برزیل و آرژانتین خود را به صعود به جام جهانی قطر نزدیک‌تر کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برزیل و آرژانتین خود را به صعود به جام جهانی قطر نزدیک‌تر کردند بیشتر بخوانید🔽

در چارچوب مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آمریکای جنوبی، تیم فوتبال برزیل موفق شد در نمایشی درخشان اروگوئه را با تمام ستارگانش با نتیجه ۴-۱ شکست دهد. گل‌های برزیل را در این مسابقه نیمار، باربوسا و همچنین رافینیا به ثمر رساندند. در مقابل تک گل اروگوئه را لوئیس سوارز وارد دروازه زردپوشان کرد.

از دیگر نتایج شب دوازدهم مسابقات مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی، کلمبیا که بعد از اخراج کارلوس کیروش به روند مثبت خود بازگشته بود در خانه مقابل اکوادور با تساوی بدون گل متوقف شد. این در حالیست که شیلی با نتیجه ۳-۰ ونزوئلا را از پیش رو برداشت تا امیدهای خود برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را زنده نگه دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درودها دوستان فردا شنبه 16.10.2021 آتش زدن برج بر چرخ اقبال 9.3.1443 درویش بر سلطان بانو 24.7.1400 صلح بر سوارکار اینجادرتوییتر تونستم یک دهکده جهانی311 نفره درست کنم،از ادیان وکشورهای مختلف، پراز انرژی و امید،براین باورم که اهالی این دهکده در زندگیهای گذشته باهم درارتباط بودن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان بهداشت جهانی: مقابله با کرونا منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از سل شدسازمان بهداشت جهانی: مقابله با کرونا منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از سل شد سازمان_بهداشت_جهانی می گوید شمار افرادی که بر اثر ابتلا به بیماری سل جان خود را از دست داده‌اند، برای نخستین بار پس از بیش از یک دهه افزایش یافته است. به گزارش سازمان بهداشت جهانی توجه نکنید ،اینها ویروس چینی را مخفی کردند ،ویروس چینی درایران را بخوبی گزارش دادند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا مرزهای زمینی خود را به روی مسافران واکسینه‌شده‌ باز می‌کند🔺 ارائه مدارک واکسیناسیون توسط مسافرانی که با خودرو، اتوبوس، قطار، یا کشتی وارد آمریکا می شوند به بخشی از استانداردهای‌ فرایند پذیرش در گمرک تبدیل خواهد شد و افسران گمرک باید آن را در مرحله غربالگری ثانویه تایید کنند. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نخست وزیر ایتالیا: ارتباط با طالبان به معنی به رسمیت شناختن آن گروه نیستماریو دراگی در یک کنفرانس خبری که در پایان جلسه یک روزه بررسی وضعیت در افغانستان برگزار شد، با اذعان به ضرورت داشتن ارتباط با گروه طالبان برای رساندن کمک‌های انسان‌دوستانه به مردم افغانستان گفت، این به معنی به رسمیت شناختن گروه طالبان توسط گروه ۲۰ نیست. فقط با کلمات بازی میکنند. خب بگو پفیوز وقتی با طرف به مذاکره مینشینی یعنی به رسمیت شناختن. ایا شده یکبار با داعش به مذاکره بنشینید؟ خیر چون به هیچ وجه انها رو به رسمیت نشناختید اما در مورد طالبان کاملا به رسمیت شناخته اید فقط با شارلاتانی میخواهید انکار کنید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله گروه‌های مسلح ارمنی به کاروان متعلق به آذربایجان در قره‌باغگروه‌های مسلح غیرقانونی ارمنی به کاروان متعلق به آذربایجان در قره‌باغ حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی گینه قاشینیلار ؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بلینکن: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام استوزیر خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری گفت که فرصت برای بازگشت به توافق هسته‌ای، رو به اتمام است. یک مرد پیدا بشه بزنه تو پوز این نامرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سوئیس به دنبال سازش با طالبان؛ روابط اخلاقی را به سیاسی ترجیح می‌دهیمدر مذاکره مابین استاندار یزد و رییس مجلس شورای ملی سوئیس یزد به عنوان مخابره کننده پیام صلح و دوستی به واسطه زندگی مسالمت آمیز ادیان شناخته شد و از سوی رییس مجلس سوییس مطرح شد: سیاست را نباید جدی گرفت و ما به سیاست به عنوان یک بازی نگاه می‌کنیم و ان را جدی نمی‌گیریم. واقعا به این میگن سیاست مدار. به هیتلر هم رکب زدند هنوز خیلی از طاها و پولها رو بر نگردونند به اسم کشور بی طرف هیچ کسی از شما انگل‌ها نمیترسه، شما گوزها فقط زورتون به مردم بیگناه ایران میرسه اوج شکوه و افتخار دیپلماتیک ما بعداز جهل و اندی سال این شده که سفیر کشوری اروپایی بگوید ما از شما ترسی نداریم یعنی در اوج وحشت ممالک مترقی و پیشرفته دنیا از رژیم نامتعارف و تروریستی ج.ا همینکه یکی به ما بگوید ما از شما ترسی نداریم و شما را خیلی هم وحشی نمیدانیم سند پیروزیست😁
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »