بررسی اظهارات کرباسچی فردا در کمیته سیاسی حزب کارگزاران/ همچنان خاتمی را رهبر اصلاحات می‌دانیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مرعشی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛ بررسی اظهارات کرباسچی فردا در کمیته سیاسی حزب کارگزاران/ همچنان خاتمی را رهبر اصلاحات می‌دانیم

صبح امروز و همزمان با انتشار صفحه نخست روزنامه سازندگی، ارگان رسمی حزب کارگزاران سازندگی با عکس غلامحسین کرباسچی دبیرکل این حزب بر روی صفحه نخست آن، با تیتری تحت عنوان «بازسازی جبهه اصلاحات» حواشی درباره سخنان آقای دبیرکل مطرح شد.

در این میان برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی به این موضوع که حزب کارگزاران «عبور از خاتمی» و جریان اصلاحات را کلید زده است، پرداختند و به حواشی سخنان کرباسچی پرو بال دادند. وی گفت: ما برای آقای خاتمی احترام ویژه‌ای قائل هستیم و طبق مصوبات قبلی، آقای خاتمی را رهبر اصلاحات می‌دانیم و اگر آقای کرباسچی مقصودشان این بوده که آقای خاتمی رهبر اصلاحات نیستند، باید در کمیته سیاسی حزب در این باره بحث شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش قاضی‌عسکر به ادعای «رکن‌آبادی»حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی‌عسکر اظهارات «مرتضی رکن‌آبادی» درباره پذیرش تقصیر از سوی ایران در فاجعه منا را ادعایی نادرست دانست و گفت: تفاهم‌نامه حج موجود است و هرگز چنین چیزی در آن نیست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باخبر: ۲۰ مرداد ۹۸ - ۱۱ اوتدر باخبر ۲۰ مرداد ۹۸ - ۱۱ اوت بشنوید: بازداشت شماری از فعالان_سیاسی در مشهد، درگیری خونین در پایگاه_نیروی_هوایی محمودآباد و برپایی مراسم عید_قربان در سایه تنش‌های سیاسی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید: اينترنشنال !!وظايف يك خبر گزاري گفتن تمام حقايق براي مردم است نه سانسور !! چرا از بيانيه ١٤نَفَر فعال مدني حمايت مي كنين و طبل رسوايي اين ١٤نفرها را ميكوبين كاسپين را كه مي بردند فريادبراندازان را نديديد ان روز كه چندين نَفَر از براندازان را مي بردن چطور ؟؟؟ براندازم
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

همکاری پلیس با محیط زیست برای مقابله با قاچاق حیات وحش/ مرگ ۷ ببر در باغ وحش مشهد؛ در دست بررسیبررسی تلف شدن هفت توله ببر در مشهد معاون سازمان حفاظت محیط زیست: خبر تلف شدن هفت ببر در باغ وحش مشهد را دیروز دریافت کردم. بلافاصله از دفتر حیات وحش درخواست کردم که این موضوع را بررسی کنند. هنوز نتیجه بررسی مشخص نشده و موضوع در دست تحقیق است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده استوزیر امور خارجه کشورمان مداخله آمریکا در خاورمیانه و گسترش حضور نظامی این کشور در منطقه را عامل اصلی افزایش تنش‌ها در منطقه دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اقدام‌های آمریکا، منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده استظریف در گفت‌وگو با الجزیره: اقدام‌های آمریکا، منطقه را به بشکه باروت آماده انفجار تبدیل کرده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

یادواره شهدای منا و مسجدالحرام در سرزمین منا«مراسم یادواره شهدای_منا و مسجدالحرام در سرزمبن منا برگزار شد»
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »