بررسی مسائل امنیتی در دیدار شاهزاده خالد بن سلمان با وزیر دفاع آمریکا

30/07/1398 09:18:00 ق.ظ

بررسی مسائل امنیتی در دیدار شاهزاده خالد بن سلمان با وزیر دفاع آمریکا العربية

شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی سه‌شنبه 22 اکتبر به گزارش خبرگزاری سعودی (واس)، در این دیدار روابط سعودی - آمریکا و زمینه‌های همکاری استراتژیک و نظامی میان دو کشور، علاوه بر چالش‌ها، تهدیدها، مسائل امنیتی و دفاعی مشترک مورد بحث قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری سعودی (واس)، در این دیدار روابط سعودی - آمریکا و زمینه‌های همکاری استراتژیک و نظامی میان دو کشور، علاوه بر چالش‌ها، تهدیدها، مسائل امنیتی و دفاعی مشترک مورد بحث قرار گرفت.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سفر غیر منتظره وزیر دفاع آمریکا به افغانستانمارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا طی سفری غیر منتظره وارد کابل، پایتخت افغانستان شد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع آمریکا در دیدار با اشرف غنی: افغانستان دیگر هرگز نباید مکانی امن برای تروریست‌ها شودوزیر دفاع آمریکا در دیدار با اشرف غنی: افغانستان دیگر هرگز نباید مکانی امن برای تروریست‌ها شود مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا، روز یکشنبه ۲۸ مهر ماه در سفری از پیش اعلام نشده، به افغانستان با اشرف غنی، رئیس‌جمهوری افغانستان، دیدار و گفت‌و‌گو کرد. تازمانی که اروپاییها ازپولشویی حاصل ازمواد مخدر توسط ایران, ازافغانستان صرف نظر نکنند,افغانستان به مکان امن تبدیل نخواهد شد,تازمانی که داعشیهای وابسته به اروپا درافغانستان همچنان سلاح فراهم کنند و اختلافات قومی رابا طالبان دامن بزنند,افغانستان به مکان امن تبدیل نخواهد شد

مارک اسپر برای بررسی اقدامات امنیتی منطقه وارد عربستان سعودی شدمارک_اسپر برای بررسی اقدامات امنیتی منطقه وارد عربستان_سعودی شد به گزارش خبرگزاری رویترز، همکاری‌های امنیتی در منطقه و بررسی اقدامات بازدارنده در برابر ایران، از محورهای گفت‌وگوهای وزیر دفاع آمریکا در عربستان است.

پنتاگون: میادین نفتی شمال سوریه نباید به دست اسلامگراها بیفتدوزیر دفاع آمریکا در سخنان روز دوشنبه خود با اشاره به برگزاری انتخابات در افغانستان اعلام کرد که موضع خاصی نسبت به نتایج این انتخابات ندارد و فارغ از هر نتیجه ای روابط امنیتی میان دو کشور به قوت خود باقی خواهد ماند.

خروج کامل نیروهای کرد از رأس العینترکیه امروز یکشنبه اعلام کرد که نیروهای کرد از شهر مرزی رأس العین در سوریه در راستای توافق آتش بس مذاکره شده با آمریکا خارج شدند.

آذراب با پشتوانه ۱۰۵۰ میلیاردی نباید مشکل پرداخت حقوق داشته باشدوزیر کار: شرکت آذراب با پشتوانه ۱۰۵۰ میلیارد تومانی نباید تحت هیچ شرایطی در پرداخت حقوق کارکنان خود با مشکلی مواجه باشد این شرکت، بیش از ۴۵۰ میلیارد تومان خروجی در دست اجرا دارد و قریب به ۶۰۰ میلیارد تومان نیز پروژه در دست تنظیم قرارداد در اختیار دارد پس حتما به دلیل مدیریت عسلامی یکی از عاغازاده ها بوده. 🤣💩🤣 اگرنبایددرست باشد،پس چرادرست نیست که مشکل دارد.؟؟!!راهکارگزارش خبراست یاچیزدیگر؟؟!!