بررسی تهدید ایران در نشست امنیتی و دفاعی روسای ستاد ارتش‌های عربی و غربی در ریاض

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

بررسی تهدید ایران در نشست امنیتی و دفاعی روسای ستاد ارتش‌های عربی و غربی در ریاض العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پاکستان، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، کره جنوبی، هلند، ایتالیا، آلمان، نیوزیلند و یونان روز دوشنبه 21 اکتبر 2019 با هدف تاکید بر محافظت از امنیت دریانوردی و هوانوردی، بررسی اقدامات «ستیزه جویانه» ایران و مشارکت با توانایی‌های مطلوب برای محافظت از امنیت و ثبات منطقه در ریاض برگزار شد.

ارتشبد ستاد فیاض بن حامد الرویلی رئیس ستاد کل سعودی در ادامه تاکید کرد که نیروهای مسلح پادشاهی عربی سعودی با تمام عزت و افتخار با کل تهدیدهایی که منشأشان ایران و بازوهای آن است، مقابله می‌کنند. شرکت کنندگان در این کنفرانس همچنین از نمایشگاه جانبی آن بازدید کردند که طی آن از حمله و آسیب‌هایی که تاسیسات حیاتی در سعودی در معرض آن قرار گرفته است، مطلع شدند.

شرکت کنندگان در این کنفرانس همچنین با موضعی متحد حوادث روز 14 سپتامبر 2019 و حملات پیش از آن به ساختارهای زیربنایی اقتصاد و انرژی سعودی را محکوم کردند و این گونه حملات را چالشی مستقیم نه تنها برای اقتصاد جهانی بلکه برای جامعه جهانی عنوان کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ارتش هاي عربي 😂🤣😂

حضرت محمد فرمود: من عرب هستم اما اعراب از من نیست The Prophet muhammad said: I am an Arab but arab is not from me قال النبي: عرب ليس مني

وارون نزنید آمریکایی ها فقط ترتیبتون رو میدن پولم میگیرن بیایید رفیق باشیم بوس بوس 😘

عربی و غربی!!! بسم اللہ سر زمین وحی!!!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قانونی شدن سقط جنین در ایرلندشمالی، حقوق نابرابر زنان در کشورهای مختلفسقط جنین در حالی از روز سه شنبه در ایرلند شمالی قانونی می شود که زنان همچنان در بسیاری از کشورهای جهان برای تصمیم گیری در مورد بدن خود و بارداری شان با چالش های قانونی روبرو هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک در کشور/ اعلام مناطق در معرض خطر آلودگیرئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، از احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برگزاری نشست 'امنیت دریانوردی' در بحرین بدون حضور ایران | DW | 21.10.2019نمایندگان ۶۰ کشور از جمله اسرائیل، در نشستی دو روزه‌ای با موضوع 'امنیت دریانوردی' در بحرین شرکت کردند. ایران به این نشست دعوت نشده است. وزیر خارجه بحرین خواستار اتخاد موضعی جمعی برای مقابله با 'تهدیدهای جدی' شده است. هيكل اين يارو عرب بحريني از خود كشور بحرين گنده تره. خخخخخ. 😂 وزير خارجه بحرين ، قال بشكه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نشست G-7 در هتل شخصی ترامپ برگزار نخواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

الجبیر: با شواهدی که در دست داریم قانع شدیم ایران در حمله به آرامکو دست داردعادل الجبير وزير مشاور سعودی در امور خارجه، روز دوشنبه 21 اکتبر گفت، ما از طریق شواهد و دلایلی که در خوب پخش كنيد از طريق چند پلتفرم اطلاع رساني كنيد بگذاريد همه جهان بدانند رسوا شود جمهوري اسلامي اگر اينكارو نكنيد شياد هستيد و دروغگو
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حوثی‌ها طی 24 ساعت در 34 مورد توافق آتش‌بس در الحدیده را نقض کردندنیروهای مشترک ساحل غربی یمن شامگاه یکشنبه 20 اکتبر شبه‌نظامیان حوثی کودتاگر را متهم کردند که در 24 ما هم از حوثی های تروریست و هم از پ کا کا و یپ گ و اس دی اف و پشمرگه ها تروریست میدانیم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »