برای اولین بار نخست‌وزیری از اسرائیل به بحرین سفر می‌کند

25/11/1400 07:09:00 ب.ظ

نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل امروز برای دیداری رسمی به بحرین سفر می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل امروز برای دیداری رسمی به بحرین سفر می‌کند. - خبرگزاری آناتولی 14.02.

2022 قدس/ خبرگزاری آناتولی نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل به دعوت سلمان بن حمد آل خلیفه، نخست‌وزیر و ولیعهد بحرین به این کشور سفر رسمی انجام خواهد داد. دفتر مطبوعاتی نخست‌وزیری اسرائیل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با این سفر برای اولین بار یک نخست‌وزیر اسرائیل از بحرین بازدید خواهد کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رفیق‌کلاغ و سیزیف | سید‌شهاب‌الدین طباطبایی

پیرکلاغ دو دنیا دیده‌ای که 12 سال از رفاقت‌مان با هم می‌گذرد و سنی به قدمت دوران حضور آدم و حوا در زمین دارد، مطابق رسم هر سال، ظهر آخرین روز اسفند به دیدنم آمد. او همان کلاغی است که به قابیل یاد داد چطور برادرش هابیل را زیر خاک چال کند، او اخیرا مأمور پرونده‌های مردگان معروف در آن دنیا شده است. روزهای آخر اسفند، اگر همه سال هم تلخ و غصه‌دار و خاکستری و عجیب بگذرد، رنگ‌و‌رو و بوی دیگری دارد. روزهای پایان اسفند اغلب رگه‌هایی از امید و تلاش دارد؛ حتی در روز آخر سالی که تقریبا اکثر روزهایش بد گذشته باشد هم می‌توان چیزی برای امیدوار‌بودن پیدا کرد. لابه‌لای حرف‌های معمولی‌مان درباره اتفاقات غیرطبیعی این چند وقت، او روایت عجیبی از سرنوشت یکی از سرشناس‌ترین و بدنام‌ترین محکومان تاریخ برایم گفت. خبرهایی از برزخ جدید سیزیف داشت. می‌گفت مدتی است سیزیف به‌طور موقت به محل جدیدی برای گذراندن دوران برزخ و مجازات معروفش منتقل شده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روسیه: امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های ما کمک می‌کندروسیه: امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های ما کمک می‌کند دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد که امتناع اوکراین از پیوستن به ناتو به کاهش نگرانی‌های روسیه در مورد تضمین‌های امنیتی کمک می‌کند.

طی سفر اردوغان به امارات 12 توافقنامه همکاری به امضا می‌رسدطی سفر اردوغان به امارات 12 توافقنامه همکاری به امضا می‌رسد طی سفر رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه به امارات متحده عربی 12 توافقنامه میان مقامات دو کشور به امضای طرفین خواهد رسید.

دستور ویژه رئیس قوه قضائیه برای اعطای مرخصی به زندانیانرئیس قوه قضائیه طی بخشنامه‌ای به واحدهای قضائی سراسر کشور دستور داد به مناسبت فرا رسیدن اعیاد رجبیه و در پیش بودن ماه شعبان به زندانیان مرخصی ویژه داده شود.

فراخوان برای بازگرداندن حوثی‌ها به فهرست سازمان‌های تروریستیسازمان‌های جامعه مدنی یمن و سازمان‌ها و نهادهای منطقه‌ای و بین‌المللی، طی بیانیه‌ای از مجمع عمومی سازمان ملل متحد و 193 عضو آن خواستند تا شبه‌نظامیان عربهای متحجر ومزدور:تاکی آمریکا باشد تا از حکومت های لرزان عربی شما دفاع کند؟ آمریکا در حال سقوط است طالبان هم در افغانستان روزگاری تروریست و دشمن درجه یک آمریکا بود حالا همان ابر قدرت پوشالی به طالبان باج میدهد عرب های مزدور آمریکابدانندکودکان یمنی از گور برخواسته انتقام میگیرد.

بحران اوکراین؛ صدراعظم آلمان برای کاستن از تنش به کی‌یف و مسکو می‌رودآلمان همچون ایالات متحده و دست کم پانزده کشور اروپایی و غیر اروپایی در پی بحرانی شدن اوضاع و هویدا شدن نشانه‌هایی دال بر وقوع جنگ دراوکراین خواستار خروج فوری اتباع خود از این کشور شده‌اند.

پرونده‌سازی تازه برای زندانیان معترض به مرگ بکتاش آبتین