برنامه جهانی غذا خواستار افزایش دو برابر کمک‌های انسانی برای اتیوپی شد

21/01/1401 06:50:00 ب.ظ

برنامه جهانی غذا خواستار افزایش دو برابر کمک‌های انسانی برای اتیوپی شد میه‌تک مج، هماهنگ‌کننده برنامه جهانی غذا (WFP) در اتیوپی طی نشست خبری از کشورهای اهدا‌کننده خواست کمک‌های بشردوستانه خود برای مردم اتیوپی را دو برابر کنند.

برنامه جهانی غذا (WFP) از کشورهای اهدا‌کننده دعوت کرد کمک‌های بشردوستانه برای اتیوپی را دو برابر کنند. - خبرگزاری آناتولی 10.04.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی میه‌تک مج، هماهنگ‌کننده برنامه جهانی غذا (WFP) در اتیوپی طی نشست خبری از کشورهای اهدا‌کننده خواست کمک‌های بشردوستانه خود برای مردم اتیوپی را دو برابر کنند. مج با اشاره به اینکه به‌علت درگیری‌ها در شمال و خشکسالی در شرق اتیوپی میلیون‌ها نفر در این کشور به کمک‌های بشردوستانه مجتاج هستند، اظهار داشت: تنها در ایالت سومالی 3.3 میلیون نفر به‌دلیل خشکسالی به کمک‌های انسای نیاز دارند. همچنین در تلاش هستیم برای 3.4 میلیون نفر در مناطق امهارا، عفار و تیگرای کمک‌های اضطراری ارسال کنیم.

او همچنین با بیان اینکه کمک‌های غذایی برای سومین ماه متوالی کاهش یافته است، کشورهای اهدا‌کننده را دعوت کرد تا کمک‌های بشردوستانه را دو برابر کنند. گفتنی است اتیوپی با شدیدترین خشکسالی که از دهه 1980 تاکنون در شرق قاره آفریقا رخ داده است، دست و پنجه نرم می‌کند. به‌دلیل این خشکسالی در اتیوپی بیش از 1.5 میلیون راس دام تلف و تقریبا 13 میلیون نفر نیز دچار گرسنگی شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران و جهان؛ وکیل دونالد ترامپ: به موکلم در جلسه دادگاه دستبند زده نخواهد شد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران و جهان در روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۳ را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

از اروپای کارگران تا اروپای ملت‌ها؛ برنامه اروپایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه چیست؟در حالی‌ که ۹ نامزد از ۱۲ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه با شکل و سازوکار کنونی اتحادیه اروپا مشکل دارند، برنامه احزاب سیاسی این کشور برای دگرگونی ساختار اروپا تفاوت چشمگیری با یکدیگر دارد. در این مطلب نگاهی می‌اندازیم به برنامه‌های اروپایی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه.

زلنسکی خواستار محکومیت جهانی حمله روسیه به «ایستگاه قطار کراماتورسک» شدولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین خواستار واکنش شدید جهانی به حمله روسیه به ایستگاه قطار کراماتورسک شد که به کشته و زخمی‌شدن ده‌ها غیرنظامی NaziUkraine Azovnazi UkraineRussianWar Russia Ukraine Kyiv Mariupol Kharkiv Nikolaev India Breaking USA Irpin Zelensky Bidenflation 😅

زلنسکی خواستار 'پاسخ قوی جهانی' به حمله به کراماتورسک شد | DW | 09.04.2022ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین خواستار 'پاسخ قوی جهانی' به حمله مرگبار موشکی به ایستگاه قطار شهر کراماتورسک در شرق این کشور شد. جو بایدن این حمله را 'فجیع و وحشتناک' نامید. دلقک دربار انگلستان برای جهان تعیین تکلیف می‌کند! وقتی ارتش اوکراین غیرنظامیان این کشور را قتل عام می کنند.

تخلیه غیرنظامیان از شرق اوکراین؛ زلنسکی خواستار پاسخ قاطع جهانی به روسیه شد🔺تخلیه غیرنظامیان از شرق اوکراین؛ زلنسکی خواستار پاسخ قاطع جهانی به روسیه شد ▪️یک روز پس از حمله موشکی روسیه به ایستگاه قطار در شرق اوکراین که منجر به کشته شدن بیش از ۵۰ نفر شد، تخلیه غیرنظامیان از این منطقه همچنان ادامه دارد. ⬇️ بیشتر بخوانید: 🎦 وقتی نزدیک به ۸ دهه خانه‌ات را بدزدند، زن و کودکت را بکشند و صدا از هیچ نهاد بین المللی بلند نشود، مستاصل میشوی. مثل این نوجوان که صبرش سر آمده و مادری که تنها میگوید خدا برای ما کافیست. فلسطین ‌ 👤 ایلخـــــان | EELKHAN 🇮🇷توییترـمقاومت بپیوندید: 🌄 لیبی قبل از دریافت دموکراسی غربی و بعد ازون نتیجه اعتماد به آمریکا 👤 جناب آقای استیون 🇮🇷به کانال توییترـمقاومت بپیوندید: 🎥 فیلمی از بزرگترین گور دسته جمعی غیرنظامیان در بوچا اوکراین 🔸تاکنون جسد۱۶۳نفر از۳۲۰نفر کشف شده شناسایی شده است 🔹آثار شکنجه بر روی بدن بسیاری از افراد قابل مشاهده ست.بعضی ها بی لباس هستند. پیش بینی می‌شود این جنایت توسط آمریکا طراحی و توسط اوکراین اجرا شده باشد ☑️ SEPAHCYBERY

بریتانیا کمک‌های نظامی به اوکراین را افزایش می‌دهدبوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، در پی حمله روسیه به ایستگاه قطار در شهر کراماتورسک، در شرق اوکراین، تقویت کمک‌های نظامی این کشور به اوکراین را از طریق