برنامه‌ی تازه نمایندگان مجلس برای منابع همسان‌سازی!/ دریافت بودجه کالابرگ از تامین اجتماعی «ایراد شرعی» دارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: برنامه‌ی تازه نمایندگان مجلس برای منابع همسان‌سازی!/ دریافت بودجه کالابرگ از تامین اجتماعی «ایراد شرعی» دارد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نصرالله دریابیگی، در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به سابقه تاریخی پیگیری اجرای همسان‌سازی در سازمان تامین اجتماعی، گفت: «یکی از دلایل اجرای همسان‌سازی در سازمان تامین اجتماعی کاستن از آثار سخت تورم و متغیرهای دیگر در سفره بازنشستگان بود؛ البته از هنگام اجرای همسان‌سازی در سازمان تامین اجتماعی، شاهد افزایش سریع‌تر تورم، در رفتن فنر نرخ ارز و جهش نرخ کالا و خدمات عمومی هستیم؛ که این خود بحث دیگری است.

دبیر خانه کارگر مازنداران با بیان اینکه دولت در بودجه سال ۹۹ متعهد شده است که ۵۰ هزار میلیارد تومان از محل پرداخت دیون خود در قالب عرضه سهام و… به سازمان تامین اجتماعی اختصاص دهد، گفت: «با توجه به اینکه دولت تصمیم گرفت از محل عرضه سهام، منابع سازمان را تجهیز کند؛ سازمان با ۳۲ هزار میلیارد تومان اجرای همسان‌سازی را کلید زد و در سال اول حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان از محل منابع داخلی برای انجام این کار اختصاص داد؛ اما برای اجرای همه جانبه همسان‌سازی به ۵۰ هزار میلیارد تومان نیاز است.

دریابیگی افزود: «نمی‌توان از جیب فقرای سازمان تامین اجتماعی گرفت و در جیب فقرای کشور گذاشت؛ بلکه باید از منابع دیگری برای این کار استفاده کرد. زمانی که با مساعدت رئیس جمهوری، وزیر رفاه و همکاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و کانون عالی بازنشستگان، قرار شد بودجه‌ای برای همسان‌سازی اختصاص یابد، قرار نبود که دولت یا مجلس بخواهند که این پول را با یک شیوه غیرشرعی از سازمان بگیرند.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۰۹ سال زندان برای ۳۶ نفر از معترضان آبان در بهبهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پلوسی: ایران همیشه به دنبال راهی برای حمایت از دوستش روسیه استنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید که هرگونه تهدید و ارعاب در انتخابات آمریکا اشتباه است، چه خارجی و چه داخلی‌اش را. ولی ما ایرانی ها هیچ وقت روسیه رادوست خودمان نمی‌دانیم روسیه و پلوسی هم همیشه دنبال حمایت از جمهوری اسلامی و اسلام سیاسی، کی میخواد این شیطان بمیره مردم ایران از چین و روسیه ‌بدشون میاد و دیگه مثل زمان پهلوی کسی طرفداری روسیه رو نمیکنه انقلاب همه چیز رو برعکس میکنه کاش شاه با روسیه رابطه نزدیک داشت و خمینی با شعار مرگ بر روسیه مردمو متحد میکرد و الان ایران طرف آمریکا بود!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ذوالنور: تبعیت از رهبری را از اوجب واجبات می دانمرییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تبعیت‬⁩ از فرامین الهی ⁧‫رهبر عزیز‬⁩ و ولی امرم را از اوجب واجبات می‌داند. ای خا*ه مال ! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون میگه در چارچوب تدابیر، یعنی کاری نداره که فکر کنه چی خوبه و چی بد واسه مردم بلکه مثل گوسفند فقط بع بع میکنه و اطاعت رهبری منظورش خامنه ای جنایتکاره ؟ بدبخت بیچاره چاره ای جز اطاعت نداری وگرنه میندازت تو چاه جمکران ، جایی که توالتها سرازیر شدن توش چاه_گوه_جمکران
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری برزیل طرح وزیر بهداشت آن کشور برای خرید واکسن کرونا از چین را لغو کرد🔺رئیس جمهوری برزیل طرح وزیر بهداشت آن کشور برای خرید واکسن کرونا از چین را لغو کرد ⚡️ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل، می‌گوید توافق خرید یک نوع واکسن ویروس کرونا ساخت چین را لغو کرده است. چین چه پرروه واکسن میفروشه؟ به جای این که رایگان توزیع کنه..
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نامه رؤسای دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور به رهبر انقلاب؛ عزم راسخ خود را برای صیانت از سلامت مردم اعلام می‌کنیم- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimروسای دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری ضمن قدردنی از راهنمایی‌های حکیمانه و حمایت‌های کریمانه ایشان نوشتند: عزم راسخ خود و همکاران سختکوش در تمامی رده‌ها را برای صیانت از سلامت مردم اعلام می‌کنیم . اللهم_عجل_لوليك_الفرج درود به شرف و پایداری یکایک شما عزیزان کادردرمان کشور که جانانه برای کشورتان با توجه به تمامی مشکلات ، خدمت رسانی میکنید . مردم و دولت سپاسگزار زحمات شما هستند .
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پا درآمدندسه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پا درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »