بررسی پرونده نماینده گچساران در حضور شورای نگهبان و وزارت اطلاعات

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

بررسی پرونده نماینده گچساران در حضور شورای _نگهبان و وزارت اطلاعات

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس ایران از بررسی پرونده اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون با حضور مسئولان شورای نگهبان و وزارت اطلاعات خبر داد.حجت الله فیروزی، سخنگوی کمیسیون تحقیق مجلس ایران گفت: قرار است اعضای کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز با اعضای شورای نگهبان و همچنین بعد از ظهر با مسئولان مربوط به بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات در وزارت اطلاعات تشکیل جلسه دهند.

فیروزی بیان کرد: با توجه به اینکه نمایندگان مجلس هفته آینده برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود می‌روند، گزارش کمیسیون تحقیق درباره اعتبارنامه منتخب مردم گچساران در اولین جلسه علنی مجلس پس از تعطیلات مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

السراج جهت بررسی تحولات لیبی وارد الجزایر شدفائز السراج، نخست‌وزیر لیبی برای بررسی تحولات این کشور وارد الجزایر شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: احتمال دیدار با مادورو را بررسی می‌کنمرئيس‌جمهوری آمریکا در مورد احتمال ملاقاتش با همتای ونزوئلایی خود گفت: «شاید درباره‌اش فکر کنم. مادورو مایل به ملاقات است و من هم هرگز با دیدار کردن مخالفتی ندارم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مبالغ بسیار سنگینی در پرونده عیسی شریفی مطرح شده استرئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: *مبالغ بسیار سنگینی در پرونده قائم مقام شهردار اسبق تهران مطرح شده است *این پرونده ۹ متهم دارد که آقایان شریفی و سیف دو بازداشتی این پرونده و بقیه با قرار وثیقه آزاد هستند *این پرونده بسیار مهم است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۳ بازداشتی در پرونده هواپیمای اوکراینی/ برگزاری جلسه درباره میزان خسارات۳ بازداشتی در پرونده هواپیمای اوکراینی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح: پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی تاکنون ۶ بازداشتی داشته است که ۳ نفر از آنها با قید وثیقه آزاد شده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ قاضی منصوری خللی در پرونده طبری ایجاد نمی‌‎کند/ متهمان دیگر می‌توانند گره‌گشا باشندوکیل مدافع طبری گفت: مرگ قاضی منصوری خللی در پرونده موکلم ایجاد نمی‌کند و کشف حقیقت سد نمی‌شود و متهمان دیگر می‌توانند گره‌گشا باشند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تحقیقات پلیس ایران در خصوص پرونده مرگ 'غلامرضا منصوری'/ اعزام تیمی به کشور رومانیاحتمال اعزام تیمی از پلیس ایران به رومانی رئیس پلیس بین الملل ناجا: به منظور بررسی وضعیت صحنه کشف جسد قاضی منصوری و علت دقیق آن، تیمی از پلیس ایران تشکیل و در صورت پاسخ مثبت از سوی رومانی، به آن کشور اعزام خواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »