برای اولین بار در لبنان موارد ابتلای روزانه به کرونا از 1000 نفر گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت بهداشت لبنان اعلام کرد 1006 مورد جدید ابتلا به کرونا در این کشور ثبت شده که بالاترین رقم ابتلای روزانه از آغاز شیوع این بیماری محسوب می‌شود.

بر اساس بیانیه وزارت بهداشت لبنان، تعداد کل بیماران کرونایی در این کشور با ثبت 1006 مورد جدید طی شبانه روز گذشته به 29 هزار و 303 نفر افزایش یافت که بالاترین میزان ابتلای روزانه از ابتدای شیوع این بیماری در این کشور محسوب می‌شود.

طبق اعلام این نهاد، مجموع جان‌ باختگان کووید-19 در این کشور با مرگ 11 بیمار دیگر طی یک روز گذشته به 297 نفر رسیده است. گفتنی است میزان ابتلای روزانه به ویروس کرونا در لبنان پس از وقوع انفجار ماه گذشته در بندر بیروت شیب صعودی در پیش گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا: برای تحقق دموکراسی و حاکمیت قانون در ونزوئلا، مادورو باید برودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کمیته کشوری مبارزه با کرونا در ایران: بیمارستان‌ها جایی برای بستری ندارندعضو ستاد کشوری مبارزه با کرونا در ایران اعلام کرده است مراجعه به مراکز درمانی به حدی فراوان است که دیگر جایی برای بستری بیماران نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تقابل آمریکا با اعضای شورای امنیت برای بازگرداندن تحریم‌های ایران در روز یک‌شنبهدولت آمریکا آماده است با وجود مخالفت اکثریت قاطع اعضای شورای امنیت سازمان ملل، از جمله متحدان ایالات متحده، روز یک‌شنبه با فعال‌سازی مکانیسم ماشه کلیه تحریم‌های جمهوری اسلامی را که این سازمان پس از برجام به حالت تعلیق درآورده بود بازگرداند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هنر معماری در خدمت حیوانات؛ طراحی خانه‌هایی متفاوت برای سگ‌هااین نمایشگاه که به طراحی‌هایی برای محل زندگی سگ‌های خانگی اختصاص دارد، ایدۀ هنرمند ژاپنی، هارا کنیا است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۲ دارو برای درمان کووید-۱۹ در روسیه مجوز گرفتند۲ دارو برای درمان کووید-۱۹ در روسیه مجوز گرفتند وزارت بهداشت روسیه اعلام کرد، دو داروی درمان کروناویروس ساخت روسیه برای فروش در داروخانه‌ها تایید شده است که با آن‌ها امکان درمان بیماری در خانه فراهم خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چراغ سبز دونالد ترامپ برای فعالیت 'تیک‌تاک' در آمریکا - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به ادامه فعالیت 'تیک‌تاک' در آمریکا چراغ سبز نشان داده و می‌گوید توافق بین این شبکه اجتماعی و دو شرکت آمریکایی مورد حمایت اوست. او پیشتر فعالیت این شرکت چینی را به 'نگرانی‌های امنیتی' در کشورش را منع کرده بود؛ مقامهای امنیتی در آمریکا نگرانند که داده‌‌های جمع آوری شده توسط این اپلیکیشن چینی به دست حزب حاکم در پکن برسد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »