برخی طرح‌های نمایندگان مبنای دقیقی ندارد/ طرح «انسداد فضای مجازی» را براساس مصالح روز کشور نمی‌دانم/ رادیکال بودن تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم را رد نمی‌کنم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایمانی در گفت‌وگو با ایلنا: برخی طرح‌های نمایندگان مبنای دقیقی ندارد/ طرح «انسداد فضای مجازی» را براساس مصالح روز کشور نمی‌دانم/ رادیکال بودن تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم را رد نمی‌کنم

ناصر ایمانی تحلیلگر سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص طرح تعدادی از نمایندگان درخصوص فضای مجازی که به عنوان «طرح انسداد فضای مجازی» در شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود، گفت: ببینید مجلس یک مجلس جدید است و اکثریت نماینده‌ها هم جدید هستند. گاه یک خروجی‌هایی از طرح‌های نمایندگان می‌بینیم که این‌ها هم یک مقدار مبهم است و هم خیلی مطابق با شرایط کشور و منطق نیست.

ایمانی در ادامه با بیان اینکه برخی از طرح‌ها براساس مصالح و شرایط روز مطرح نمی‌شوند، تصریح کرد: این طرح از جمله طرح‌هایی است که یک سری از نمایندگان دور هم جمع می‌شوند و یک طرحی را امضا کرده و ارائه می‌دهند که تاکنون چند مورد از آن‌ها را هم در مجلس جدید شاهد بودیم.

وی ادامه داد: تقسیم کردن مجلس به دو قسمت تندرو و معتدل یا کندرو به نظر من هم ممکن است که با واقعیت منطبق نباشد و هم اینکه تاحدودی صحیح نیست، بلکه باید ببینیم در عمل چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اصلاح قانون انتخابات به سبک پایداری‌هااصلاح قانون انتخابات به سبک پایداری‌ها | نمایندگان جبهه پایداری در مجلس، طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری را کلید زده‌اند. اما این طرح چیست و چه تغییراتی ایجاد می‌کند؟ در این گزارش ببینید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نظرها دربار شارلی اِبدو؛ از محکوم نکردن حمله تا دفاع از آزادی کفرگویینتیجه یک نظرسنجی نشان می‌دهد که ۱۸ درصد از مسلمانان فرانسه همچنان حمله سال ۲۰۱۵ به دفتر شارلی ابدو را محکوم نمی‌کنند و ۵۹ درصد از فرانسوی‌ها معتقدند بر اساس حق آزادی بیان، نشریات کشورشان حق دارند کاریکاتور پیامبر اسلام را چاپ کنند جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائیل به سوریه؛ دمشق: موشک‌های اسرائیلی را منهدم کردیمبه گفته خبرگزاری دولتی سوریه هدف این حمله پایگاه هوایی تی ۴ در استان حمص بوده و پدافند هوایی این کشور موفق شده «تعدادی از موشک‌ها» را در آسمان منهدم کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: آزادی برخی از زندانیان سیاسی بحران سیاسی در ونزوئلا را رفع نمی‌کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وقوع رگبار و وزش باد شدید در برخی مناطق کشوروقوع رگبار و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار پراکنده همراه با وزش باد شدید در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خودروی آف‌رود «اوواز» روسیه بازار ایران را محک می‌زندشرکت اوواز پس از سال ها تلاش برای حضور در بازار ایران قصد دارد مونتاژ خودروهای شاسی‌بلند خود را در این کشور آغاز کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »