برای عبور از بحران باید زمینه گفت‌وگو بین نیروهای سیاسی فراهم شود

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سعید معیدفر، جامعه‌شناس،‌ در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:برای عبور از بحران باید زمینه گفت‌وگو بین نیروهای سیاسی فراهم شود این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

سعید معیدفر گفت: برای پایان دادن به بحران لازم است زمینه گفت‌وگو بین نیروهای اجتماعی و سیاسی فراهم شود و جامعه از محل منافشه،‌ حذف‌ و طرد در همه حوزه‌ها به محلی برای تعامل و همصدایی و البته گفت‌وگو تبدیل شود.

حتی آنها را در موقعیت حیوانی قرار می‌دهد؛ یعنی آنها فقط تلاش می‌کنند تا فعلاً «امروز را سر کنند» و کاری هم به فردا نداشته باشند. وضعیت جامعه ما رفته‌رفته به چنین حالت بد و نگران‌کننده‌ای نزدیک می‌شود و بدیهی است در چنین جامعه‌ای کسی به اخلاق، علم، ‌خلاقیت، توسعه، نوع‌دوستی و... توجهی نشان نخواهد داد. در چنین شرایطی انسان‌ها حتی فرصت پیدا نمی‌کنند با خدای خود راز و نیاز کنند تا به تعالی دینی و معنوی دست پیدا کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از کلینیک‌ سیار تا سنگ‌ استریل برای رمی جمرات؛ آمادگی عربستان برای حجامسال برای اولین بار در تاریخ نوین این کشور، شمار زائران به دلیل شیوع ویروس کرونا محدود شده است و تنها ۱۰ هزار نفر از شهروندان سعودی و زائران خارجی مقیم این کشور اجازه دارند در حج شرکت کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دولت بریتانیا برای مسافرانی که از اسپانیا باز می‌گردند قرنطینه اجباری وضع کرد🔺دولت بریتانیا برای مسافرانی که از اسپانیا باز می‌گردند قرنطینه اجباری وضع کرد ⚡️در پی افزایش موارد جدید کووید۱۹ در اسپانیا، دولت بریتانیا به طور ناگهانی برای مسافرانی که از اسپانیا باز می‌گردند یک قرنطینه دو‌هفته‌ای اجباری را وضع کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

راهکار دولت برای رفع نگرانی از سرعت تند رشد بورستهران- ایرناپلاس- در شرایطی که بسیاری از تحلیل‌گران نسبت به شیب تند صعود شاخص بورس ابزار نگرانی کرده و معتقدند رشد شاخص باید به‌صورت تدریجی و با اتکا به عوامل بنیادین انجام شود، مصوبه دولت درباره افزایش ۲۵ درصدی سهام شناور شرکت‌ها می‌تواند با جلوگیری از ایجاد حباب در بازار، چنین نگرانی‌هایی را بر طرف کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تشکیل پرونده برای بیش از ۲۰ هزار مدیر و مسئول طی ۶ سالتشکیل پرونده برای بیش از ۲۰ هزار مدیر و مسئول طی ۶ سال دادستان سابق دیوان محاسبات از تشکیل پرونده برای بیش از ۲۰ هزار مدیر و مسئول در دوره‌های مختلف طی سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۸ خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست رئیس کمیسیون بهداشت از روحانی برای تعویق کلیه کنکورها در کشوررئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست کنکورهای سراسری کشور در زمان دیگری برگزار شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قطر نامزدی خود را برای میزبانی از بازی‌های المپیک ۲۰۳۲ اعلام کردبر اساس تغییراتی که سال ۲۰۱۴ در مقررات کمیته بین المللی المپیک ایجاد شد، کشورهای علاقمند به میزبانی از بازی‌های المپیک باید تمایل خود را در قالب نامه‌ای به کمیته بین‌المللی المپیک اعلام کنند تا به فرایند «گفتگو و تعامل مداوم» برای ارزیابی و سنجش اعتبار درخواست میزبانی بپیوندند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »