برف و باران در جاده‌های ۲۱ استان/زمان مناسبی برای «سفر» نیست

01/12/1400 10:44:00 ق.ظ

پلیس راهور: *برف و باران در جاده‌های ۲۱ استان کشور گزارش شده است *زمان مناسبی برای «سفر» نیست *رانندگان و مسافران اگر قصد هر نوع سفر غیرضروری دارند، آن را به زمان دیگری موکول کنند

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از بارش برف و باران در جاده‌ها ۲۱ استان کشور خبر داد و اعلام کرد که این ایام زمان مناسبی برای سفر نیست. وی ادامه داد: همچنین گزارش‌های واصله حاکی از کاهش حدود ۹ درصدی تردد در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به مدت مشابه در روز قبل است.

با این وجود با توجه به وضعیت جوی و بارش‌ها لازم است رانندگان و مسافران توجه داشته باشند که این روزها زمان مناسبی برای سفر نیست و اگر قصد هر نوع سفر غیرضروری دارند، آن را به زمان دیگری موکول کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز اظهارکرد: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، سمنان، تهران، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و فارس گزارش شده است. برخی از محورهای استانهای گیلان، قم، ایلام و خوزستان نیز بارش باران گزارش شده است.

شیرانی با اشاره به شرایط رانندگی در برف و باران اظهارکرد: رعایت فاصله طولی مناسب و رانندگی با سرعت مطمئنه از الزامات شرایط بارندگی است. همچنین در شرایط برفی لازم است رانندگان حتما زنجیرچرخ نیز به همراه داشته باشند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

روزنه‌هایی برای «توسعه ایران» بر پایه «ملیت» | حجت میرزایی

مدتی است باوری من را خوش‌دل و امیدوار کرده است که اندیشه توسعه در سرزمین‌مان جوانه زده است. با آنکه همه روندها و رکوردها، نگران‌کننده و پرمخاطره می‌نماید، اما همین حس فراگیر بازندگی در رقابت جهانی و بی‌آینده‌بودن به همان اندازه که ممکن است رخوت‌انگیز و امیدشکن باشد، می‌تواند نهیب و تلنگری برانگیزاننده و پیشران برای یافتن روزنه‌ و گریزگاهی از این درماندگی شود. این توسعه‌خواهی هم رهایی‌بخش از کمند درماندگی و هم انسجام‌بخش و وحدت‌آفرین برای یکپارچگی ایران است. به زبان کوتاه، ما ایرانیان روزنه‌هایی پر‌سو و چشم‌نواز برای گشودن راهی به سوی توسعه ملی یافته‌ایم و به همان اندازه که توسعه در ذهن و زبان‌مان برجسته می‌شود، ملیت و وطن‌خواهی قدرتمندتر و اندیشیده‌تر می‌شود. صد‌البته که درخت تنومند و پربار توسعه در 80 سال گذشته در هر جایی روییده و بارور شده، ریشه در ملیت داشته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بارش برف و باران در تهران از امشببارش برف و باران در تهران از امشب بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران آسمان نیمه ابری و در بعد از ظهر به‌تدریج افزایش ابر و در نواحی پرتردد در بعضی ساعت‌ها غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

تشدید سامانه بارشی در کشور/ احتمال سقوط بهمن و مسدود شدن مسیرهای روستاییسازمان هواشناسی از تشدید سامانه بارشی و احتمال سقوط بهمن، احتمال بسته شدن راه های روستایی و بارش برف و باران و کولاک برف خبر داد. بهمن فقط همونی که سال ۵۷ اومد! بقیه اداشو در میارن!

بارش برف و باران در تهران از امشببارش برف و باران در تهران از امشب بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران آسمان نیمه ابری و در بعد از ظهر به‌تدریج افزایش ابر و در نواحی پرتردد در بعضی ساعت‌ها غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

خسارات سنگین حوثی‌ها در پی دفع حملاتشان به استان «حجه» توسط ارتش یمنارتش ملی یمن با پیشروی در استان «حجه» واقع در شمال غرب صنعا، خسارات سنگینی به شبه‌نظامیان حوثی در جبهه «عبس»، شمال این استان وارد کرده است.خبرنگار نابود باد حوثی یهود

زنگ‌ها برای از سرگیری اجرای برجام به صدا درآمدزنگ‌ها برای از سرگیری اجرای برجام به صدا درآمد مذاکرات وین برای احیای برجام در روزهای اخیر به تبادل آخرین پیشنهادها و دیدگاه‌های طرف‌های مختلف برای عبور از معدود اختلافات باقی مانده گذشت.

آیا ترکیه مقام‌های حماس را بیرون می‌کند؟ - BBC News فارسیدر میانه تلاش‌ها برای بهبود روابط ترکیه و اسرائیل،‌ صاحب‌نظران ترکیه درباره آینده روابط این کشور با حماس سوال‌ها و تردیدهایی را مطرح کرده‌اند. جهان بَداند. بی بی سی رَسانه حکومت بریتانیا هم بَداند و مسلمانان لندن و شیعه های اَنگل لندن هم بَدانند ما هرگز کشوری بنام فلسطین جَعلی را ب رَسمیت نَخواهیم شَناخت. در این جُغرافیای کوچک تنها یک کشور میباشد و آن ایسرائل ب پایتختی اورشلیم 🤚🏻 زنده باد اسرائیل