برنامه ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا

دومین نفتکش حامل فرآورده‌های نفتی صادراتی ایران به ونزوئلا بعدازظهر سه‌شنبه به وقت محلی به محل تخلیه می‌رسد و سومین نفتکش نیز روز چهارشنبه به موقعیت اسکورت در آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا خواهد رسید.

26/05/2020 06:44:00 ق.ظ

برنامه ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا دومین نفتکش حامل فرآورده‌های نفتی صادراتی ایران به ونزوئلا بعدازظهر سه‌شنبه به وقت محلی به محل تخلیه می‌رسد و سومین نفتکش نیز روز چهارشنبه به موقعیت اسکورت در آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا خواهد رسید.

دومین نفتکش حامل فرآورده‌های نفتی صادراتی ایران به ونزوئلا بعدازظهر سه‌شنبه به وقت محلی به محل تخلیه می‌رسد و سومین نفتکش نیز روز چهارشنبه به موقعیت اسکورت در آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا خواهد رسید.

این نفتکش روز سه‌شنبه (۲۶ می) حدود ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی به بندر «پانتا کاردین» (Punta Cardin) محل تخلیه محموله خود خواهد رسید.بر اساس گزارش نورنیوز، نفتکش سوم به نام «فاکسون» نیز روز چهارشنبه (۲۷ می) حدود ساعت ۱۴:۰۰ به وقت محلی به موقعیت اسکورت در آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا در دریای کارائیب خواهد رسید.

بالاترین میزان مرگ و میر روزانه ناشی از ابتلا به کرونا در ایران ثبت شد ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران پس از دو روز؛ مهار ۷۰ درصد از آتش ابراز تأسف رئیسی از بلاتکلیفی هیئت‌مدیره ماشین‌سازی تبریز به خاطر اختلاف دولتی‌ها/در استان‌های قرمز ماسک رایگان بدهید- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

خداقوت

کاریکاتور/ ورود نفتکش ایرانی به ونزوئلا آمریکا را تحقیر کردکاریکاتور|ورود نفتکش_ایرانی به ونزوئلا آمریکا را تحقیر کرد از ایفون حضرتتان پیداس

کمک‌های ترکیه به ونزوئلا در ایام ماه مبارک رمضانسفارت ترکیه در ونزوئلا با همکاری «تیکا»، در ایام ماه مبارک رمضان بین 400 خانواده‌ نیازمند در کاراکاس بسته‌های حمایتی سبد غذائی توزیع کرد. - خبرگزاری آناتولی

مورد عجیب صادرات بنزین ایران به ونزوئلا | DW | 25.05.2020ایران پنج نفتکش حامل بنزین راهی ونزوئلا کرده است. ونزوئلا نیز در مقابل ۹ تن طلا پیش از تحویل گرفتن این بنزین‌ها به ایران داده است. دالغا خاتین اوغلو درباره این معامله پرسش‌برانگیز نوشته است. جالب بود خیلی عجیب که در رسانه های داخل ریش تی وی صحبت از 9 تن طلا نشد انگار کسی ندونه فکر میکنه آخوند لاشخور حاتم طایی شدند گربه محض رضای خدا موش نمی‌گیرد واینکه مگه مال باباشونه نه مال مردم است که بخشندگی می‌کنند شاخ دم نداره که به رژیم میگند دزدان دریایی .رژیم ملت خودشو بتیر میبنده نفت مجانی به ونزیلا میفرسته و ادعا داره جاش طلا گرفته گوه میخوره . نه پولی است نه طلا ملت باید بپا خیزند تنها راه بزمین کشیدن این دزدان دریایی و این حیوانات که اموال ملت را بتاراج میبرند

دولت فرانسه به شهروندان: در تعطیلات تابستانی به خارج سفر نکنیدوزیر محیط زیست فرانسه در گفتگو با شبکه خبری رادیویی «فرانس انتِر» همچنین اعلام کرده که دولت در نظر دارد هفته آینده بخشی دیگر از محدودیت‌های مربوط به سفرهای داخلی را که هم اکنون به مسافت ۱۰۰ کیلومتری از منزل شهروندان محدود شده،‌ کاهش دهد.

تظاهرات دموکراسی‌خواهان هنگ‌کنگ در اعتراض به قانون امنیتی جدید چین به خشونت کشیده شد🔺تظاهرات دموکراسی‌خواهان هنگ‌کنگ در اعتراض به قانون امنیتی جدید چین به خشونت کشیده شد ⚡️نیروهای پلیس روز یکشنبه چهارم خرداد برای متفرق کردن گروهی از معترضان دموکراسی‌خواه در هنگ‌کنگ از گاز اشک آور و آب فشار قوی استفاده کردند. بدتون نیاد .مردم به شادی نیاز دارن .صدای امریکا به بخش فارسیه . این خبراتو ببر واسه عمه ات پخش کن که از غافله عقب نمونه

به نام ناموس؛ قتل فجیع دختر ۱۳ ساله به دست پدرDehkordiMaryam رهبرم_تبریک DehkordiMaryam خشونت خانگي زير سايه ي شريعت و نابساماني هاي اجتماعي و اقتصادي،ريشه گرفته و با برساخت هاي فرهنگي مردسالار مربوط به قوميت و خرده فرهنگ ها از يك سو و قوانين و دادگاههاي زن ستيز جمهوري اسلامي از سوي ديگر وقتي با بي توجهي و سهل انگاري فردي آميخته مي شود نتيجه اي جز اين نمي توان ديد✍️ DehkordiMaryam واى چقدر وحشتنااااااك! فقط سه سال زندان براى پدر؟!! چون قيم و صاحب بچه بوده؟؟؟ باورنكردنيه!! ما واقعا تو همچين كشورى با همچين قانونى زندگى ميكنيم و اعتراض نميكنيم!!!!!!!؟؟؟؟؟ چه موجوداتى هستيم ما!!!