بررسی رویکرد ترکیه به «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» در رُم

05/08/1400 05:31:00 ب.ظ

پنل بررسی رویکرد ترکیه در مورد شیوه‌های «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» پیش از آغاز اجلاس گروه 20 در رم برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

پنل بررسی رویکرد ترکیه در مورد شیوه‌های «حکمرانی جهانی در دوران پسا کرونا» پیش از آغاز اجلاس گروه 20 در رم برگزار خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی 27.10.

2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی ریاست دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه پیش از آغاز اجلاس دو روزه گروه 20 در 30 الی 31 اکتبر در رُم، پایتخت ایتالیا، پنل بررسی با موضوع «حکمرانی جهانی در دوره پسا کرونا؛ رویکرد ترکیه برای جهانی با برابری، عدالت، استحکام و پایداری افزون‌تر» با حضور کارشناسان اقتصادی، سیاست و روابط بین‌الملل برگزار خواهد کرد.

در این پنل رویکرد و پیشنهادات ترکیه در زمینه نحوه حکمرانی جهانی، نقش گروه 20 و سازمان ملل متحد و همچنین اصلاحات این سازمان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. تغییرات اقلیمی، حمایت از نوآوری، برطرف کردن نابرابری و راهکارهای تقویت حکمرانی جهانی در زمینه اقتصادی و مالی از جمله موضوعات این پنل خواهد بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

آژانس دارویی اروپا در حال بررسی مجوز داروی موثر ضد کرونا | DW | 25.10.2021آژانس دارویی اروپا در حال بررسی صدور مجوز دارویی در بازار اروپاست که توسط یک شرکت آمریکایی تولید شده و می‌تواند جلوی روند شدید بیماری کرونا را بگیرد. این دارو خطر مرگ بر اثر کرونا را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد.

فعالیت پمپ‌ بنزین‌ها در ایران در آستانه دومین سالگرد آبان ۹۸ مختل شد🎥اختلال در فعالیت پمپ‌ بنزین‌ها در ایران در آستانه دومین سالگرد آبان ۹۸ بیشتر بخوانید:

بیانیه آژانس اتمی در رابطه با توسعه غنی‌سازی در سایت هسته‌ای نطنزآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای از پیشرفت غنی‌سازی ایران در سایت هسته‌ای نطنز خبر داد.

در نشست کشورهای همسایه افغانستان در تهران چه گذشت؟ | DW | 27.10.2021دومین نشست وزیران امور خارجه کشورهای همسایه افغانستان به همراه روسیه با موضوع محوری حل بحران آن کشور در تهران برگزار شد. دبیرکل سازمان ملل و وزیران امور خارجه چین و روسیه به شکل ویدیویی در این نشست شرکت کرده بودند.

درگیری مسلحانه در نزدیکی پالایشگاه «الزاویه» در غرب لیبیشهر «الزاویه»، در غرب لیبی، شامگاه دوشنبه، شاهد درگیری مسلحانه شدید میان گروه شبه‌نظامی وابسته به محمد البحرون معروف به «الفار» و شبه‌نظامیان وابسته به یک

سازمان ملل: 250 نفر در ایران در سال 2020 اعدام شدند