برف و باران در شمال کشور/ تشدید آلودگی هوای ۵ کلانشهر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

برف و باران در شمال کشور تشدید آلودگی هوای ۵ کلانشهر رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش برف و باران در شمال کشور از تشدید آلودگی هوای ۵ کلانشهر خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا افزود: طبق بررسی تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی، اواخر هفته در غالب مناطق کشور آسمان صاف و جو پایدار خواهد بود و شرایط برای افزایش غلظت آلاینده‌ها، کاهش دید و کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت فراهم است.

وی در ادامه گفت: با نفوذ جریانات پر فشار طی ۲۴ ساعت آینده در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و دوشنبه (۲۲آذر) علاوه بر این مناطق در شمال خراسان رضوی و شرق اردبیل بارش پراکنده باران و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید وزیر کشور بر ضرورت بهره‌گیری از راهکارهای علمی و تحقیقاتی در موضوع کاهش آلودگی هواوزیر کشور تاکید کرد: موضوع آلودگی هوا از مهم‌ترین چالش‌های کلانشهرهای کشور است و باید با استفاده از روش‌های علمی و فناورانه به سمت مدیریت این مساله در کشور برویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزش باد در شرق کشوررئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: امروز (۲۰ آذر) در شمال شرق و شرق کشور وزش باد رخ می دهد. به‌تدریج یکشنبه (۲۱آذر) با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر، در شرق اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ابرناکی، بارش باران وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دانشگاه‌ها، اتاق فکر دولت سیزدهم هستند/ نزدیک ۵۰ سال پروژه ناتمام در کشور داریم که باید اولویت‌بندی و تمام شوندرئیس جمهور با اشاره به پروژه‌های ناتمام در کشور گفت: نزدیک ۵۰ سال پروژه‌ ناتمام در کشور داریم لذا هیچ راهی نیست مگر اینکه پروژه‌ها را اولویت‌بندی و تمام کنیم. چرا ۵۰ سال، چرا ۱۰۰ نه؟ چرتکه که نمیندازه، رندتر هم هست. جناب رئيسي بعد از دولت شما اين ٥٠سال ٧٠سال خواهد شد! دانشگاه همیشه برایم اولویت بود اما دیگر توان شرکت در گردهمایی ها را نداشتم.از این رو از تحصیل فاصله گرفتم.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

صداوسیما دریایی از آرشیوهای دیده نشده داردمدیر شبکه مستند: صداوسیما دریایی از آرشیوهای دیده نشده دارد مدیر شبکه مستند می‌گوید، دریایی از فیلم‌های آرشیوی دیده نشده در کشور و در صداوسیما وجود دارد اما پخش آن‌ها هزینه و زمان می‌برد. تیروخدا شو رنگارنگ رو پخش کنید یک نسخه از آرشیو های صداسیما هم دست منوتو هست که زحمت پخشش را میکشه شما به خودتون زحمت ندید صداوسیمای قلابی ایران : ۴۳ سال این همه هزینه کردید از بیت المال ما ایرانی ها از بیت المال ما ایرانی ها حقوق های نجومی ووو گرفتید بعد بودجه ندارید کار شماها فقط دروغ مانند نقل و نبات شده در برابر خدا ولی بودجه دارید ملاهای شیطان دعوت کنید نشر اکاذیب دین بده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بن‌بست در وین و تشدید تنش احتمالی غرب علیه ایرانمنابع مطلع در گفت‌وگو با «العربیه» فاش کردند که مذاکرات هسته‌ای در وین به دلیل اصرار هیئت ایرانی بر خواسته‌های خود به بن‌بست رسیده است.این منابع شنبه، 11 منابع مطلع در گفت‌وگو با «العربیه» فاش کردند که مذاکرات_هسته‌ای در وین به دلیل اصرار هیئت ایرانی بر خواسته‌های خود به بن‌بست رسیده است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هند: تحریم‌های آمریکا تاثیری روی پروژه بندر چابهار نداشته استوزیر امور خارجه هند در یک جلسه پرسش و پاسخ در پارلمان این کشور، هرگونه تاثیر تحریم‌های آمریکا بر پروژه بهره‌برداری از بندر چابهار را رد کرد. چابهار برای ایران مهم است چون هند نادان شده برای هند چابهار شده چون رژیم ایران مجانی بهشون هدیه داده تا سود ببرند خوب نگران نیستیم خداوند هم هی در هند سیل بیچاره گی مرگ ها ویروس ها پیش میاره کار خدا همه در حکمت است مال یتیم صغیر بیت المال ایرانی ها که راضی نیستند ایرانی ها چنین تاوان ها هند براشون داره
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »