برداشت پنج برابر حد مجاز از بستر رودخانه‌های هرمزگان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای هرمزگان گفته معادن شن و ماسه از بستر رودخانه‌ها ۵ تا ۶ برابر حد مجاز برداشت می‌کنند. او افزوده «این اضافه برداشت در مواردی منجر به منحرف شدن رودخانه‌ها از مسیر و حرکت به سمت سکونتگاه‌ها و روستاها» می‌شود. اخبار_ایران

استان‌وایر- مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای هرمزگان گفته معادن شن و ماسه از بستر رودخانه‌ها پنج تا شش برابر حد مجاز برداشت می‌کنند.افزوده «این اضافه برداشت در مواردی منجر به منحرف شدن رودخانه‌ها از مسیر و حرکت به سمت سکونتگاه‌ها و روستاها» می‌شود.

این مقام مسئول گفته که «براساس قانون جدید، کارگاه‌های شن و ماسه می‌توانند در ازای برداشت از بستر رودخانه‌ها، طرح‌های لایروبی و نگهداری رودخانه‌ها را نیز انجام دهند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز برداشت انگور از تاکستان‌های حسای ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل محاصره دریایی غزه را کامل کرددولت اسرائیل پیش از این حریم مجاز و قابل دسترس در دریا برای ماهیگیران فلسطینی را در واکنش به اعزام بالن‌های آتش‌زا از پانزده به هشت مایل دریایی کاهش داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز برداشت انگور از تاکستان‌های حسای ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش فشارها بر لوکاشنکو؛ مخالفان دولت بلاروس بار دیگر به خیابان آمدندشرکت‌کنندگان در تظاهرات دوشنبه شب که تعداد آنها دستکم پنج هزار نفر گزارش شده است خواستار کناره‌گیری الکساندر لوکلاشنکو، رئيس جمهوری بلاروس از قدرت شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عراق| بسته شدن ورودی‌های استان کربلا تا روز 13 محرم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimورودی‌های کربلا تا روز ۱۳ محرم بسته شد سخنگوی فرماندهی پلیس کربلای معلی: این اقدام در راستای اجرای مصوبات کمیته مدیریت بحران استان کربلا صورت می‌گیرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری 3 اخلالگر بازار ارز در کرمانشاهرئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از دستگیری سه نفر از اخلالگران بازار ارز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »