بررسی شرایط تامین سوخت ۳۱ استان در ارتباط ویدئویی وزیر کشور با استانداران

15/11/2019 01:13:00 ق.ظ

بررسی شرایط تامین سوخت ۳۱ استان در ارتباط ویدئویی وزیر کشور با استانداران

وزیر کشور

بررسی شرایط تامین سوخت ۳۱ استان در ارتباط ویدئویی وزیر کشور با استانداران

وزیر کشور از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس با استانداران شرایط ۳۱ استان کشور را بررسی کرد.

وزیر کشور در این ارتباط زنده،  آخرین  گزارش استانداران از شرایط استان ها، مصرف بنزین و آمادگی های لازم برای اجرای تصمیمات دولت را بررسی و تذکرات لازم را ابلاغ کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

جدال سازمان ملل و عضو کمیسیون انتخابات افغانستان؛ یوناما: قضیه راعادلانه بررسی کنیدنمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان خواهان رسیدگی عادلانه و کامل به اتهام علیه مولانا محمد عبدالله، عضو کمیسیون مستقل انتخابات در ارتباط با با 'تهدید و توهین به مذهب و قوم' یکی از کارمندان کمیسیون شده است. آقای عبدالله این اتهام را رد کرده است.

یوناما: قضیه عضو کمیسیون انتخابات افغانستان بصورت کامل و عادلانه بررسی شودنمایندگی سازمان ملل متحد(یوناما) شامگاه چهارشنبه 13 نوامبر با نشر خبرنامه‌ای از کمیسیون مستقل

اردبیل بیشترین آمار نزاع را در کشور داردبر اساس آمارهای استخراج شده توسط سازمان پزشکی قانونی کشور, بر حسب هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت، به ترتیب استان‌های اردبیل، آذربایجان‌شرقی و البرز دارای بیشترین درصد نزاع و استان‌های بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان دارای کمترین درصد نزاع در کشور گزارش شده است.

جزییات طرح مجلس برای تعطیلی روزهای پنج‌شنبه ادارات کشورجزییات طرح مجلس برای تعطیلی روزهای پنج‌شنبه ادارات رئیس کمیسیون اجتماعی: در صورت تصویب طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها، کل ادارات کشور در این روز تعطیل خواهند بود برای جبران ساعت کاری روز پنج‌شنبه ساعت کاری سایر روزهای هفته مثلا از ۸ ساعت به ۱۰ ساعت افزایش می‌یابد

سفر اردوغان به واشنگتن با هدف کمرنگ شدن کدورت‌ها بین دو کشوررجب طیب اردوغان، برای دیدار با دونالد ترامپ وارد واشنگتن شده‌است.

۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان سخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد، در اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کابل هفت تن کشته و هفت تن زخمی شده‌اند که این آمار اولیه بوده و قابل تغییر است

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی ساعتی قبل در ارتباط  زنده تصویری، آخرین شرایط استانها و روند تامین سوخت در مناطق مختلف کشور را در ۳۱ استان در گفتگو با استانداران  بررسی کرد.Image caption آقای عبدالله ادعای مطرح شده در نامه یوناما را کاملا رد کرده است نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان، یوناما اعلامیه‌ای را منتشر کرده و در آن از کمیسیون مستقل انتخابات خواسته تا قضیه مولانا محمد عبدالله، عضو این کمیسیون را به صورت عادلانه و کامل بررسی کرده و یافته‌هایش را به موقع به نشر رساند.انتخابات افغانستان خواست که قضیه مولانا محمد عبدالله، عضو این کمیسیون را بصورت عادلانه و کامل بررسی کند.به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی پزشکی قانونی اردبیل، مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل گفت: در این مدت هشت هزار و ۵۷۵ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان اردبیل مراجعه کردند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش دارد.

وزیر کشور در این ارتباط زنده،  آخرین  گزارش استانداران از شرایط استان ها، مصرف بنزین و آمادگی های لازم برای اجرای تصمیمات دولت را بررسی و تذکرات لازم را ابلاغ کرد. رحمانی فضلی همچنین از استانداران و اعضای شورای تامین استان ها خواست پیگیری های لازم را برای حمایت از همه اقشار و روند تامین مصرف سوخت در روزهای آینده دنبال کنند و بخش های خدمات رسان مثل واحدهای پست و ستادهای تنظیم بازار به وظایف خود به دقت عمل کنند. وی در این نامه نوشته است که مولانا محمد عبدالله به بصیر علی، مسئول مرکز معلومات این کمیسیون"اهانت مذهبی و قومی" و او را"تهدید به مرگ" کرده است. . در این نامه‌ای تازه یوناما آمده است: «رئیس یوناما به تاریخ 10 نوامبر به رئیس کمیسیون مستقل انتخابات نامه ای فرستاد و خواهان توجه وی به نگرانی این ماموریت درباره حادثه‌ای شد که در آن رفتار یک کمیشنر کمیسیون مستقل انتخابات نا مناسب دانسته شده و در تناقض با قانون انتخابات افغانستان قرار داشته است.