وزیر کشور

وزیر کشور

بررسی شرایط تامین سوخت ۳۱ استان در ارتباط ویدئویی وزیر کشور با استانداران

بررسی شرایط تامین سوخت ۳۱ استان در ارتباط ویدئویی وزیر کشور با استانداران

15/11/2019 01:13:00 ق.ظ

بررسی شرایط تامین سوخت ۳۱ استان در ارتباط ویدئویی وزیر کشور با استانداران

وزیر کشور از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس با استانداران شرایط ۳۱ استان کشور را بررسی کرد.

وزیر کشور در این ارتباط زنده،  آخرین  گزارش استانداران از شرایط استان ها، مصرف بنزین و آمادگی های لازم برای اجرای تصمیمات دولت را بررسی و تذکرات لازم را ابلاغ کرد. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

جدال سازمان ملل و عضو کمیسیون انتخابات افغانستان؛ یوناما: قضیه راعادلانه بررسی کنیدنمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان خواهان رسیدگی عادلانه و کامل به اتهام علیه مولانا محمد عبدالله، عضو کمیسیون مستقل انتخابات در ارتباط با با 'تهدید و توهین به مذهب و قوم' یکی از کارمندان کمیسیون شده است. آقای عبدالله این اتهام را رد کرده است.

یوناما: قضیه عضو کمیسیون انتخابات افغانستان بصورت کامل و عادلانه بررسی شودنمایندگی سازمان ملل متحد(یوناما) شامگاه چهارشنبه 13 نوامبر با نشر خبرنامه‌ای از کمیسیون مستقل

اردبیل بیشترین آمار نزاع را در کشور داردبر اساس آمارهای استخراج شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور, بر حسب هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت، به ترتیب استان‌های اردبیل، آذربایجان‌شرقی و البرز دارای بیشترین درصد نزاع و استان‌های بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان دارای کمترین درصد نزاع در کشور گزارش شده است.

جزییات طرح مجلس برای تعطیلی روزهای پنج‌شنبه ادارات کشورجزییات طرح مجلس برای تعطیلی روزهای پنج‌شنبه ادارات رئیس کمیسیون اجتماعی: در صورت تصویب طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها، کل ادارات کشور در این روز تعطیل خواهند بود برای جبران ساعت کاری روز پنج‌شنبه ساعت کاری سایر روزهای هفته مثلا از ۸ ساعت به ۱۰ ساعت افزایش می‌یابد

سفر اردوغان به واشنگتن با هدف کمرنگ شدن کدورت‌ها بین دو کشوررجب طیب اردوغان، برای دیدار با دونالد ترامپ وارد واشنگتن شده‌است.

۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان سخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد، در اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کابل هفت تن کشته و هفت تن زخمی شده‌اند که این آمار اولیه بوده و قابل تغییر است