برای شنیدن نقدها راجع به عملکرد شورای نگهبان گوش شنوا داریم

18/06/1398 07:32 ب.ظ

سخنگوی شورای نگهبان: «بارها اعلام کردیم برای شنیدن نقدهای دلسوزانه‌ای که توسط عالمان و روشنفکران دینی و دانشگاهی راجع به عملکرد شورای نگهبان و انجام وظایف آن در عرصه انتخابات مطرح می‌شود، گوش شنوا داریم و تا جایی که مُرّ قانون اجازه دهد به کار خواهیم بست»

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که این شورا برای شنیدن نقدها راجع به عملکردش گوش شنوا دارد.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی نوشت: بارها اعلام کرده‌ایم برای شنیدن نقدهای دلسوزانه‌ای که توسط عالمان و روشنفکران دینی و دانشگاهی راجع به عملکرد شورای نگهبان و انجام وظایف آن در عرصه انتخابات مطرح می‌شود، گوش شنوا داریم و تا جایی که مُرّ قانون اجازه دهد به کار خواهیم بست.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دستور رییسی برای تجدید نظر در برخی احکام دادگاه انقلابابراهیم_رییسی، رییس قوه‌قضاییه جمهوری اسلامی ایران، دستور «ویژه‌ای» برای «تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه» درباره احکام صادر‌شده «در برخی از پرونده‌های اخیر» داده است.

صدور قرار منع تعقیب برای ۴۱ نفر از دستگیرشدگان اعتراضات کارگری خوزستان/ دستور رییس قوه برای تسریع در تجدیدنظر منصفانه در احکام صادرهسخنگوی قوه قضائیه خبر داد؛ صدور قرار منع تعقیب برای ۴۱ نفر از دستگیرشدگان اعتراضات کارگری خوزستان/ دستور رییس قوه برای تسریع در تجدیدنظر منصفانه در احکام صادره

ماموریت آژانس در تهران چیست؟ فروتا پاسخی برای خبرنگار یورونیوز نداشتهمزمان با تشدید دوباره تنش میان ایران و غرب در مورد آینده فعالیت‌های هسته‌ای این کشور یک تیم ویژه از بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ریاست مدیرکل موقت این نهاد عازم ایران شده‌اند.

کلیک‌باز: صندلی ۱۴ هزار دلاری برای گیمرهانمایشگاه ایفا یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای سالانه است که در برلین برگزار می‌شود. در این نوشته نگاهی خواهیم انداخت به برخی از فناوری‌هایی که امسال در این نمایشگاه ارائه شده‌اند.

دستور رئیس قوه قضائیه ایران برای تجدیدنظر در احکام اخیر دادگاه انقلابابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه ایران دستور 'ویژه‌ای' برای 'تجدیدنظر و رسیدگی منصفانه' در خصوص 'احکام صادره در برخی پرونده‌های اخیر' داده است. این دستور پس از آن صادر می‌شود که روز گذشته خبر صدور احکام سنگین زندان برای متهمان پرونده هفت تپه منتشر شد.

استقبال امیرآبادی از دستور رییسی برای بررسی مجدد پرونده کارگران ⁧هفت تپه⁩یک عضو هیات رییسه مجلس: *دستور بررسی مجدد پرونده کارگران ⁧هفت تپه⁩ توسط آقای ⁧رئیسی⁩ قابل تقدیر بوده *انتظار می‌رود هرچه زودتر قوه قضائیه پرونده واگذاری کارخانه هفت تپه را نیز در اولویت رسیدگی قرار دهد