برخورد دو اتوبوس مسافربری در نیجریه: 16 کشته

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

براثر برخورد دو اتوبوس مسافربری در ایالت اوسون نیجریه 16 نفر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

آبوجا/خبرگزاری آناتولی

اگنس اوگونگبمی، هماهنگ کننده سازمان ملی ایمنی راه در ایالت اوسون نیجریه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که بر اثر برخورد دو دستگاه اتوبوس مسافربری در بزرگراهی در این ایالت 16 نفر جان خود را از دست دادند. وی با بیان اینکه در این سانحه تعداد بسیاری نیز زخمی شدند، افزود: مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و وضعیت برخی از آنها وخیم است.

او ضمن ابراز نگرانی از افزایش تعداد جان باختگان اضافه کرد: احتمالا سرعت بیش از حد باعث این حادثه شده است. رانندگان باید بیشتر مراقب باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حکم زندان برای دو آمریکایی در پرونده فرار مدیرعامل سابق نیسان | DW | 19.07.2021دادگاهی در توکیو یک پدر و پسر آمریکایی را به زندان محکوم کرد. بنا بر حکم دادگاه، این دو به فرار کارلوس گون (غصن)، مدیرعامل سابق شرکت خودروسازی نیسان از ژاپن کمک کرده بودند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرهادی، پرسش‌های سخت و پاسخ‌های دو پهلوامروز عرب و ترک فردا لر و بختیاری پسفردا شمالی و آذری ... شتری است که در همه خانه‌ها می خوابد بختیاری_برخیز خوزستان نه_به_جمهوري_اسلامي ایران خامنه‌ای_جنایتکار خاک بر سرت ابله رسول اف هم در جواب گفت بنابر اين ايشمن هم يك سرباز خوب بوده كه وظيفه اش را انجام داده!!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مقامات ترکیه طی دو روز ۱۳۳ مهاجر را در نزدیکی مرز ایران بازداشت کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت داخله افغانستان: دو ولسوالی‌ مالستان و سرخ پارسا از تصرف طالبان درآمدوزارت امور داخله افغانستان روز یکشنبه 18 ژوئیه (27 سرطان) اعلام کرد که سربازان افغان ولسوالی‌های مالستان در ولایت غزنی و سرخ پارسا در پروان را از تصرف گروه بیش باد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دو مورد دیگر کرونا در دهکده المپیک توکیو | DW | 18.07.2021چند روز قبل از آغاز رقابت‌های المپیک تابستانی در توکیو تست کرونای دو ورزشکار در دهکده المپیک مثبت اعلام شده است. یک ورزشکار دیگر که در دهکده سکونت ندارد نیز آلوده شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ملی پوش ترکیه قهرمان دو 400 متر با مانع جوانان زیر 20 سال اروپا شدملی پوش ترکیه قهرمان دو 400 متر با مانع جوانان زیر 20 سال اروپا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »