عراق, آمریکا, بغداد, نیروهای امنیتی عراق

عراق, آمریکا

برخورد نیروهای امنیتی عراق با اشغالگران سفارت آمریکا در بغداد

31/12/2019 02:07:00 ب.ظ

برخورد نیروهای امنیتی عراق با اشغالگران سفارت آمریکا در بغداد

31.12.2019بغداد/ خبرگزاری آناتولی صدها نفر از هواداران حشد الشعبی با تجمع در مقابل سفارت آمریکا در بغداد و سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» وارد سفارتخانه شدند، که در پی آن نیروهای امنیتی عراق با استفاده از گاز اشک‌آور آنها را متفرق کردند. 

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی، نقش ستاد جنگ را ایفا کرد/ تامین زندگی و معیشت مردم محور اصلی تصمیم گیری‌ها در ستاد اقتصادی دولت بوده است رییس پیشین سرویس اطلاعات و امنیت آلمان: بازگشت به توافق هسته‌ای اشتباه است بایدن: اگر آمریکا وارد یک جنگ واقعی شود در نتیجه حمله سایبری خواهد بود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

به گزارش رسانه محلی عراق، در این میان تعدادی از هواداران حشد الشعبی زخمی شدند.صدها تن از هواداران گروه شیعی حشد الشعبی صبح امروز در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع گروه کتائب حزب الله در عراق و سوریه، درب ورودی ساختمان سفارتخانه ایالات متحده در منطقه سبز بغداد را شکسته و وارد آن شدند.

گفتنی است کتائب حزب الله، از گروه های حشد الشعبی عراق هفته پیش پایگاه متعلق به ائتلاف به رهبری آمریکا در کرکوک را هدف قرار داد. در پی پرتاب نزدیک به 30 راکت توسط این گروه، یک شهروند آمریکایی کشته و چهار نفر دیگر از آنها به همراه دو نظامی عراقی زخمی شدند. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

عقبه سياسي پرونده‌هاي فساد شناسايي و با آنان برخورد شودمعاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور با حضور در همايش ملي «مبارزه با فساد در ايران: ارزيابي راهبردها و اقدامات جمهوري اسلامي ايران در مبارزه با فساد» كه صبح امروز در سالن الغدير دانشكده مديريت دانشگاه تهران برگزار شد، به تشريح و ارزيابي راهبردها و اقدامات كشور در مبارزه با فساد در ۲۰ سال گذشته پرداخت.

"رئیسی" در برخورد با دستگاه‌های مقصر در آلودگی هوا جدی است/ لزوم اجرای تعطیلات زمستانی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimعضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به اینکه رئیس قوه قضائیه در رصد و شناسایی دستگاه‌هایی که در زمینه کاهش آلودگی هوا کوتاهی داشته‌اند جدی است، بر اجرای طرح تعطیلات زمستانی همه مقاطع تحصیلی تأکید کرد.

درگیری نیروهای امنیتی عراق با معترضان در کربلانیروهای امنیتی عراق با معترضان در شهر کربلا در جنوب این کشور درگیر شدند که به مصدومیت تعدادی از معترضان انجامید. - خبرگزاری آناتولی

تجمع معترضان در مقابل سفارت آمریکا در بغدادصدها معترض عراق ی با تجمع در مقابل سفارت آمریکا در بغداد در تلاش برای ورود به داخل سفارت هستند. - خبرگزاری آناتولی

حمله معترضان عراقی به سفارت آمریکا در بغدادصدها نفر در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع حشد الشعبی در مقابل سفارت این کشور در بغداد ، پایتخت عراق تجمع کردند.

ناآرامی در مقابل سفارت آمریکا در بغداد؛ رسانه‌ها از حمله معترضان به ساختمان سفارت خبر می‌دهندصدها نفر در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع حشد الشعبی در مقابل سفارت این کشور در بغداد ، پایتخت عراق تجمع کردند.