برخورد جدی تعزیرات با افزایش غیر قانونی قیمت نان

15/01/1401 03:45:00 ب.ظ

استاندار تهران تاکید کرد برخورد جدی تعزیرات با افزایش غیر قانونی قیمت نان

استاندار تهران با تاکید بر اینکه افزایش قیمت نان نداشته‌ایم و همان قیمت‌های قبلی پابرجاست، گفت: تعزیرات با هر گونه افزایش غیرقانونی قیمت نان برخورد جدی خواهد داشت. وی افزود: سال گذشته نیز جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار شد و بسیاری از...

وی افزود: سال گذشته نیز جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار شد و بسیاری از جلسات آن در محل شرکت‌ها و صنایع برپا می‌شد تا موضوعات آن‌ها در محل مورد رسیدگی قرار بگیرد. منصوری ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۱۱۰۰ مصوبه در ستاد تسهیل داشتیم که ۸۰ درصد این مصوبات اجرایی شده و تعداد زیادی از آن‌ها نیز در مسیر اجرا قرار گرفته است. بی تردید دستگاه‌های مختلف متناسب با شعار سال باید برنامه‌ای عملیاتی در حوزه تسهیل و رفع موانع تولید ارائه کنند.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری باید به عنوان فرمان سال مورد توجه قرار گیرد، افزود: بیانات رهبری در حقیقت باید توسط دستگاه‌ها به عنوان سرلوحه اقدامات قرار گیرد و راهبرد دستگاه‌ها با توجه به این فرمان تغییر کند. باید با تاکید بر دو مولفه دانش بنیانی و اشتغال آفرینی دستگاه‌ها در زمینه‌های مختلف برنامه خود را ارائه کنند.

وی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت در این جلسه برنامه‌ای را ارائه کرد که پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وضعیت وخیم «زمان آموزش» دانش‌آموزان/ افزایش شکاف یادگیری با طولانی شدن تعطیلی مدارسیک پژوهشگر و عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با بیان این مطلب که «بیاییم از بازگشایی مدارس با روی گشاده و آغوش باز استقبال کنیم و در فرایند کار، رایزنی‌ها و مداخلات اصلاحی را انجام دهیم» گفت: دوره‌های طولانی تعطیلی مدارس می‌توانند نابرابری‌ها و شکاف‏‌های یادگیری در بین دانش‏ آموزان را افزایش دهند. سلامتی مهمتره تا نحوه آموزش !! باید سیستم آموزش از راه دور تقویت میشد نه جمع کردن بچه ها و دانشجوها در مدرسه !!

روزنامه دولتی ایران: افزایش آمار کرونا ارتباطی به آموزش حضوری ندارددستور بازگشایی_مدارس از۱۴فروردین درحالی در برنامه وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است که در اغلب فضاهای آموزشی حداقل‌های لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد. طبق آمارهای رسمی روزانه بیش از۱۸۰۰نفر در ایران به کرونا مبتلا می‌شوند. روزنامه_ایران

تداوم افزایش دمای کشور/ بارش پراکنده در برخی نقاطافزایش دما در کشور ادامه دارد رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از افزایش دما به‌ویژه در سواحل دریای خزر و بارش پراکنده در برخی نقاط کشور خبرداد.

جو بایدن: زیردریایی اتمی «یو‌اس‌اس دلاویر» امنیت آمریکا را افزایش می‌دهد🔺جو بایدن: زیردریایی اتمی «یو‌اس‌اس دلاویر» امنیت آمریکا را افزایش می‌دهد ▪️جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز شنبه طی مراسمی زیردریایی اتمی «یو‌اس‌اس دلاویر» را در اسکله‌ای در شهر ویلمینگتون، مرکز ایالت دلاویر، بهره‌برداری کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: تا موقعی که به امنیت دیگران احترام نگذاری و اهمیت ندی امنیت برایتان حاصل نمی شود چطور میخواهی همه جا جنگ راه بیندازی بعد خودت امن باشی سازگار با جهان هستی نیست . قائده این است احترام بگذار احترام ببین دشمنی کن دشمن ببین راهش این است همه را به صلح دعوت کنی و منابع جهان را نخواهی کم کم داره سریال جنگی می سازه این پیرمرد چهل کیلویی 😂 Wie is gevaarlijk. Rusland of VS?

تغییر ساعت ورود به طرح ترافیک/ احتمال افزایش ۲۵ تا ۳۰ درصدی ترافیک طی روزهای آیندهمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک از ساعت ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ از ۱۵ فروردین خبر داد و گفت: طبق رصدهای صورت گرفته امروز در طول معابر حدود ۳۵ درصد ترافیک بیشتری نسبت به همین زمان در سال گذشته مشاهده می‌شود.

ترافیک صبحگاهی تهران ۳۰ درصد افزایش یافت/ اجرای مجدد طرح ترافیک از امروزرییس پلیس راهور تهران: *ترافیک صبحگاهی تهران ۳۰ درصد افزایش یافت *پیش‌بینی‌های لازم برای این افزایش ترافیک انجام شده بود *گرچه با افزایش حجم تردد در معابر مواجه بودیم، اما تردد پرحجم و روان بود