برای اولین بار در جنوبگان دمای بیشتر از ۲۰ درجه ثبت شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برای اولین بار در جنوبگان دمای بیشتر از ۲۰ درجه ثبت شد جزئیات بیشتر🔽

دانشمندان برای اولین بار در قاره جنوبگان دمای بیشتر از ۲۰ درجه سانتیگراد ثبت کردند، ثبت دمایی که به نگرانی‌ها از تغییرات آب و هوایی دامن می زند.

گروهی از دانشمندان برزیلی روز ۹ فوریه در جزیره سیمور در قاره جنوبگان موفق به ثبت دمای ۲۰.۷۵ درجه سانتیگراد شدند. رکورد قبلی دما در قاره جنوبگان در ماه ژانویه سال ۱۹۸۲ میلادی به ثبت رسیده بود. دمایی که در آن زمان در قاره جنوبگان به ثبت رسیده بود ۱۹.۸ درجه سانتیگراد بود.هرچند رکورد جدید باید به تائید سازمان جهانی هواشناسی برسد اما ثبت دمای جدید در جنوبگان با روند کلی افزایش دما در این قاره همخوانی دارد.

دانشمندانی که موفق به ثبت دمای بیش از ۲۰ درجه سانتیگراد در جنوبگان شده اند رکورد جدید را «باورنکردنی و غیرطبیعی» توصیف کرده اند.جزیره سیمور که یک پایگاه علمی آرژانتین در آن واقع شده یکی از جزایر قاره جنوبگان است. ثبت دمای بالای ۲۰ درجه سانتیگراد در قاره جنوبگان در حالی صورت می گیرد که دهه ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۹ در فهرست گرمترین دهه ها در جایگاه دوم قرار دارد. این روند در سال ۲۰۲۰ نیز به نظر می رسد که ادامه یافته است زیرا ماه گذشته گرمترین ماه ژانویه به ثبت رسیده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از علایم ظهوره استغفار کنید

ثبت بالاترین دما در قطب جنوب نشان از تغییرات اقلیمی شگرفی ست که پیش روی ماست. ثبت دمای 18/3 سلسیوس (65 درجه فارنهایت) در روز پنج شنبه در پایگاه تحقیقاتی قطب جنوب مشاهده شد دمایی که بالاتر از رکورد دمایی ست که پنج سال پیش ثبت در همین جا ثبت شد.دانشمندان آرژانتینی بیان کردند این ..

زمین داره نابود میشه هیچکس هم بفکر نیست

غیر ممکنه

Verkhovensky_ST

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرنوشت نامعلوم 50 تن از فعالان معترض در سایه موج جدید ترور و خشونت در عراقاز آغاز تظاهرات مردمی در اکتبر سال گذشته تاکنون در عراق موج ترور، ربودن و خشونت‌، بسیاری از فعالان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتشار ابعاد تازه‌ای از نقش نیروی قدس در سرکوب اعتراض‌ها در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد رئیس‌جمهور ترکیه از رویکرد اتحادیه اروپا در قبال تروریسم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استقبال فلسطین از اعلام اسامی شرکت‌های غیرقانونی در کرانه باختری
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عراق...استفاده از سلاح گرم برای پراکنده کردن تظاهرکنندگان در ناصریهپس از اینکه نیروهای امنیتی عراق روز چهارشنبه 12 فوریه توانستند پل‌های اصلی و معابر عمومی شهر بغداد تظاهر کنندگان درست نیست، تظاهرات کنندگان باید بنویسید، اینا یه معنی نمیدن.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش آمار قربانیان کرونا؛ شمار کشته‌شدگان در چین از ۱۳۰۰ نفر هم گذشت🔺افزایش آمار قربانیان کرونا؛ شمار کشته‌شدگان در چین از ۱۳۰۰ نفر هم گذشت ⚡️کمیسیون بهداشت ملی چین اعلام کرد شمار تلفات ناشی از ویروس کرونا در این کشور تا پایان روز چهارشنبه به۱۳۶۷نفر رسیده که این آمار نسبت به روز سه‌شنبه ۲۵۴ نفر افزایش داشته است. و خداوند حامی بگا رفتگان است.. دولتتون که کاملا خوشحاله! داره،فراگیرمیشه.محاله که،چندتایی توایران نباشه.واگراین اتفاق بیوفته،درهفته اول،میلیونی تلفات میدیم.جمهوری اسلامی،امکانات،اهمیت،وتدابیرش درجهان مثال زدنیه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »