بررسی عواقب طرح دولت بریتانیا برای فرستادن پناهجویان به رواندا- صفحه دو

30/01/1401 10:14:00 ب.ظ

دولت بریتانیا برای پناهجویانی که بصورت غیرقانونی وارد این کشور شده‌اند طرحی جدید درانداخته: بلیطی یک طرفه به رواندا؛ کشوری در شرق آفریقا. گفتگو با فریبا صحرایی و کیانوش بوستانی.

دولت بریتانیا برای پناهجویانی که بصورت غیرقانونی وارد این کشور شده اند طرحی جدید درانداخته: بلیطی یک طرفه به رواندا، کشوری در شرق آفریقا. دولت میگوید این طرح...

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آیا قطب جنوب برای آنها بهترین جا نیست؟ پنگوئن‌ها هم خوشحال می شوند😂. مگر همه رانده شده ها از رواندا می آیند؟ این چه داستانی ست؟ نقش سیاست مداران انگلیسی در قحطی ایران در زمان جنگ جهانی اوّل چه بود؟ ایران قحطی 🥰🥰 Free Airdrop Coin🥰🥰 🥰🥰 اونچه که ندارین و نداشتین ، غیرته وزیر کشور بریتانیا خودش دختر یک مهاجر غیر قانونی هندی است اما امروز چنین حرف میزنه ؟

بهشتی برای پناهجو های ایرانی... مخصوص اقلیت های جنسی و مذهبی و البته سیاسی ... رواندا خوش بگذره پناهندگی هدف در امان بودن جان و زندگی بهترههه انگلیس ، استرالیا ، اروپا ، آلمان ، آمریکا ، کانادا بهونه س (: ویزا هههههههه بريطانيا معهد تمدن و دمكراسي و حقوق بشر واقعا خنده داره مثل هندونه بارشون ميكنن اونم ب كجا افريقا كه تا اخر عمرشون يادشون نره محاجرت يعني چي اخه بيشرفها لا اقل ي كشور ديگه اي بفرستيد

گزارش جدید: رشد چشمگیر نقدینگی و بدهی‌های دولت ابراهیم رئیسی به بانک مرکزیدولت ابراهیم رئیسی از زمان آغاز به کار در مرداد پارسال تا بهمن همان سال بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی استقراض کرده است.

تهدید حزب عرب‌های اسرائیل به خروج از دولت ائتلافی نفتالی بنت | DW | 18.04.2022نفتالی بنت، نخست‌‍وزیر اسرائیل در ائتلاف شکننده هشت حزبی خود با بحران مواجه شده است. پس از تشدید درگیری‌ها در کوه معبد در اورشلیم، حزب عرب‌های اسرائیل تهدید کرده است که از دولت ائتلافی خارج خواهد شد. رژیم جعلی اسراییل، 'نابود'است بی تردید... به این عربها نباید رو داد

دولت در بودجه برای واگذاری سهام عدالت به جاماندگان، مکلف شده است/ پیش‌بینی واگذاری سهام به ۱۰ میلیون نفر از واجدان در سال جاریرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: پیش‌بینی ما این است که امسال با هماهنگی دولت بتوانیم حداقل کار واگذاری سهام عدالت به ۵۰ درصد از این جمعیت ۱۸ تا ۲۰ میلیون نفری مشمولین را پوشش دهیم.

پشت پرده برگزاری «اجلاس دولت جهانی» در سکوت کامل خبری /گلوبالیست‌ها چه خوابی برای نظم نوین جهانی دیده‌اند؟پشت پرده برگزاری «اجلاس دولت جهانی» در سکوت کامل خبری در حالی که همه توجهات مردم جهان معطوف سیلی ساختگی ویل اسمیت در مراسم اسکار بود، الیت‌های بین‌المللی در اجلاس دولت جهانی سال ۲۰۲۲ گردهم آمدند و برای نظم نوین جهان برنامه‌ریزی می‌کردند. گزارش کامل:

دکتر مخبر: تامین منابع آبی پایدار اقدام ماندگار دولت برای آینده ایران است/ میزان سرانه آب بخش صنعت با نهایی شدن پروژه های انتقال آب دریا سه برابر می شودنهمین جلسه انتقال آب از دریا به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد؛ دکتر مخبر: تامین منابع آبی پایدار اقدام ماندگار دولت برای آینده ایران است میزان سرانه آب بخش صنعت با نهایی شدن پروژه های انتقال آب دریا سه برابر می شود انتقال آب از دریابه خشکی درکشور،طرحی بسیاربااهمیت در راستای 'امنیت ملی'... از آبهای مواصباتی غافل نشوند. ادامه گستاخی های آمریکا ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در پاسخ به سوالی درباره درخواست ایران برای خروج سپاه پاسداران از فهرست گروههای تروریستی FTO گفت: اگر ایران خواهان رفع تحریمهای فرابرجامی (خارج کردن سپاه از لیست FTO) است باید نگرانی های فرابرجامی ما را رفع کنند.

اطلاعاتی عجیب از پرداخت حق بیمه دهک‌های پردرآمد توسط دولتمدیرکل بیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برخی چالش‌های پیش روی نظام بازنشستگی کشور را برشمرد و گفت: یکسری خلاءها و ایرادات قانونی داریم و بازنشستگی ما بر اساس قوانین غلط و اشتباه زیادی شکل گرفته که باعث شده برخی صندوق‌ها امروز به بحران برسند.