بررسی روابط با ترکیه؛ محور دیدار وزرای خارجه اتحادیه اروپا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا فردا در برلین در یک نشست غیررسمی به بررسی همه جانبه روابط با ترکیه می‌پردازند. - خبرگزاری آناتولی

وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا فردا در برلین در یک نشست غیررسمی به بررسی همه جانبه روابط با ترکیه می‌پردازند.آندره زاسه، سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: در نشست وزیران خارجه کشورهای عضو اتحادیه با جوزف بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روابط با ترکیه بررسی خواهد شد.

زاسه ضمن اشاره به آنکه این نشست فرصت ارزیابی موضوعات مهم استراتژیک در یک محیط غیر رسمی را فراهم می‌کند، گفت: در نشست مربوط به ترکیه به بررسی روابط همه جانبه آنکارا با اتحادیه اروپا خواهیم پرداخت. وی افزود: تحولات اخیر در مدیترانه شرقی یکی دیگر از محورهای این دیدار بوده و هایکو ماس گزارشی از سفر خود به آتن و آنکارا ارائه خواهد داد.

گفتنی است این نشست دو روزه از فردا در برلین، پایتخت آلمان و به میزبانی هایکو ماس، وزیر خارجه این کشور و به ریاست بورل برگزار می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگاهی به تاریخچه روابط آمریکا و سودان؛ از قطع روابط تا سفر مایک پمپئو به خارطومدر حالی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا روز سه‌شنبه در یک پرواز مستقیم از اسرائیل به سودان سفر کرد که او عالی‌رتبه‌ترین مقام آمریكایی است كه از زمان بركناری عمر بشیر، دیکتاتور سابق سودان به سودان رفته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه: بررسی گزارش‌ جمهوری اسلامی از جعبه سیاه پرواز ۷۵۲ گفت‌وگو با فرزین ندیمیرئیس هواپیمایی کشور می‌گوید: جعبه‌های سیاه هواپیمای پرواز ۷۵۲ هیچ مشکل فنی نداشته‌اند و محتویات آنها با حضور نمایندگانی از کشورهای درگیر حادثه بازخوانی شده است. کانادا می‌گوید: «گزارش جمهوری اسلامی گز
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بررسی فرجام‌خواهی ملادیچ، «قصاب بالکان» در دادگاه لاهه آغاز شددادستانان از این هم فراتر رفته و می‌گویند این فرد برای اتهام یازدهم، یعنی نسل‌کشی بوسنیایی‌ها و کروات‌ها در ۵ شهر دیگر بوسنی در سال ۱۹۹۲ نیز باید محاکمه شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روابط پیچیده میان طالبان و پاکستان و بازیگران درگیر در جنگ افغانستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عادی‌سازی روابط با اسرائیل و خروج از فهرست تروریستی موضوع بحث در سفر پومپئو به سودان - BBC News فارسیعبدالله حمدوک، نخست وزیر سودان، گفته در مورد حذف نام کشورش از فهرست دولت های حامی تروریسم با مایک پومپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، که به خارطوم سفر کرده صحبت کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: همه کشورها «از جمله ایران»‌ روزی درک خواهند کرد که عادی‌سازی روابط‌ با اسرائیل به نفع آن‌ها استمایک پمپئو: همه کشورها «از جمله ایران»‌ روزی درک خواهند کرد که عادی‌سازی روابط‌ با اسرائیل به نفع آن‌ها است مایک پمپئو تاکید کرد که به باور او همه کشورها، «از جمله ایران»‌ روزی به این نتیجه خواهند رسید که عادی‌سازی روابط‌شان با اسرائیل به نفع آن‌ها است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »