بررسی مشکلات کار جبهه‌ای و غفلت از کارکردهای احزاب/ ائتلاف دائمی در قالب جبهه‌ اشتباه است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فراهانچی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛ بررسی مشکلات کار جبهه‌ای و غفلت از کارکردهای احزاب/ ائتلاف دائمی در قالب جبهه‌ اشتباه است

افشین فرهانچی قائم‌مقام دبیرکل حزب اراده ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین تحولات و خبرها از این حزب، گفت: در روزهای اخیر مجموعه ما درگیر چندین کار مختلف است. دفتر سیاسی حزب در حال تهیه بیانیه تحلیلی حزب است که احتمالاً تا ابتدای تابستان ارائه خواهد شد. کمیته توانمندسازی و آموزش حزب اولین سری کارگاه‌های توانمندسازی خود را از ابتدای خردادماه شروع خواهد کرد.

فراهانچی تصریح کرد: در مورد دوم نیز کارهایی را شروع کرده‌ایم ولی باز هم در سال‌های اخیر شاهدیم که موانع متعددی در مقابل مجلس قرار گرفته است که اجازه این را نداده که مجلس اصلی‌ترین نهاد قانون‌گذار و سیاست‌گذار کشور باشد. بطوریکه بسیاری از طرح‌های ارائه‌ شده در مجلس نهایتاً به ثمر نرسیده‌اند و نقش نظارتی مجلس هم از جهت گستره کار و هم در به نتیجه رسیدن محدود شده است.

وی تصریح کرد: اولین مورد می‌تواند وقتی باشد که شما برای رسیدن به یک خواسته مشخص یا در مقابل یک پدیده خاص جبهه‌ای گسترده را ایجاد می‌کنید. مثلاً برای ایجاد محور مقاومت یا تأکید بر یک مسئله خاص با گروه‌ها و افرادی که مشابهت‌هایی با شما در آن موضوع دارند جبهه تشکیل می‌دهید. مثلاً ما در مورد بحث نظارت‌های انتخابات با تمام گروه‌ها، احزاب و افرادی که مخالف این شیوه نظارت هستند تمایل داریم که در یک جبهه جمع شویم و اعتراض خود را اعلام داریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت ۴۰۰ معترض در ایروان در پی تشدید اعتراضات در ارمنستاندر حالی که حامیان اپوزیسیون ارمنستان به دنبال گسترش تظاهرات یک‌ماهه ضد دولتی خود در سراسر ایروان هستند، پلیس این کشور روز چهارشنبه بیش از ۴۰۰ نفر معترض را در این شهر دستگیر کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه ایران از «بررسی» به تعویق افتادن اعدام احمدرضا جلالی خبر دادسخنگوی وزارت خارجه ایران دربارهٔ حکم اعدام احمدرضا جلالی، پژوهشگر دوتابعیتی، می‌گوید که «درخواست داده‌اند اجرای حکم در زمان دیگری انجام شود که در حال بررسی است.» مادر به خطا ها قصد معامله دارند اعدام هم درخواستی شده! برای بابک زنجانی هم درخواست دادن عقب بندازین! پس حداد عادل واژه جدید ساخته. اعدام تعلیقی!!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خطیب‌زاده: درخواست تعویق حکم اعدام احمدرضا جلالی در حال بررسی است«سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت خارجه ایران، دربارهٔ حکم اعدام احمدرضا_جلالی، پژوهشگر دوتابعیتی ایرانی سوئدی زندانی در ایران، گفت: «درخواست داده‌اند اجرای حکم در زمان دیگری انجام شود که در حال بررسی است.» اخبار_ایران اين اعدام لحظه لحظه أست پس چيست😡😡مرگ بر نظام نكبت اسلامى 🤜🏻🤜🏻 خلاصش کنیدراحت میشه اینکه مدام درانتظارباشه دورازانسانیته
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تلف شدن دومین توله بوز/علت مرگ در دست بررسی استدومین توله یوزپلنگ هم تلف شد معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست از تلف شدن دومین توله یوز آسیایی به دنیا آمده در مرکز تکثیر یوز آسیایی خبر داد و گفت: علت تلف شدن این توله در دست بررسی و نتیجه پس از کالبدگشایی اعلام خواهد شد. خطا لعنتتون کنه که نه انسانا و نه حیوان ها از دست شما بی کفایت های بدرد نخور دزد در امان نیستن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تلف شدن دومین توله یوز/علت مرگ در دست بررسی استدومین توله یوز «ایران» تلف شد معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست از تلف شدن دومین توله یوز آسیایی به دنیا آمده در مرکز تکثیر یوز آسیایی خبر داد و گفت: علت تلف شدن این توله در دست بررسی و نتیجه پس از کالبدگشایی اعلام خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌نویس توافق در وین از دو ماه قبل آماده بود/ مسائل فرا برجامی مانع شده استسخنگوی وزارت امورخارجه فرانسه گفت، پیش‌نویس توافق بازگشت به پایبندی به برجام بیش از دو ماه است که آماده شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »