بررسی داده‌های جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در فرانسه به پایان رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دفتر تحقیقات و بررسی امنیت ترابری غیرنظامی فرانسه روز دوشنبه اعلام کرده بود که داده‌های موجود در جعبه‌های سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراین را استخراج کرده است.

دفتر تحقیقات و بررسی امنیت ترابری غیرنظامی فرانسه روز پنجشنبه اعلام کرد که کار بررسی و تحلیل داده های جعبه سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراین در ایران پس از چهار روز به پایان رسید.

بنا به اعلام دفتر تحقیقات و بررسی امنیت ترابری غیرنظامی فرانسه نوار ضبط شده از صدای داخل کابین خلبان و داده های دستگاه ثبت اطلاعات فنی پرواز در چهار روز گذشته بررسی شده است. جعبه سیاه هواپیماها متشکل از نواز ضبط شده از صدای داخل کابین خلبان و داده های دستگاه ثبت اطلاعات فنی پرواز است.هنوز از اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای مسافربری اوکراین گزارشی منتشر نشده است. این هواپیما روز هشتم ژانویه سال جاری میلادی به دنبال اصابت دو موشک پدافند سپاه پاسداران ایران در نزدیکی فرودگاه امام خمینی تهران سقوط کرد. در این حادثه همه ۱۷۶ سرنشین این هواپیما کشته شدند.

دفتر تحقیقات و بررسی امنیت ترابری غیرنظامی فرانسه روز دوشنبه اعلام کرده بود که داده های موجود در جعبه های سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراین را استخراج کرده است.ایران جعبه های سیاه را اخیرا پس از پنج ماه از زمان سرنگونی این هواپیما تحویل فرانسه داد. مقامات ایران سه روز پس از سرنگونی هواپیمای خطوط هوایی اوکراین اعلام کرده بودند که این هواپیما به دنبال شلیک موشک سپاه پاسداران و «خطای انسانی» اپراتور پدافند هوایی سقوط کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بررسی راهکارهای اسرائیل برای 'مهار جاه‌طلبی جمهوری اسلامی' | DW | 23.07.2020گزارشگر یک نشریه آلمانی در تل‌آویو به بررسی پنج راهکار اصلی اسرائیل برای مقابله با برنامه‌های جاه‌طلبانه ایران پرداخته است. ظاهرا این راهکارها را رئیس سابق موساد برای ضربه زدن به برنامه‌های هسته‌ای ایران تنظیم کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کمیسیون فرهنگی موضوع عزاداری ماه‌های محرم و صفر را بررسی می‌کندسخنگوی کمیسیون فرهنگی: *کمیسیون فرهنگی موضوع عزاداری ماه‌های محرم و صفر را بررسی می‌کند *هر چه داریم و نداریم از همین روضه‌ها و ماه محرم و عاشورا است *نمی‌شود به راحتی بگویند نماز جمعه تعطیل شد حالا هیئت عزاداری و محرم را هم تعطیل می‌کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در روسیه به مرز 790 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به حدود 36 هزار نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به حدود 36 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بهاروند: هیات ایران درباره هواپیمای اوکراینی هفته بعد به کی‌یف می‌رودتهران-ایرنا- معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه با بیان اینکه کار خوانش جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در ۲ تا سه روز آینده تمام می‌شود، گفت: هیات ایرانی هشتم و نهم مرداد ماه برای مذاکره و رایزنی با طرف اوکراینی راهی کی‌یف می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 204 هزار و 11 نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 204 هزار و 11 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »