دهیممسئول سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا گفت ترکیه شریک مهم، متحد قدرتمند در ناتو و نامزد عضویت در این اتحادیه است بنابراین باید به روند منفی در روابط خود با ترکیه پایان دهیم و این روند را معکوس کنیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فعالیت بازارهای بورس اروپا با روند نزولی پایان یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سرلشکر سلامی: حساسیت نهاد‌ها و مردم نسبت به کرونا کاهش پیدا نکند/ تولید و توزیع ماسک در دستور کار است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimفرمانده کل سپاه: حساسیت نهاد‌ها و مردم نسبت به کرونا کاهش پیدا نکند تولید و توزیع ماسک در دستور کار است و کمک‌های مومنانه مجدد شروع شود 🎥 فرمانده کل سپاه: با اوج گیری مجدد کرونا دوباره قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا (عليه السلام) را فعال کرديم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کالین: طرح اسرائیل برای الحاق کرانه باختری حمله و بازی جدید برای اشغال و غصب است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »