آتیلا حجازی, استقلال تهران, واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس, فوتبال ایران

آتیلا حجازی, استقلال تهران

برنامه آتیلا حجازی برای خرید سهام باشگاه استقلال | DW | 22.05.2021

آتیلا حجازی، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران و فرزند ناصر حجازی، اسطوره فقید فوتبال ایران آمادگی خود برای خرید سهام باشگاه استقلال را اعلام کرد.

22/05/2021 04:44:00 ب.ظ

آتیلا حجازی ، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران و فرزند ناصر حجازی، اسطوره فقید فوتبال ایران آمادگی خود برای خرید سهام باشگاه استقلال را اعلام کرد.

آتیلا حجازی ، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران و فرزند ناصر حجازی، اسطوره فقید فوتبال ایران آمادگی خود برای خرید سهام باشگاه استقلال را اعلام کرد.

مسئله واگذاری سهام باشگاه‌های پُرطرفدار فوتبال ایران، استقلال تهران و پرسپولیس تهران، از موضوعات پایان‌ناپذیر و بحث‌برانگیز در طول چهار دهه اخیر در صحنه فوتبال ایران است. اما اجرای نهایی این برنامه تاکنون با مخالفت دستگاه حکومت در ایران مواجه شده است.

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید آمادگی حمله به ایران را دارند

حال آتیلا حجازی، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران و فرزند ناصر حجازی، اسطوره فقید فوتبال ایران برنامه و آمادگی خود را درباره خرید سهام باشگاه استقلال تهران، اعلام کرده است.دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدآتیلا حجازی در گفت‌وگو با رسانه‌های ایران ضمن توضیح برنامه خود اشاره می‌کند: «من حاضرم با مسئولان و متولیان استقلال صحبت کنم و باشگاه استقلال را بخرم. اصلاً هم مبلغش مهم نیست و با هر مبلغی که اعلام کنند، حاضرم سهام باشگاه استقلال را بخرم.»

این عضو خانواده آبی‌پوشان پایتخت ایران ادامه می‌دهد: «اگر آنها واقعاً فروشنده هستند، من اولین نفری هستم که حاضرم سهام این باشگاه را بخرم. پولم هم حاضر است و آماده مذاکره‌ام. اگر هم بخواهند، به صورت کامل توضیح می‌دهم که این پول از کجا آمده است.» headtopics.com

آتیلا حجازی در پاسخ به این پرسش که احتمال واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را به بخش و اشخاص خصوصی در چه حد می‌بیند، خاطرنشان می‌کند: «نمی‌دانم بالاخره این تصمیم را می‌گیرند یا نه. اما اگر قرار است بفروشند، قطعاً به شخص نمی‌فروشند. در نهایت اگر قرار است سهام این باشگاه‌ها را واگذار کنند، یک نهاد یا مؤسسه پیدا می‌کنند که مربوط به دولت باشد و آن را به فرد نمی‌دهند. واقعاً اگر قرار است باشگاه را واگذار کنند من حاضرم بخرم و پولش هم مهم نیست.»

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیداین بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد هدف خود از خرید سهام باشگاه استقلال، تاکید می‌کند: «من برنامه‌های بزرگی در ذهن دارم و دوست دارم این باشگاه به صاحبانش که مردم و هواداران هستند، واگذار شود. اگر من سهام را بخرم، انگار که این باشگاه به هواداران واگذار می‌شود و از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی مشاورانی دارم که کمکم می‌کنند تا اتفاقات بزرگی را برای استقلال رقم بزنیم.»

مقامات ورزش ایران در مورد پیشنهاد آتیلا حجازی تاکنون واکنشی نشان نداده‌اند. با توجه به حساسیت بالای سیاسی و امنیتی این موضوع، گمان می‌رود که تصمیم‌گیری نهایی در این زمینه همچنان در دستور کار وزارت ورزش جمهوری اسلامی قرار نخواهد داشت. ادامه مطلب: DW فارسی »

چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟

آسوشیتدپرس میگوید دست‌کم چهار کشتی در سواحل امارات متحده عربی هشدار داده‌اند که کنترل هدایتشان را از دست داده‌اند. منابع امنیتی به اسکای نیوز و رویترز گفته ا...

عجبا؟؟!! از کجا؟؟ عجب مايه داري شده ايشون👍🏻🤣