برخی با حاشیه‌سازی مطالبات زنان و دختران را به طاق نسیان می‌کوبند

24/06/1398 01:26 ب.ظ

بادامچیان: برخی با حاشیه‌سازی مطالبات زنان و دختران را به طاق نسیان می‌کوبند

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ضمن تبیین مطالبات مردم از دولت، گفت: برخی با حاشیه سازی می‌خواهند این مطالبات را به طاق نسیان بکوبند. وی اظهار داشت: منطق مقاومت در منطقه نظم نوینی را پدید آورده است که این نظم در کل خطوط تماس و نبرد با استبداد جهانی به خوبی دیده می شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه شکل گیری مقاومت در منطقه و جهان را ناشی از یک جنبش جهانی برای رهایی از استکبار دانست و تأکید کرد: ریشه نظم معنوی پدید آمده برای رهایی از استکبار از یک جنبش مهدوی است که ریشه در عاشورا و کربلا دارد. امروز ما در غزه، لبنان، سوریه، عراق، یمن و افغانستان و بحرین و سایر کشورها گوشه هایی از آن را مشاهده می کنیم.

بادامچیان گفت: امروز در جوامع اسلامی به موازات تقوای پرهیز برای رسیدن به کمالات انسانی و الهی شاهد یک تقوای ستیز هستیم. ستیز با استکبار و ابرقدرت‌ها بویژه آمریکا که پای آن به همه جوامع انسانی نیز کشیده شده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن به اربعین حسینی، افزود: جهان اسلام و آزادی خواهان، امسال نیز در تدارک یک راهپیمایی عظیم و تاریخی هستند تا قدرت نرم انسان های مشتاق برای رهایی از سمومات فکر مدرنیسم استعمارگرانه را به رخ سلطه گران بکشند. headtopics.com

دبیرکل حزب مؤتلفه اظهار داشت: انسان ها با کششی که در مظهر شجاعت و فداکاری و خدمت به آزادی و انسانیت و یاران او وجود دارد، در عمق جان خویش در پی انسجام و نظم سیاسی و اجتماعی هستند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

برخی مطالب برنامه 'بدون توقف' شبکه ۳ اتهام و دروغ علیه دولت استروابط عمومی ریاست جمهوری درباره «بدون توقف»: - گفته شد «شورای عالی هماهنگی اقتصادی» با پیشنهاد رئیس جمهوری به رهبری تشکیل شده که صحت ندارد. - گفته شد دو قوه دیگر در این شورا به دولت کمک و هر چه نظر رئیس جمهور باشد، را حمایت می‌کنند، که واقعیت ندارد.

برخی مطالب برنامه «بدون توقف» دروغ علیه دولت استروابط عمومی ریاست جمهوری برخی مطالب ذکر شده در برنامه «بدون توقف» شبکه ۳ سیما را شامل «ابهام‌آفرینی، اتهام و دروغ» علیه دولت خواند و برای اطلاع مردم عزیز کشورمان، در سه محور توصیحاتی را منتشر کرد.

موسوی‌تبریزی: حرف‌های برخی از مداحان در شأن دین و ائمه نیست

خلأ قانونی و فنی برای حفظ برخی از "باغ‌های تهران" وجود دارد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«خلأ قانونی و فنی برای حفظ برخی از باغ‌های تهران وجود دارد» رئیس کمیته محیط زیست شورای_شهر تهران با اشاره به وجود خلأ قانونی و فنی برای حفظ برخی از باغ‌های تهران، چرایی باغ تشخیص ندادن یک ملک واقع در منطقه یک تهران به واسطه همین خلأ قانونی را توضیح داد

افزایش ۲ برابری مصرف قلیان در زنان ایرانی نگران کننده استتهران- ایرنا- دبیرکل جمعیت مبارزه با دخانیات گفت: افزایش ۲ برابری گرایش زنان و دختران ایرانی که مادران آینده جامعه به شمار می روند به مصرف قلیان، بسیار نگران کننده است. مراجع فتوایی ندارن اقلا بزارید برن ورزشگاه شاید کمتر برن سراغ مخدرات

ابراز همبستگی دختران افغان با 'دختر آبی'دختران افغان در استادیوم کابل با سحر خدایاری، مشهور به 'دختر آبی' ابراز همبستگی کردند

به گزارش ایلنا، اسدالله بادامچیان در بیان مواضع هفتگی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری حسینی در بیش از ۵۰ کشور جهان، گفت: نهضت حسینی، نهضتی جهانی است که در حال گسترش و جهانی شدن است و جهانی شدن نهضت حسینی پشت آمریکا را به لرزه درآورده و آتش به خرمن ستم جهانی وارد می کند.

وی اظهار داشت: منطق مقاومت در منطقه نظم نوینی را پدید آورده است که این نظم در کل خطوط تماس و نبرد با استبداد جهانی به خوبی دیده می شود.

دبیرکل حزب مؤتلفه شکل گیری مقاومت در منطقه و جهان را ناشی از یک جنبش جهانی برای رهایی از استکبار دانست و تأکید کرد: ریشه نظم معنوی پدید آمده برای رهایی از استکبار از یک جنبش مهدوی است که ریشه در عاشورا و کربلا دارد. امروز ما در غزه، لبنان، سوریه، عراق، یمن و افغانستان و بحرین و سایر کشورها گوشه هایی از آن را مشاهده می کنیم.

بادامچیان گفت: امروز در جوامع اسلامی به موازات تقوای پرهیز برای رسیدن به کمالات انسانی و الهی شاهد یک تقوای ستیز هستیم. ستیز با استکبار و ابرقدرت‌ها بویژه آمریکا که پای آن به همه جوامع انسانی نیز کشیده شده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن به اربعین حسینی، افزود: جهان اسلام و آزادی خواهان، امسال نیز در تدارک یک راهپیمایی عظیم و تاریخی هستند تا قدرت نرم انسان های مشتاق برای رهایی از سمومات فکر مدرنیسم استعمارگرانه را به رخ سلطه گران بکشند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اظهار داشت: انسان ها با کششی که در مظهر شجاعت و فداکاری و خدمت به آزادی و انسانیت و یاران او وجود دارد، در عمق جان خویش در پی انسجام و نظم سیاسی و اجتماعی هستند. این نظم حسینی و زینبی نظامی را پی ریزی می کند که تاج و تخت نظام ستمگر سرمایه ای را بر باد خواهد داد.

بادامچیان گفت: اربعین حسینی فقط جلوه یک اندیشه سیاسی نیست، بلکه دعوت به اندیشیدن به سرنوشت انسان قرن ما، تاریخ بشر، عمق و ژرفای هستی و رهایی از شرّ طواغیت روزگار است. ایران اسلامی و رهبری باهوش، تیزبین و قدرتمند نظام یعنی آیت الله خامنه ای قافله سالار این حرکت الهی در عصر ماست.

وی در ادامه با رد هرگونه مذاکره با آمریکا گفت: آمریکائی ها با افزایش تحریم های اقتصادی در اندیشه آسیب زدن به انقلاب اسلامی هستند. آنها با هر امتیازی در توافق و مذاکره حاضر نیستند زیرساخت های تحریمی که برای تحکیم آن ۳۰ سال تلاش کردند، ازبین ببرند مگر به این نتیجه برسند که دیگر تحریم ها هیچ اثر مؤثری بر ایران ندارد. تجربه آمریکا و چین و ویتنام، سرشار از اثبات این نگرش است.

دبیرکل حزب مؤتلفه با بیان اینکه آنها باید قبل از هر مذاکره به تعهدات خود در ۱+۵ عمل کنند و با رفع تحریم ها زمینه را مساعد کنند، تاکید کرد: با افزودن تحریم ها و دشمنی های کینه توزانه، درخواست مذاکره معنایی ندارد.

بادامچیان با اشاره به اینکه آخر شهریور رئیس جمهور به آمریکا برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل می رود، افزود: آمریکایی ها مثل همیشه نقشه کشیده اند که امیدواریم ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری و اقتدار آن نقشه ها را خنثی کند.

وی درباره تغییرات در دولت آمریکا اظهار داشت: برکناری بولتون شکست سیاست های غلط اوست و دلیل سیاست های خطا و غلط ترامپ، آنها حتی ممکن است پس از چندی پمپئو را هم از کاخ سفید اخراج کنند. زیرا ترامپ در برابر هوشیاری و مقاومت ارزشی و اتخاذ سیاست های صحیح ایران، دچار سرگردانی در مدیریت سیاسی شده است.

دبیرکل حزب مؤتلفه ادامه داد: در چنین وضعی، هیچ مسئول ایرانی نیازی به مذاکره یا دیدار با مقامات آمریکا ندارد. کمترین تماس با آنها دولت را به سمت عدم مشروعیت و صلاحیت می برد و قطعاً با فشار افکار عمومی روبرو خواهد شد.

بادامچیان تاکید کرد:آمریکا به دنبال بی آبرو کردن دولت ایران در نزد افکار عمومی جهانیان است و اگر این طور نبود، با کاهش تحریم ها و دشمنی ها، زمینه سازی می کرد که نمی کند.

وی با تجلیل از مواضع عاشورایی سیدحسن نصرالله تأکید کرد: استکبار جهانی خوب می داند مقاومت اسلامی قدرت آن را یافته است که بتواند تمامی منافع و منابع استکبار را در منطقه و در کلیه خطوط جهاد در مرزهای رژیم اشغالگر قدس، سوریه، لبنان، غزه، عراق و افغانستان را هدف قرار دهد.

دبیرکل حزب مؤتلفه در خصوص مطالبات مردم از دولت نیز اظهار داشت: مطالبات زنان و دختران جامعه ما اشتغال، بیمه زنان سرپرست خانوار، مرخصی زایمان زنان شاغل، تسهیل شرایط ازدواج، تسهیل فرزندآوری و ایجاد زیرساخت های سالم برای ورود زنان به فعالیت های اجتماعی با الگوی ایرانی و اسلامی است. برخی با حاشیه سازی می خواهند این مطالبات را به طاق نسیان بکوبند.

بادامچیان همچنین با عرض تسلیت به خانواده مرحوم حاج اسدالله عسگراولادی و اعضای حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مرحوم حاج اسدالله عسگراولادی یک کارآفرین و تاجر خوشنام ایرانی بود که در نهضت اسلامی امام خمینی (ره) پا به پای مردم و مبارزان علیه رژیم ستمشاهی نقش آفرینی می کرد و از یاران دیرین امام و رهبری بود.

وی افزود: در شرایط جنگ اقتصادی بدون شک کارآفرینان و کسانی که در حوزه اقتصادی تلاش می کنند و با پاکدستی نظام و مردم را یاری می رسانند، همراه فرماندهان جنگ علیه آمریکا و مستکبرین هستند، سابقه روشن و شفاف او در بیش از ۵۰ سال کار اقتصادی و مردمی مبین آن است که او یک سرباز صادق برای مردم در این وادی بود.

دبیرکل حزب مؤتلفه از مرحوم عسگراولادی به عنوان یک خیّر در امور عام المنفعه یاد کرد و گفت: خدمات او به محرومان، ساخت مساجد و کمک به فعالیت های فرهنگی و یاری به مستضعفان حکایت از یک کارنامه روشن دارد. آنها که اهل این امور خیر هستند از آن به خوبی آگاهند. خداوند او را بیامرزد و با صالحین و محسنین محشور گرداند.